Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte na základní škole Geraldine Ferraro! Mezi učiteli se to hemží opilci, lenochy nebo psychotiky, děti se tu potulují bez dozoru a zoufalý zástupce ředitele Tom Willoman (Jason Biggs) se sotva drží na nohou. Když ale do školy přijíždí neskutečně přitažlivá okresní inspektorka Rebecca Seabrook (Eva Longoria Parker - ZOUFALÉ MANŽELKY), aby ji s konečnou platností zavřela, společně s Tomem zosnují plán, jak znovu získat moc nad studenty a odstranit korupcí prolezlého ředitele Billingse (Rob Corddry - THE DAILY SHOW). Nezodpovězené otázky však zůstávají… Co tak hrozného mohlo Willomanova poznamenat natolik, že je z něj teď takový trouba? Lze považovat náboje z větrových bonbonů či boxerské zápasy za vhodné vyučovací prostředky? Kolik škody může nadělat banda zdivočelých druháků? Ve vedlejších rolích ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY - ztřeštěné komedie o trampotách a nástrahách veřejného školství se představuje Monica Potter (KAUZY Z BOSTONU) a Will Sasso (MAD TV). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (49)

kingik 

všechny recenze uživatele

Tahle škola je super. Je nejhorší ze všech a hrozí ji zavření. Zkorumpovaný ředitel Rob Corddry se neštítí žádného úplatku, rozvádějící se učitelka Monica Potter si při vyučování klidně vyloží nohy na stůl, zapálí si, zanadává si na děti a nic je neučí, hodný zástupce ředitele Jason Biggs si moc na své nadřízené nedovolí a do toho přijíždí na inspekci pohledná školní inspektorka Eva Longoria Parker. a ta spolu se zástupcem ředitele vymyslí plán jak školu nezavřít. Debutující režisér Mark Lafferty se s vlastním scénářem pustil do zpočátku originálně trefné komedie na téma nepořádek ve školství, ale i přes spoustu zvučných jmen a řadu hrubozrných gagů se z filmu vyklubala jen zdlouhavá slátanina. ()

Soweek 

všechny recenze uživatele

Je to šíléná kravina, ale třeba právě toto vás naláká tak jako mě. Humor je zde totiž stejný jako každý jiný film, kde hraje Rob Corddry, takžte vězte, že si tu nikdo servítky nebere ani před osmiletými dětmi. A právě to dělá tuto komedie mírně originální. Režisér zřejmě musel mít dosti velké koule na to aby nechal všechny herce mluvit na děti zcela sprostě. Ve světě komedií to tedy neni zas až tak zbytečná záležitost a pokud tento úchylný americký humor máte rádi, radim vám, aby vám toto neuniklo mezi prsty. ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Mladý zástupce ředitele jedné základní školy snažící se s pomocí krásné okresní inspektorky, kolegů a dětí odstranit úplatného ředitele a odvrátit zavření jejich chlebodárce. Nevím, nechápu, nerozumím……proč, ale hlavně za co??? Jediným kdo snese mírnější kritiku je Rob Corddry v záporné roli ředitele školy, jinak ztracených 97 minut v životě lidském :( ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Hodně zvláštní film, o kterém přesně nevím, co si mám myslet. Chvílemi to byla solidní komedie se zajímavým dějem, ale po většinu doby se jednalo o nudnou slátaninu, která měla problém držet vůbec pohromadě. Toporné dialogy, které se nedaly takřka poslouchat, poněkud zvláštní děj, který nudil, to jsou výhrady, které k tomuto filmu mám. Ale abych jen nekritizoval, tak jak už jsem napsal výše, film měl i světlé momenty, kdy mě opravdu zajímalo, co se bude dít dál, ale těchto momentů zase nebylo tolik, aby to stačilo alespoň na průměrné hodnocení. Tenhle film je bohužel velice podprůměrný a nezachraňuje ho ani Jason Biggs, který do tohoto filmu upřímně řečeno ani příliš nezapadal. Celé mi to zkrátka přišlo jako nějaký amatérský projekt, který si chtěl někdo natočit pro radost, ale bohužel přínos pro diváka tohoto filmu je absolutně nulový. Nicméně za důležité považuji to, že se tento film bez nějakých větších problémů dal zhlédnout až do konce, což už si alespoň jednu hvězdu zasluhuje. A tu druhou hvězdu přidávám za světlé okamžiky, kterých sice nebylo mnoho, ale přece jen nějaké byly. Takže hodnotím dvěma hvězdama. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

No je to hrozna kravina se stupidnim pribehem, na druhou stranu, nejsou tady nejaky vylozene humus sceny, vylozene nejaky traparny a i kdyz se film lehce tahne a pobavit dokaze jen misty, stejne tech 90 minut utece bez nejaky vyraznejsi nudy a obcas se clovek pobavi. Navic je tu naprosot ultimatni prehlidka zkrachovalcu, looseru, debilu a retardu a to tentokrat ne ze strany pubertaku nebo deti, ale skoro komplet celej ucitelskej sbor. Vetsinu casu tak vyplnuje pouze to, jak se ucitele chovaj jak debilove, skola a deti je serou a nadavaj na vse. Z hercu stoji za pozornost mozna tak v maly roli Kyle Gass a Ed Helms. Moc sem se nenasmal, moc sem se nenudil a nijak me to nesralo, takze ty 3* dam. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama