Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ***

  Na tomto filme udivujú dve (v konečnom dôsledku pozitívne) veci: 1. „The Rock“ nie je len svalnatá karikatúra skutočného herca a má celkom ďaleko od masívnej topornosti takého Arnieho... 2. Film v ktorom hrá „The Rock“ a v ktorom nerozdá prakticky ani jeden úder a ide skôr o sociálnu drámu ako o akčný film?! Divné, ale vcelku fungujúce. Snitch nie je ani náhodou žiadnym prevratným filmom, ale má svoj ksicht a ešte aj ten občasný americký rodinný pátos tu vlastne ani veľmi nevadí. Hoci som od filmu nič neočakával, príjemne prekvapil:) Poctivý lepší priemer...(17.7.2013)

 • Shakers
  ****

  Nebolo to zlé. Na The Rocka trochu prekvapivá rola, kde viac musí zaujať svojím hereckým talentom a charizmou ako svalmi, ale musím povedať, že mu to sadlo. Príbeh je celkom fajn, Dwayne sa tam hodil, ma to atmosféru a konečne bolo cítiť v tomto filme, že The Rock nie je postava, ktorá všetko vyrieši, tak ako je tomu skoro v každom jeho filme. 80% - 4*(11.6.2013)

 • Flipnic
  ***

  První polovina vyloženě nudí. Nejedná se o žádnou akční pecku a Rock je zde úplně normální chlap, táta od rodiny. Druhá polovina se pak ale příjemně rozjede a úplný závěr a finále je moc fajn. Právě protože si zde Dwayne nehraje na žádnýho zabijáka, je ve výsledku ten opravdovej frajer ... Čekal jsem mnohem víc,ale i takberu, ok ... Rock rullezz ...(23.5.2013)

 • Jordan
  *

  podpriemerný a pomerne nudný thriller, ktorý má jedinú zaujímavú vec (pre mňa): susan sarandom je prvá žena po šešťdesiatke, ktorá dokázala naštartovať moje erotické fantázie - ak moja žena bude takto vyzerať v takom veku, budem ten najšťastnejší muž na svete - aj keď to asi nebudem vedieť v tom veku patrične využiť... :((7.11.2014)

 • Tuax
  *****

  V zásadě film podle mého gusta. Překvapilo a líbilo se mi to opravdu hodně, což je znát na počtu hvězd. Dwayne Johnson už dávno nemusí ukazovat, že není jen pro drsné akční role. Mě se líbil nejvíce v jeho komediálních rolích a tahle dramatická byla taky bezvadná a řadím ji hned za ty komediální. Přestože s jeho postavou, je těžko uvěřitelné, že by byl svým způsobem takový... Hlavní hrdina tohoto filmu, přestože měl kuráž, tak pro mě pořád sralbotka :) Což je dobré. I ostatní herci byli fajn, ovšem už to nebylo tolik dominantní. Příjemná byla přehledná kamera, slušná režie, dobře se mi na to koukalo. To co se mi na tom jinak nelíbilo, zde není podstatné, jelikož film je zde z mého pohledu podhodnocený, tak ho nebudu sám hanit. Hodně příjemné drama a moc fajn film, který ačkoliv s hlavním hercem, který je bourák, tak se to vyhlo výraznějšímu akčnímu řádění z jeho strany. Inu a jestli je to opravdu na základě skutečné události, tak předtím tátou, co do tohoto šel, opravdu smekám. 9/10(25.11.2013)

 • - Partner filmu Participant Media se specializuje na závažná sociální témata dneška. (Roman.Ticka)

 • - V akčních scénách spolu s agentem Cooperem (Barry Pepper) účinkuje 98 % reálných agentů DEA, jen 2 % z celkového počtu jsou herci. (Roman.Ticka)

 • - V 54. minutě, kdy otevře John Matthews (Dwayne Johnson) zadní dveře kamionu, je v popředí vidět velká paleta obalená červeným plátnem, ale při dalším záběru jsou na paletě už jen kulaté bílé pytle. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace