Film je takový drama/triller, ve kterém se otec snaží pomoci federálům s drogovým kartelem a naoplátku má být jeho synovi zmírněn trest ve vězení. Ve filmu je akce opravdu málo a ta trocha není kdoví co dechberoucího. Celkově je film pomalu plynoucí od začátku až do konce. Rock jako zoufalý otec dokáže, že mu jsou i takovéto role a zbytek obsazení je taky v pořádku. Za mě 80% :)(31.3.2013)

Dvejn "The vepřový zátylek" Džonsn by se měl držet výhradně rolí, kde bez jakékoliv mimiky jen mlátí ostatní ovarové krky a jeho jedinou, za celý film pronesenou replikou, by mělo být například slovo "Gogo". Avšak naštěstí jej vyvážili, i když to asi dalo fušku, i nějakými těmi opravdovými herci, a tak se jedná o svižně plynoucí, kulantní drama a kapkou akce alá Kobra 11, které může urazit snad jen opravdového, artového hnědopicha. Viď, M? Kdyby z toho vykuchali všechny dialogy typu "Aj lav Jů, dedy - Aj lav Jů, san" a nezapomínali milovat i Hele a Mufa, bylo by to o půl hodiny kratší a klidně bych tomu ještě jednu přirazil až po koule.(30.5.2013)

Vidíte co všechno se dokáže stát, když si u někoho schováte ''větší'' sáček extáze. Byla to strašná rychlovka, už nemohl dělat nic. Kvůli jednomu člověku, bylo v sázce rovnou hned několik životů, mohlo to pro všechny dopadnout katastrofálně, ale nestalo se tak. Konec filmu mě trochu překvapil, byl jednodušší, než jsem očekával. Jinak si nemůžu stěžovat. Víte, že : Průměrná sazba za první drogový delikt nenásilné povahy, souladu se směrnicí o snížení trestné sazby je vyšší než průměrná sazba za znásilnění, zneužití dětí, bankovní loupež, či zabití.(3.11.2014)

Snitch není žádný přepálený akční výplach a nadsazený blockbuster, kde by asi většina zdejších kritiků Dwayna viděla raději, jako v případě F&F. Proti tomu nic, protože sám ho mám rád v akčních popcornovkách, ale co tady lidi blázní se 2* opravdu nechápu. Snitch je úplně někde jinde a je výborný. Skutečný a uvěřitelný příběh, který je velmi dobře napsaný a drží se v naprosto reálných mezích. Stejně tak dobře dokáže navodit napínavou atmosféru lusknutím prstu a vlastně ji drží téměř celý film. Dwayne je jako fotřík, co nezmůže skoro nic, ale chce pomoci svému křivě odsouzenému synovi, parádní. Ve své podstatě je pro mě tohle nejlepší a nejvážnější Dwaynův film, kde je evidentní, že umí hrát, kde není za neohroženého bijce s tvrďáckým výrazem a celou stopáž působí maximálně přirozeně. Připravil jsem se na akční drama a bylo chutné! Chci více takových rolí pro Dwayna a méně dětských taškařic typu Cesta na tajuplný ostrov. 4,5*. Doufám, že po četnějším hodnocení půjde Snitch do červených čísel, protože tam patří. 80%.(1.6.2013)

Inspirováno skutečným příběhem. CHYBA VE FILMU - V 54 minutě otevře John Matthews (Dwayne Johnson) zadní dveře kamionu. V popředí je vidět velká paleta obalená červeným plátnem ale při dalším záběru jsou na paletě už jen kulaté bílé pytle........... Obyčejný příběh se špatnou akcí a divným dějem. Jediné co je povedené je hudební doprovod. CITÁT - V týhle době je těžký vydělat prachy............(6.5.2013)

• - Film je založený na skutočnom príbehu Jamesa Settembrina, ktorý pomáhal odhaľovať obchodníkov s drogami, aby jeho synovi skrátili dĺžku trestu vo väzení. (Astonko)

• - V 54. minutě, kdy otevře John Matthews (Dwayne Johnson) zadní dveře kamionu, je v popředí vidět velká paleta obalená červeným plátnem, ale při dalším záběru jsou na paletě už jen kulaté bílé pytle. (Terva)

• - Natáčanie filmu trvalo 35 dní a prebiehalo v americkom štáte Louisiana. (MikaelSVK)