Zvláštní škola

Zvláštna škola

Komedie

USA, 2008, 91 min

• Olík

Mladý zástupce ředitele jedné základní školy snažící se s pomocí krásné okresní inspektorky, kolegů a dětí odstranit úplatného ředitele a odvrátit zavření jejich chlebodárce. Nevím, nechápu, nerozumím……proč, ale hlavně za co??? Jediným kdo snese mírnější kritiku je Rob Corddry v záporné roli ředitele školy, jinak ztracených 97 minut v životě lidském :((9.8.2010)

• kingik

Tahle škola je super. Je nejhorší ze všech a hrozí ji zavření. Zkorumpovaný ředitel Rob Corddry se neštítí žádného úplatku, rozvádějící se učitelka Monica Potter si při vyučování klidně vyloží nohy na stůl, zapálí si, zanadává si na děti a nic je neučí, hodný zástupce ředitele Jason Biggs si moc na své nadřízené nedovolí a do toho přijíždí na inspekci pohledná školní inspektorka Eva Longoria Parker. a ta spolu se zástupcem ředitele vymyslí plán jak školu nezavřít. Debutující režisér Mark Lafferty se s vlastním scénářem pustil do zpočátku originálně trefné komedie na téma nepořádek ve školství, ale i přes spoustu zvučných jmen a řadu hrubozrných gagů se z filmu vyklubala jen zdlouhavá slátanina.(11.4.2010)

• freddy

Hodně zvláštní film, o kterém přesně nevím, co si mám myslet. Chvílemi to byla solidní komedie se zajímavým dějem, ale po většinu doby se jednalo o nudnou slátaninu, která měla problém držet vůbec pohromadě. Toporné dialogy, které se nedaly takřka poslouchat, poněkud zvláštní děj, který nudil, to jsou výhrady, které k tomuto filmu mám. Ale abych jen nekritizoval, tak jak už jsem napsal výše, film měl i světlé momenty, kdy mě opravdu zajímalo, co se bude dít dál, ale těchto momentů zase nebylo tolik, aby to stačilo alespoň na průměrné hodnocení. Tenhle film je bohužel velice podprůměrný a nezachraňuje ho ani Jason Biggs, který do tohoto filmu upřímně řečeno ani příliš nezapadal. Celé mi to zkrátka přišlo jako nějaký amatérský projekt, který si chtěl někdo natočit pro radost, ale bohužel přínos pro diváka tohoto filmu je absolutně nulový. Nicméně za důležité považuji to, že se tento film bez nějakých větších problémů dal zhlédnout až do konce, což už si alespoň jednu hvězdu zasluhuje. A tu druhou hvězdu přidávám za světlé okamžiky, kterých sice nebylo mnoho, ale přece jen nějaké byly. Takže hodnotím dvěma hvězdama.(25.5.2011)

Je to šíléná kravina, ale třeba právě toto vás naláká tak jako mě. Humor je zde totiž stejný jako každý jiný film, kde hraje Rob Corddry, takžte vězte, že si tu nikdo servítky nebere ani před osmiletými dětmi. A právě to dělá tuto komedie mírně originální. Režisér zřejmě musel mít dosti velké koule na to aby nechal všechny herce mluvit na děti zcela sprostě. Ve světě komedií to tedy neni zas až tak zbytečná záležitost a pokud tento úchylný americký humor máte rádi, radim vám, aby vám toto neuniklo mezi prsty.(8.1.2009)

• adam99

Jason Biggs (hlavní role Prci,Prci,Prcičky),Eva Longoria (jedna z hlavních rolí Zoufalé manželky) a Rob Corddry. Hodně jsem se divil že je to 278.nejhorší film, ale po shlédnutí asi 70% procent filmu jsem zjistil, že uživatelé čsfd tomuto filmu rozhodně neuškodili. Jedna z nejhorších amerických komedií.(26.3.2013)