Dvejn "The vepřový zátylek" Džonsn by se měl držet výhradně rolí, kde bez jakékoliv mimiky jen mlátí ostatní ovarové krky a jeho jedinou, za celý film pronesenou replikou, by mělo být například slovo "Gogo". Avšak naštěstí jej vyvážili, i když to asi dalo fušku, i nějakými těmi opravdovými herci, a tak se jedná o svižně plynoucí, kulantní drama a kapkou akce alá Kobra 11, které může urazit snad jen opravdového, artového hnědopicha. Viď, M? Kdyby z toho vykuchali všechny dialogy typu "Aj lav Jů, dedy - Aj lav Jů, san" a nezapomínali milovat i Hele a Mufa, bylo by to o půl hodiny kratší a klidně bych tomu ještě jednu přirazil až po koule.(30.5.2013)

Nebolo to zlé. Na The Rocka trochu prekvapivá rola, kde viac musí zaujať svojím hereckým talentom a charizmou ako svalmi, ale musím povedať, že mu to sadlo. Príbeh je celkom fajn, Dwayne sa tam hodil, ma to atmosféru a konečne bolo cítiť v tomto filme, že The Rock nie je postava, ktorá všetko vyrieši, tak ako je tomu skoro v každom jeho filme. 80% - 4*(11.6.2013)

Snitch není žádný přepálený akční výplach a nadsazený blockbuster, kde by asi většina zdejších kritiků Dwayna viděla raději, jako v případě F&F. Proti tomu nic, protože sám ho mám rád v akčních popcornovkách, ale co tady lidi blázní se 2* opravdu nechápu. Snitch je úplně někde jinde a je výborný. Skutečný a uvěřitelný příběh, který je velmi dobře napsaný a drží se v naprosto reálných mezích. Stejně tak dobře dokáže navodit napínavou atmosféru lusknutím prstu a vlastně ji drží téměř celý film. Dwayne je jako fotřík, co nezmůže skoro nic, ale chce pomoci svému křivě odsouzenému synovi, parádní. Ve své podstatě je pro mě tohle nejlepší a nejvážnější Dwaynův film, kde je evidentní, že umí hrát, kde není za neohroženého bijce s tvrďáckým výrazem a celou stopáž působí maximálně přirozeně. Připravil jsem se na akční drama a bylo chutné! Chci více takových rolí pro Dwayna a méně dětských taškařic typu Cesta na tajuplný ostrov. 4,5*. Doufám, že po četnějším hodnocení půjde Snitch do červených čísel, protože tam patří. 80%.(1.6.2013)

Nakonec to šlo. Jasně, nejde o žádný akční thriller, na celém filmu je vidět, že budget nedosahoval trilionů, prostě je to jen jakýsi lehce agitační prst, ukazující na, v očích tvůrců, divný zákon. Dwayne hraje, ostatní tam jsou taky a alespoň nějak to odsýpá. Rozhodně lepší Dwaynova role, než když si hrál na vílu Zuběnku (nebo co to tenkrát bylo...). ~ 2,5*(29.5.2013)

V zásadě film podle mého gusta. Překvapilo a líbilo se mi to opravdu hodně, což je znát na počtu hvězd. Dwayne Johnson už dávno nemusí ukazovat, že není jen pro drsné akční role. Mě se líbil nejvíce v jeho komediálních rolích a tahle dramatická byla taky bezvadná a řadím ji hned za ty komediální. Přestože s jeho postavou, je těžko uvěřitelné, že by byl svým způsobem takový... Hlavní hrdina tohoto filmu, přestože měl kuráž, tak pro mě pořád sralbotka :) Což je dobré. I ostatní herci byli fajn, ovšem už to nebylo tolik dominantní. Příjemná byla přehledná kamera, slušná režie, dobře se mi na to koukalo. To co se mi na tom jinak nelíbilo, zde není podstatné, jelikož film je zde z mého pohledu podhodnocený, tak ho nebudu sám hanit. Hodně příjemné drama a moc fajn film, který ačkoliv s hlavním hercem, který je bourák, tak se to vyhlo výraznějšímu akčnímu řádění z jeho strany. Inu a jestli je to opravdu na základě skutečné události, tak předtím tátou, co do tohoto šel, opravdu smekám. 9/10(25.11.2013)

• - V akčních scénách spolu s agentem Cooperem (Barry Pepper) účinkuje 98 % reálných agentů DEA, jen 2 % z celkového počtu jsou herci. (Roman.Ticka)

• - Původní scénář rozpracoval Justin Haythe, ale teprve po dokončení Ricem Romanem Waughem došlo k jeho realizaci do filmové podoby. (Roman.Ticka)

• - Natáčení filmu trvalo pouhých 35 dní. (Roman.Ticka)