Bliss má ráda rock a její život v americkém maloměstě kdesi v Texasu stojí za dvě věci. Matka jí nutí do příšerných soutěží krásy, na nichž si načančané slečinky nepřejí nic než světový mír, uhihňaný spolužačky jsou na pěst a brigáda servírky taky není nic moc. Jednou však s kámoškou narazí v sousedním městě na drsný závody na kolečkových bruslích a její život se rozjede na plný obrátky... Film o holce, která na lokální soutěž krásy neváhá přijít s modrým přelivem, natočila slavná Drew Barrymore (Charlieho andílci) a ve filmu si i zahrála jednu ze závodnic. Hlavní postavu Bliss hraje talentovaná nastupující hvězda Ellen Page. Ta se objevila například v trojce X-Men, ale proslavila se především svou rolí ve skvělé komedii Juno, za níž byla dokonce nominovaná na Oscara. Ellen ohromuje filmový svět nejen nepopiratelným hereckým talentem, ale i zvláštní neokázalou krásou, která ji předurčuje k rolím silných sympatických hrdinů. (oficiální text distributora)

fmash

Zdá se, že i v mé děravé paměti už se Ellen Page uhnízdila, a sice jako představitelka nekonformních, leč pohodových Američanek, jejichž životní peripetie se vyplatí pozorovat na obrazovce, má-li jeden rád příjemné drobné příběhy. Vyfič! se vyznačuje mimo jiné tím, že je poskládáno z množství vypravěčských modulů nebo – chcete-li – klišé (cílevědomá matka, její vztah s otcem Bliss, jediná kamarádka, samotná sladce čistá „alternative to what?“ Bliss, hrdé rebelky z arény atd.). Napadají mě teď pouze dva žánry, jež se s takovým množstvím klišé mohou vyrovnat bez větší ztráty vážnosti. Jsou to politická agitka a – což bude tento případ – pohádka. Právě jako k moderní městské pohádce jsem se k Vyfič! postavil i já a tak jsem mohl kromě nadměrné až hrubé zkratkovitosti docela dobře snést i takové lapsy, jako byly některé zoufalé „kaskadérské“ scény (Razor na hřišti aj.).            Celkově na mě tenhle film zapůsobil optimisticky (jak jinak, jestliže je to moderní pohádka), je vtipný, Page je hezká a hraje dobře, výběr hudby je výborný. Za povšimnutí stojí vývoj vztahu Bliss a její matky. Pro mě za čtyři. ()

Scylla

Příjemná "oldschool" jízda se sympatickým obsazením, skvělým humorem a báječnou atmosférou. Výborný film, u kterého přemýšlím nad 5* hodnocením. Budu se ráda vracet :) ()

Beagle

Wow, skvělá práce, Drew! Whip it je totiž pořádně našlápnutý kousek a Ellen Page & zbytek osazenstva (skvělé rollerky Kirsten, Juliette, Eve, trenér Andrew Wilson v ustřihnutých džínách, kámoška Alia Shawkat i Blissini rodiče a dokonce i ten slizký Jimmy Fallon za mikrákem) stojí za to, abyste jim minimálně tu jednu jízdu věnovali! Takže pusťte doma na plný pecky Peaches a začněte trénovat. ()

Kate...

Oddychový film, kde nekončí všechno podle růžových představ, žádná přehnaná klišé (byť to k tomu místy nemělo daleko), ale příjemná podívaná se sympatickým obsazením a z počátku dojmem, že nevíte, v kterých letech se film odehrává, ale až po nějaké době se v retro počátku objeví moderní technika. ()

Katarine

Film mě bohužel až tak nezaujal, přestože výkony herců apod. byly velmi kvalitní, takže něco mezi 2 a 3*. Ellen Page jako vždy skvělá. Ale Drew v režisérském křesle docela překvapila. ()

M.i.k.e

čirá,přirozená a na nic si nehrající zábava...Drew Barrymore zvládla svůj debut na režisérském postu s bravurou a já se i přes očekáváný vývoj s potřebnou komplikací,vystřízlivěním a (ne)očekávaným koncem bavil jako už dlouho ne.Elllen Page ve své zatím nejlepší roli doplněná spoustou zábavných postav a celkem zběsilá jízda dělají z Whip It! jednu z nejlepších komediíí poslední doby.Objektivně to na pět hvězd není,ale moje momentální nadšení převažuje,tudíž plný počet... ()

MartinNDL

Jestli mají teď všichni režiséři, producenti a filmy vůbec smůlu, že pokud si budou hrát na triky a technickou vyspělost, diváci viděli Avatara a nikdo jim to nezbaští, pak já sem totálně v prdeli, protože každá holka, co potkám, mi bude vedle Ellen Page připadat tak přitažlivá asi jako chlap. Whip it je příjemně napsané a natočené sportovní drama, co je tématicky říznutý problémy v rodině a problémy s maloměstem. A Ellen Page je bezkonkurenčně nejsuprovější herečka mladší než já. ()

Lischai

Sportovní film se všemi povinnými zvraty o cestě vzhůru týmu outsiderů. Ellen Page hraje obvyklou indie Ellen Page v tričku divné kapely s těžkýma botama a fandíte jí jako vždycky. Film ničím nepřekvapí, ale potěší. ()

Martin741

Nudna americka sladka limonadka a spatny rezisersky pocin Drew Barrymore /Charlieho Andilci/. Zjavila sa tu aj cuza menom Juliette lewis , ktoru neznasam otvorene od nebezpecnych Natural Born Killers. Jo a Daniel Stern /Bistro 1982, Home Alone 1 a 2/ sa tu len mihol, ten uz nema nic na praci : 5 % ()

Petoss1

Celkom príjemné. Na prvotinu Drew Barrymore veľmi slušné. Ženské obsadenie zaujímavé, ale najviac ma potešila Iron Maven. Ľahko stráviteľná komédia, ktorá však nevybočuje z radu. 70% ()

MCZ

Bylo by hloupé vytýkat tomuhle filmu všechna možná klišé, ale přeci jen jsem čekal po příběhové stránce trochu víc, nemluvě o nebezpečně vysokém množství "indie". Scény, kde si holky dávají nakládačku, mě každopádně bavily velmi - a k tomu jich není málo. (Ono samotné sportovní dění mi vůbec nepřišlo tak nepřehledné, jak mnozí tvrdí, naopak.) Plus - jako obvykle - skvělá J. Lewis. 7/10 ()

O´Neill

Bez obalu - díval jsem se na to opravdu jen z důvodu, že hlavní roli má Ellen Page. Celkově totiž námět filmu byl pro mě absolutně nezáživný, a chystal jsem se tomu dát dvě hvězdičky, a to jen díky Ellen, která je krásná a hraje skvěle. Nakonec tomu ale dávám tři hvězdičky, jelikož jsem až teď zjistil, že film má bezmála dvě hodiny, a mě utekl opravdu rychle. ()

Sinn

Upřímně, tohle jsem od Drew nečekala. Příjemně mě překvapila originálnost a neklišovitost (i přes klišé lůzr děvče -> šťastný děvče). Ellen Page tyhle role výborně sedí, navíc ji do karet hraje i její roztomile příjemný, ale ne vyloženě krasavicoidní face. Zbytek herců atmosféru dokreslil dobře, nejvíc mě zaujal Landon Pigg (snad se ještě v něčem objeví). Je to milé, vtipné, dobře natočené a vizuálně zajímavé. A navíc ta hudba! ()

Streeper

Film, který mě velice překvapil. Byla jsem z něho nadšená a můžu jen doufat, že Drew Barrymore se bude režii věnovat i do budoucna. Bylo to romantické, akční a moc mě to bavilo. ()

DruidKarel

811. hodnocený film: Hodnocením tohoto filmu jsem si zadělal na pěkný problém: je to totiž dosti možné, že přijdu o posledních pár svých bodů od ostatních uživatelů, ale rozhodně nepřijdu díky tomu o chuť jít znovu do kina se svou Péťou. Celej film byl hodně komplikovanej a můžu říct "zaplaťpánbůh". První polovinu jsem jaksi snad ani nevnímal a celé to vlastně začalo už asi prvním trailerem, který mě začal nudit a nabádat k jiným činnostem. Tak jsem se pohodlně uvelebil, sundal si bundu a pokračoval v nasávání požitků. Dokonce bych si dovolil říct, že jsem dobrou polovinu filmu nevnímal, ale je mi záhadou, čím (kým) to vlastně bylo... Snad bych si ale trochu i rýpnul do tvůrců filmu, že přes jeho nudný příběh, přinesl film něco nejen mně, ale i mé Pétě - svobodu. V kině nebyl takřka nikdo, až na nás a dalších 9 lidiček, kteří si sem přišli odpočinout od stresů velkoměsta. Nevím, před čím sem "utekla" Péťa, ale snad to byl pro ní "útěk" alespoň natolik milý, jako pro mě. Celá struktura filmu byla pro mě taková jakási "upatlaná", "uťapkaná" až bych řekl "nahá" a "prosta jakéhokoliv šatu". První půl hodina je bezmála o ničem a další, kdy se "sbíráte" z předchozích "fanfár" v nejsvrchnější řadě dvousedačky multikina, byla věnována zcela něčemu (někomu :-) ) jinému, než Drew Barrymore a její prvotině. Zprvu jsem nechápal, jak může být snímek "Vyfič!" tak dobře hodnocen, ale po svých osobních zkušenostech a zážitcích z promítání, mohu jenom kvitovat, že se jedná o vhodný film pro všechny, kteří jsou tak trochu exhibicionisty a mají chuť si zarelaxovat. 5* nakonec nepřekvapí mě, ani Péťu, ale spíše vás. Vezměte tedy svou drahou polovičku, kupte si lístky do horní řady a nechte se ukolébat milými tóny neméně milého "Vyfič!". 5* pro Drew Barrymore, protože díky ní budou asi navždy prázdné sály... 5* (P+K) ()

cubajz

sympatické dílko zaplněné partičkou skvěle sehraných, potetovaných a pěkně drsných bab! A všemu samozřejmě kraluje úplně nejroztomilejší Ellen Page. ()

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky