Svět podle Mallory

• Velká Británie Welcome to the Rileys

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže. Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku?
V roli Mallory zazářila hvězda ze série Twilight sága - Kristen Stewart a na filmu se mimo režiséra Jake Scotta podílel i jeho otec Ridley Scott a strýc Tony Scott jako producenti (oficiální text distributora)

nihiliste

Film, který mi dokázal, že Kristen Stewart není jen dementně koukající puberťačka z Twilight Sagy, ale i paní herečka. Skvělé drama, v jehož popředí hodně vynikl i charismatický Gandolfini. ()

AdamDM

Vitajte u Rileyovcov! Odkedy nám zomrela dcéra pri autonehode, naše manželstvo upadá. Moja žena osem rokov nevyšla z domu. Ja ju podvádzam. Idem do New Orleans na konferenciu, no stane sa niečo úplne iné....aj takto by sa dal popísať začiatok výbornej drámy. Najväčším prekvapením bola pre mňa Kristen, ktorá zahrala svoju úlohu proste skvele. Od určitej chvíle každý vie, akým smerom sa film bude uberať a ako skončí. To mi ale vôbec neprekážalo a vychutnával som si ho. Možno by som čakal ešte trochu optimistickejší koniec, ale budiž (bolo by to už klišé, a to by sa predsa divákom nepáčilo a hodnotili by to nižšie, aj keď v skutočnosti sa im film páčil). U mňa lepšie 4*. ()

Von Kempelen

Jedno zdlouhavý vyprávění o manželským páru poznamenaným tragédií, kterej si našel kurvičku na hraní jakožto náhražku terapie. Nepokrytě přiznávám, že se mi moc líbí Kristen Stewart a do filmu jsem se pustil převážně kvůli ní... Ovšem asi jen proto, abych nakonec zjistil, že tohle děvče je opravdu herecký prkno, což je obzvlášt patrný ve společnosti extratřídy jakou je James Gandolfini. ()

rebelllka

Tento film mě od začátku moc nebavil ale jak přicházeli souvislosti ,uvědomila jsem si že oba manželé chtějí to samé a jeli v tom spolu ,jen Mallory to nedávala moc na jevo . Nakonec film skončil podle mých představ.Jinak skvělá průvodní hudba . ()

LB16

Dle mého názoru, nejlepší film s Kristen Stewart. Role jí perfektně sedla! Neviděla jsem to poprvé a jsem si jistá, že ani naposled. 100% ()

B_D

Film jsem si pustila hlavně kvůli Kristen Stewart. Zajímalo mě, jak se odprostila od role nešikovné a nijak zajímavé Belly. Musím říct, že její výkon za to stál. Úplně jiná role, než všechny předešlé a totálně jí sedla. Herecký potenciál v sobě měla odjakživa, ale smršť kolem Stmívání z ní udělala Isabellu Swanovou a zbavit se té masky asi nebylo nejjednodušší. Už jenom díky Malloře jde vidět, že Kristen je otevřená jakékoli roli. Film se opravdu vyvedl. I když samotný příběh nebyl až natolik zdrcující a strhující, jak jsem z traileru předpokládala ()

Opeth

Ne, není to špatný film. Místy docela působivý, ale srdce se mi nerozbušilo hlasitěji, hrudník relativně v klidu, takže když jsem se rozhodoval mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, dal jsem tři - prožil jsem si malé drama :-) ()

ReeseB

Velmi originální film, který je příjemný na sledování. Kristen mám ráda, takže ta mi tam rozhodně nebyla překážkou. Navíc hrála výborně. ()

andy60

I když jsem od začátku tušil, kam to směřuje, bavilo mě to. Ta konfrontace protikladů - stárnoucí chlápek a mladá prostitutka, bylo zajímavé a zábavné. Ještě že to dopadlo, jak to dopadlo a nekonala se žádná pohádka jako v Pretty woman. ()

Bobby_Fisch

Film o lidech a jejich lidskosti. Další zářivá výjimka mezi všemi těmi ušáckými sračkami, které do nás hustí netflix a jiný hovnomety. Jak Gandolfini, tak Leo zahráli na city až brněly prsty u nohou. Kristen byla extrémně neupravená a řekl bych až zbytečně zošklivená na 16ti letou, kterou měla hrát... Tenhle zážitek si někdy ještě jednou dopřeji ()

Sejkorka

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže. Moc se mi líbil tenhle film, všichni 3 hlavní protagonisti hrají skvěle (James Gandolfini, Kristen Stewart, Melissa Leo). Režie Jake Scott, syn velikána Ridleyho. ()