Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $15miliónovTržby USA $42,930,462Tržby Celosvetovo $57,907,734Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,606,667Tržby za predaj DVD v USA $10,648,993║ Taký decentnejší návrat k akčným 80.rokom. /60%/(10.10.2013)

 • jojinecko
  ***

  Na tomto filme udivujú dve (v konečnom dôsledku pozitívne) veci: 1. „The Rock“ nie je len svalnatá karikatúra skutočného herca a má celkom ďaleko od masívnej topornosti takého Arnieho... 2. Film v ktorom hrá „The Rock“ a v ktorom nerozdá prakticky ani jeden úder a ide skôr o sociálnu drámu ako o akčný film?! Divné, ale vcelku fungujúce. Snitch nie je ani náhodou žiadnym prevratným filmom, ale má svoj ksicht a ešte aj ten občasný americký rodinný pátos tu vlastne ani veľmi nevadí. Hoci som od filmu nič neočakával, príjemne prekvapil:) Poctivý lepší priemer...(17.7.2013)

 • Spiker01
  ***

  Snitch není špatný film, je to lehký nadprůměr, na který se můžou v klidu podívat všichni, ale užijí si ho především příznivci dramatu. The Rock si tentorkát odfrknul od zabíjení a přijal roli, na kterou se nejspíše nemusel po fyzické stránce nijak extrémně připravovat. Zde ho zmlátí i partička nějakejch chuligánů. Z toho jsem usoudil, že role byla psána naprosto individuálně a mohl ji obsadit klidně úplně jiný charakter. Dwaynovo charisma však filmu dodává potřebnou šťávu, bez níž by byl dle mého názoru ten film jen poloviční. Snímek vychází ze skutečných událostí, i když je samozřejmě přizpůsobený hollywoodskému stylu. Každopádně vás to udrží v napětí...60%(28.5.2013)

 • Matty
  **

  Sebeospravedlňující kýč, který naťukává problémy rozpracované do nesrovnatelně větší hloubky i šířky v Breaking Bad. Systém Práskač naoko kritizuje, ale ve skutečnosti upevňuje základy, na nichž stojí. Zájmy rodiny jsou prvořadé, takže pro její dobro můžete s vládním posvěcením směle donášet, dávat všanc životy svých bližních, zabíjet lidi snadno dostupnými střelnými zbraněmi a ničit cizí majetek. Jen proboha neobchodujte s drogami! Co na tomhle filmu neposlal do kytek obludně amorální scénář, popravuje bezvýrazná režie (hodně roztřesená kamera z neakční scény scénu akční neudělá) a Rockovo dvouvýrazové herectví (dramatické party mu sedí asi tolik jako Schwarzeneggerovi ty komediální). Ideologicky podobně zvrácený film jako Pád Bílého domu, akorát je mnohem, mnohem méně zábavný. 45%(18.4.2013)

 • Radka_86
  *****

  Pro mě je tohle jednoznačně pětihvězdičková záležitost. Po celou dobu stopáže jsem se nenudila, cítila napětí, zlost, empatii...Prostě vzbuzoval velké a různorodé emoce a jsem neskutečně ráda, že Dwayne konečně začíná hrát "normální" role ve kterých mě neskutečně baví....Skvělý zážitek který překonal veškerá má očekávání... 90%(30.8.2013)

 • - Natáčanie filmu trvalo 35 dní a prebiehalo v americkom štáte Louisiana. (MikaelSVK)

 • - Jon Bernthal (Daniel) mal mať vo filme pôvodne dlhé vlasy. Plán však zničilo rozhodnutie Franka Darabonta, ktorý chcel, aby mala jeho postava Shane Walsh v seriáli Walking Dead (od r. 2010) krátke vlasy. (Sexy_Beast)

 • - Původní scénář rozpracoval Justin Haythe, ale teprve po dokončení Ricem Romanem Waughem došlo k jeho realizaci do filmové podoby. (Roman.Ticka)