Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ****

  Film je takový drama/triller, ve kterém se otec snaží pomoci federálům s drogovým kartelem a naoplátku má být jeho synovi zmírněn trest ve vězení. Ve filmu je akce opravdu málo a ta trocha není kdoví co dechberoucího. Celkově je film pomalu plynoucí od začátku až do konce. Rock jako zoufalý otec dokáže, že mu jsou i takovéto role a zbytek obsazení je taky v pořádku. Za mě 80% :)(31.3.2013)

 • Slasher
  ***

  Jako taková spálená gólovka. Námět fajn, Dwayne Johnson umí slušně zahrát a přesně to tady předvádí, ale je divný sledovat zrovna jeho v roli s jednoznačným náběhem na pořádnou heroickou akci, ke které nedojde. Ale hlavně, ústřední drama/ krimi thrillerová složka bohužel sama o sobě neobstává, nemá čím oslnit. Tak jako tak tu není nic, co by vás vytrhlo ze židle anebo přímo dorazilo, po stránce akce a napětí, ale stejně tak emocí. A ten potenciál tam byl ve všem... Prostě mírně zdlouhavý průměr, kde naštěstí táhne charisma v hlavní, ale i vedlejších rolích (Bernthal, Pepper, Kenneth Williams).(26.5.2013)

 • petero
  ****

  Z tohtoročných neblockbusterových akčňákov The Last Stand, Parker či Bullet to the Head ma po dejovej stránke práve Snitch príjemne prekvapil. Je ťažké si predstaviť “Herculesa” Dwaynea v solídnej úlohe milujúceho otca ale práve Stitch dokazuje že to ide a Johnson na to má. K tomu dobré obsadenie a nemôže vadiť ani to, že hlavný šéf obávaného drogového kartelu má prezývku “Krtko”.(31.5.2013)

 • javak810i
  ***

  Taťka Dwayne "The Rock" Johnson se ze všech sil snaží dostat svého syna z vězení, protože má výčitky, že mu rozvodem s jeho matkou zkazil život. K tomu bude potřebovat pár drogových bossů, s čímž mu pomůže bývalý dealer Jon "Shane" Bernthal a vousáč od policajtů Barry Pepper. To vše inspirováno skutečností. No, námět není nic extra a kdo by čekal, že to přítomnost The Rocka změní, tak by se pletl. Rozjezd je celkem pomalý, dialogy občas působí trochu křečovitě. Druhá polovina filmu už má alespoň nějaký spád, ale rozhodně se nejedná o nějakou velkou akci. Zkrátka takový průměr. Nenadchne a ani neurazí - 3*.(7.7.2013)

 • Fiftis
  ****

  Keď sa človek chystá na nový film Dwayna Johnsona, najskôr očakáva aspoň šestnásť ľudí zmlátených do bezvedomia a počet vystrieľaných nábojov, ktorý pôjde do trojciferných čísel. Práskač ale vo svojich upútavkách jasne naznačil, že tentoraz to bude iné a Johnson chce vsádzať skôr na dramatickú a realistickú rovinu ako na akciu. Pre niekoho to bol šok, pre iného milé prekvapenie, avšak tvorcovia sa skrátka rozhodli urobiť z bývalej wrestlingovej hviezdy obyčajného človeka. A nakoniec to nebol vôbec zlý nápad. Tento film pripomína Kontraband. V oboch prípadoch uvedú hlavných hrdinov do výstredných a nepredstaviteľných situácií ich vlastní príbuzní. V oboch filmoch hrajú veľké hviezdy (tu Dwayne "The Rock" Johnson, tam Mark Wahlberg). Ak ste film Kontraband videli, tak teraz už určite do značnej miery viete, čo od Práskača očakávať.(24.1.2014)

 • - V 54. minutě, kdy otevře John Matthews (Dwayne Johnson) zadní dveře kamionu, je v popředí vidět velká paleta obalená červeným plátnem, ale při dalším záběru jsou na paletě už jen kulaté bílé pytle. (Terva)

 • - Jon Bernthal (Daniel) mal mať vo filme pôvodne dlhé vlasy. Plán však zničilo rozhodnutie Franka Darabonta, ktorý chcel, aby mala jeho postava Shane Walsh v seriáli Walking Dead (od r. 2010) krátke vlasy. (Sexy_Beast)

 • - Původní scénář rozpracoval Justin Haythe, ale teprve po dokončení Ricem Romanem Waughem došlo k jeho realizaci do filmové podoby. (Roman.Ticka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace