Tatík se rozhodne pomoci synovi, který smočil svůj nevyvinutý úd v drogovém obchodu. A to jakýmkoliv způsobem. Film s velmi jednoduchou myšlenkou, který nám ukazuje, že sem tam rozházet do davu na diskotéce pár pilulek extáze je těžší zločin, než vystřílet kostel. Nevím, zda byl Dwayne Johnson ta správná volba v roli hlavního hrdiny a tvrdohlavého tatíka, ale nakonec jsem sám sebe přesvědčil, že mu to tam celkem sedlo. Ostatní kolem bylo jen takové divadýlko a nepodstatné křoví. Drama to bylo celkem solidní. Jen mi to všechno přišlo až moc přitažené za vlasy. Nicméně, příběh se zakládá na skutečné události, tedy tomu musím chtě nechtě uvěřit. Osobně si myslím, že film není zas tak špatný a vcelku i nadprůměr. Nedosahuje kvalit čtyřhvězdičkových, ale ani není tak špatný na ty tři. Tedy jsem se přiklonil k vyššímu hodnocení, ač se svým názorem zůstávám někde mezi. 70%(13.12.2013)

Vidíte co všechno se dokáže stát, když si u někoho schováte ''větší'' sáček extáze. Byla to strašná rychlovka, už nemohl dělat nic. Kvůli jednomu člověku, bylo v sázce rovnou hned několik životů, mohlo to pro všechny dopadnout katastrofálně, ale nestalo se tak. Konec filmu mě trochu překvapil, byl jednodušší, než jsem očekával. Jinak si nemůžu stěžovat. Víte, že : Průměrná sazba za první drogový delikt nenásilné povahy, souladu se směrnicí o snížení trestné sazby je vyšší než průměrná sazba za znásilnění, zneužití dětí, bankovní loupež, či zabití.(3.11.2014)

Rocka Johnsona mám hodně rád. Je to pro mě osobně jeden z posledních akčních hrdinů současnosti. A možná právě v tom je problém. Celou dobu jsem byl v klidu a užíval si děj. bylo to fakt fajn a neměl jsem problém. Pak přišla scéna s brokovnicí v kamiónu a zjistil jsem, že teprve teď si Rocka užívám fakt naplno. Najednou jakoby ve zbytku snímku pro mě bylo trošku prázdno. Ne že by Johnson nehrál dobře, to vůbec ne. Ale asi by mě 80 procent filmu seděl v jeho roli spíš někdo, kdo nevypadá jako totální hovado. To je ale jen můj pocit a určitě mě to nemůže pokazit velmi dobrý zážitek z celku. Pohodových 70 procent.(13.12.2014)

Film je takový drama/triller, ve kterém se otec snaží pomoci federálům s drogovým kartelem a naoplátku má být jeho synovi zmírněn trest ve vězení. Ve filmu je akce opravdu málo a ta trocha není kdoví co dechberoucího. Celkově je film pomalu plynoucí od začátku až do konce. Rock jako zoufalý otec dokáže, že mu jsou i takovéto role a zbytek obsazení je taky v pořádku. Za mě 80% :)(31.3.2013)

• korbitch22

Zoufale nudný, patetický kýč, natočený podle stupidního scénáře, který je založen na skutečných událostech a to ho dělá ještě stupidnějším, směšnějším a zoufalejším a jen to potvrzuje imbecilní americké justiční zákony a stupiditu američanů vůbec.Rock je v roli medvídkovského taťuldy vod rodiny přesvědčivej asi jako kdyby Johny Galecki hrál Supermana.Patetické dialogy, rutinní herecké výkony, přepálená stopáž.Naprosto zbytečný film.Dwayne má drtit kosti, držet kulomet těžší než King Kongova raní stolice, cedit z úst suché hlášky a ne plakat u vokýnka, když jeho extrémně nesympatický syn poznal sílu ohejbání pro mýdlo v nejtěžším vězeňském bloku.Podobně zbytečné jako Faster, který měl aspoň trochu co říct.Tahle sterilní mrdka měla zůstat zapadlá v nejspodnějším šuplíku zaprášené Hallywůdské kanceláře.Nejvíc mě srala ta kreténská hudba, která se snažila si za každou cenu vynutit nějaké emoce, aby divák snad s těmi nesympatickými kretény ještě soucítil nebo co.66%?Naivita a omezenost dnešních uživatelů už mě rozesmívá dlouhý léta.1* pouze za výborného Barryho Peppera, kurva zase 112 minut v prdeli, co sem mohl cedit budvar a nemarnit čas takovou mrdkou.(24.6.2013)

• - Jon Bernthal (Daniel) mal mať vo filme pôvodne dlhé vlasy. Plán však zničilo rozhodnutie Franka Darabonta, ktorý chcel, aby mala jeho postava Shane Walsh v seriáli Walking Dead (od r. 2010) krátke vlasy. (Sexy_Beast)

• - Partner filmu Participant Media se specializuje na závažná sociální témata dneška. (Roman.Ticka)

• - Ťahač, ktorý šoféruje vo filme John Matthews (Dwayne Johnson), je kamión americkej výroby 2009 Freightliner Coronado. (Laslo)