Reklama

Reklama

Jesse málem umře a Walt souhlasí, že pro bezskrupulózního Tuca vyrobí ještě větší množství drog. Skyler mezitím podezírá svou sestru z krádeže v obchodě. (Netflix)

Recenze (15)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je tu všetko, čo sme chceli vidieť a možno aj niečo navyše. Len to nemá tú gradáciu, ako epizóda č.6. Som rád, že ak tvorcovia niečo na prvý pohľad bezvýznamné zobrazia v seriáli, tak sa k tomu neskôr vrátia a dodajú celej situácii nový význam. Viď kradnutie švagrinej. Mne to dáva len jediný výsledok a to ten, že tu nie sú žiadne scény zbytočné, že tento seriál nemá vatu. Dúfam, že sa mi to bude potvrdzovať aj naďalej. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Pěkný díl řídící se hlavním pravidlem úspěšné ekonimiky, že nejdůležitější je umět věci prodat. To, že nemáte péct perník z čeho je nepodstatný detail. Na seriálu se mi strašně líbí, že se prakticky v každém díle dozvíte o dalším praktickém použití chemie. Nyní konkrétně to, že se dá poměrně snadno zneškodnit zámek. Během sedmi dílů se mi podařilo vypěstovat nepopsatelně silnou averzi vůči švagrové hlavního hrdiny. Moc v lásce nemám ani retardovaného feťáka, který zde hraje debila a stará se tak o vtipnou složku děje. Závěr dílu byl dost cool. Důstojné finále první série, které má potenciál nalákat na sérii následující. Já osobně ji rozhodně nevynechám. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

  • Dělo Gustav nebylo ve skutečnosti spojeneckými silami zničeno termitem. Německé nacistické síly ho vyhodily do povětří 14. dubna 1945 poblíž Auerbachu v Německu, den před příchodem amerických jednotek. Jeho sesterské dělo Dora potkalo stejný osud o pět dní později poblíž německého Grafenwöhru. (KGBelik)

Reklama

Reklama