Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

Figuska odpad!

Tak tohle byl můj omyl roku. V domnění, že koukám na nový 2012, jsem vydržela až do konce. Tento katastrofický film je katastrofou sám o sobě: scénář, herci, kamera. 5 vyvolených z celého lidstva: 1 Mexičanka a 4 Američani, z toho 2 blondýny a hned 2 osoby z jedné rodiny. Zkrátka kravina I. kategorie. ()

astarik

To je tak když chcete koukat na 2012 Ronalda Emmericha a šáhnete vedle. Když jsem na začátku zjistil, že místo katastrofickýho velkofilmu koukám na 9% béčko, chtělo se mi plakat, ale když už to tady mam, tak to musim zkusit. No nakonec se z toho vyklubala biblická konverzačka, kde katastrofické efekty tvořili tu přijatelnější část (bylo jich málo, ale třeba tornádo překvapilo). Rozhodně jsem ale už viděl horší filmy a mít to s titulkama místo dabingu, tak s trochou alkoholu na pustém ostrově bez nadějí na přežití by to mohlo být poměrně slušné zpříjemnění posledních chvil. A teď už je čas napravit omyl... 15% ()

mrakoplasH

První "dílo" od Everharta co jsem zatím shlédl a hned toto. Jediné co bylo snesitelné bylo prvních 5 minut (možná míň), letecké záběry nad krajinou. Pak už měl film drastickou klesající tendenci plnou lidí s přesvědčením a vírou. Kamera byla dramatičtější než herci a střihy rychlejší než dialogy. Ubohý konec už jen dokreslil nesmyslné situace a setkání všech zůčastněných. Opravdu nevím jestli byl snímek natočen nějak vážně nebo jen jako komedie. V obojím to nemá na víc než na odpad. ()

morwen odpad!

Nuda,nuda a ještě jednou nuda stačila mi půl hodina tohoto filmu.Je mi zle z toho kolik věcí se dá zkazit.Tady se zkazilo všechno co mohlo. ()

kovarstvi odpad!

Naprostá slátanina, ve které herci (jestli je můžu nazvat herci) plácají úplný hovadiny. Příběh, který by chtěl být příběhem, herci, kteří by chtěli být herci. Nic z toho se ale nepovedlo. Film aspirující za jeden z největších propadáků. Jestli by se někdo přece jen chtěl na tenhle "film" kouknout tak absinth s sebou. ()

Paserak odpad!

Tak tohle byla vážně síla. A to jsem na to koukal jen půlkou oka abych nerozmlátil telku jak jsem se nasíral. Šrot! Šrot! ()

Psychous odpad!

Bylo to super, hlavně žena byla nadšená, příště budeme prý raději koukat na hokej, takže vlastně úspěch :-D ()

pájap

první pulka nebo spíš třetina 4,5 pak totální náboženská agitka a pro mě odpad.sory bože ale jestli máš takhle pitomé služebníky tak tě pozdrav pánbuh. ()

Ponocnej odpad!

naprosty odpad. Nebojim se rict ze je to asi nejhorsi film co sem kdy v zivote videl. Dlouhe nudne rozhovory ktere jsou uplne totozne jako kdyz vas zastavi jehovisti s casopisem. Navic stupidni slatanina ve ktere se dozvime ze stari aztekove se modlili k Jezisi Kristu ... no jezisi kriste blbost ktere se doporucuji zdaleka vyhnout. ()

agent00074 odpad!

Už dlouho se mi nestalo že bych nedokoukal film ale tohle je fakt odpad...není co dodat film nestojí za nic ani v jednom ohledu... ()

gogacs odpad!

Najprv som si myslel že je to dejové porno.. Ale keď ani po 15 minútach to nevybalili a nezačala sa šou tak mi došlo,že to asi fakt ma byť "film".. Toto dielko ale ma veľmi dobrú vlastnosť - keď je to dabované skvele sa pri tom zaspáva :) ()

fikee odpad!

Ten film není jen nudný a hloupý, je neskutečně nesnesitelný. Při jeho sledování máte chuť zabít scénaristu, režiséra i většinu herců. ()

lada32 odpad!

Tak se mi povedla záměna s 2012 od Emmericha a jak tady mnozí píší,fakt jsem něco takového už dlouho neviděl.40 % se odehrává v kabině čehokoliv,30% někam jdou a zbytek vedou řeči o bohu.Já blbec jsem si už začal namlouvat,že vidím možná nějaké netradiční pojetí,takové vybočení z mainstreamu,které bude nanejvýš zaplaceno Emmerichovým zákazem točit..Když už nic aspoň jsem se pobavil vašimi komentáři,komentáře sraček jsou vždy nejzábavnější. ()

Barlog951 odpad!

Najdebilnejši film aky som kedy videl .... čo sa týka príbehovej aj technickej stránky ... najvadsie perly tohto filmu ... scéna s krúpami ... a to neustále pripomínanie kedy nastane ten DOOMSDAY ... mohli to skrátit o hodnu čast filmu keby to tam nedávali .... ()

Ondra.kabrna odpad!

Tak k tomuhle filmu toho moc říct nejde...snad možna, že je to totální "sračka" :D Takové filmy, by se vůbec neměly natáčet ;) Podle plakátu, člověk usoudí, že by to mohlo být super, jenže film ho přesvědčí o pravém opaku! Hrůza!!! ()

ARTchaoos odpad!

Žiadny 21.december 2012 nemá byť, ževraj to zle vypočítali :D je to len na smiech že chcú spraviť trhák a nepodarí sa, no ale koho zaujíma to ako pôjde z tohto sveta ? Kto chce vedieť kedy bude jeho posledná hodina ? tento film ani nemal výsť veľká strata peňazí ktorá mohla teraz pomôcť JAPONSKU .... (alebo iným krajinám ktoré to potrebujú ) .......[chaoos] ()

Naby odpad!

Na pobozny filmy jsem si zvyknul, a jakoukoliv neagresivní viru beru dobre. Sekty s klidným svědomím přehlížím, pokud nejde o Golaudské ;-). Tuhle hrůzu ale musel napsal nejakej bezduchej člověk, protože to nema vůbec zadnej nápad. Jen se tam porad omílá jedna věc dokola, věř, věř, věř..... Zkratka největší ztráta času za letošní rok. Nedoporučuji zádné věkové skupině, ani nikomu věřícímu. 15 minut před koncem se stal kandidátem na druhy film v zivote který jsem umyslne nechtel nedokoukat. Nakonec jsem to však bohužel vydržel. PS: Ještě jeden dil k tomuhle a lidi se zacnou na ten soudny den těšit. ()

Tess92

Myslím, že se určitě najdou horší filmy, i když tohle už je na hraně. Herci nic moc, v paměti mi asi utkví jen dva momenty - zjištění, že nějaká Mexičanka, kterou náhodou najde misionářka je novodobá pana Marie, a závěrečný pohled na ten chrám, který stojí samotinký v deštném pralese. Taky by mě zajímalo, jak ty ženský věděly, do které části ruin by měly jít... ()