poster

Respekt

 • USA

  Juice

Drama / Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mičl
  ***

  Totální black movie a příběh o tom jak je těžké vydobýt si respekt, žít a přežít v drsných Harlemských ulicích. Relativně průměrný snímek, ale jeden z nejlepších Tupacových hereckých výkonů a start kariéry pro doktora Foremana z Housova týmu Omara Eppse, za všechny měl držet hereckou laťku v té době asi nejzkušenější Jackson, ale ve filmu se sotva mihl a neměl v podstatě co hrát.(27.2.2012)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Sakra to byla slabota! S Eppsem a 2pacem v hlavní roli jsem čekal mnohem větší odvaz! Čekal jsem scénář, prošpikovaný fuckrama, assholama, bitcheskama .-) a vůbec hláškami, ke gangsta negro snímkům patřící!!! Čekal jsem, a to je zásadní, super muziku, která mě bude houpavě konejšit ze strany na stranu! Ošizená akce mě už tak ani nepřekvapila! Lehce nadprůměrných 60 % je tak za zmiňovanou ústřední dvojku, asi dva povedené dialogy a místy zajímavou kameru,včetně "zamraženého" zakončení...(18.4.2014)

 • Lukoboss
  ***

  Nic moc film, na kterým jsou zajímavý snad jen dvě postavy - Tupaca Shakura (in memoriam) a Omara Eppse (známej především s Dr. House). Tupacovi jebne a stane se nebezpečným se zbraní v ruce i pro svoje kamarády a tak nějak se ty spory vlečou až do konce. Zajímavý je prostředí černošskýho gheta, ale tam to asi všechno končí a nic navíc nepřináší.(24.7.2012)

 • Patrik200s
  ***

  Zo začiatku filmu som sa tešil na nejakú zaujimavú zápletku ale bohu žiaľ skutek utek. Vôbec ma dej filmu nechytil hlavne som nepochopil ako sa zo sekundy na sekundu jedného z členov partie čiernych ,,bratov,, ulice stal magor čo likviduje ľudí s pokojom v duši. Nebiť toho že si tu zahral Tupak ani by som nedopozeral a vsadím sa že o tento film by nebol žiadny záujem. Navyše koniec filmu bol dosť nedotiahnutý. Čo sa vlastne stalo s Q ? To mal producent taký nízky kapitál na film že ho nemal z čoho dokončiť?(20.2.2009)

 • Pumiiix
  *****

  Tenhle snímek mě jako Hip-Hopového fanouška dlouho míjel, ale po jeho shlédnutí můžu říci, že si zaslouží své hodnocení. Celý film doprovází kvalitní hudba (musím si co nejdřív opatřit OSTéčko) a battle na gramcích byl také povedený ;-). Největší postavou děje je bezpochyby čím dál více vyšinutý Tupac Shakur, nepřehrává, možná taky proto že si ulici sám zažil….9/10* TUPAC R.I.P.(26.7.2008)

 • - Film byl nominován na italskou cenu Mystfest v kategorii nejlepší film. (Terva)

 • - Jeden z porotců v DJ soutěži je Dr. Dre, který spolupracoval s Tupacem Shakurem na skladbě "California Love". Druhou porotkyní je známá raperka Queen Latifah. (Ignus.cz)

 • - Film, který Bishop (Tupac Shakur) sleduje a který jej inspiruje, je Bílý Žár (1949). (Ignus.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace