Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

drankeryth odpad!

Po dlhsej dobe som si znova pustil nejaky katastroficky film a musim napisat, ze som slapol vedla pri vybere filmu. Nudne vlecuci sa film a katastrofa skoro nikde. Len padajuci sneh a jedno tornado v dialke, to je vsetko. Prepadaaaaakkkk...... Vsimol som si ze dost tam omielali boha dookola, to fakt nemusim:( Cely film je ukecany a nikto z nich nevie co tam robi, preco tam idu a mozno ani nevedia co su zac:)))) ()

Hapretor odpad!

Tohle jsem zkouknul jen náhodou, protože jsem chtěl hlavně vidět "DoomsDay" by Neil Marshall a "2012" by Roland Emmerich. Nějak se mi ty názvy ale popletly a já to musel hodně dlouho rozdejchávat, než se mi po tomhle počinu vrátila dobrá nálada! ()

Nerd4Dreaming

Doufal jsem že hlavní protagonisty na konci zavalí chrám, protože to by byl závěr hodný ceny Akademie, za sračku jako je tato! Zajímalo by mě kterej křesťanskej fanatik sponzoroval tohle dílko, protože celý film je v podstatě o dialozích dvou postav, z nichž jedna přesvědčuje tu druhou že Bůh existuje. Mnohem víc než celej konec světa mě děsila matka Suzan, se svým fanatickým pohledem! Zpracování nic moc, pár hezkých exteriérů ale když začne z nebe padat sníh co spíš připomíná seno, je to poslední tečka... Jedna hvězdička za osobitý styl, nikdy by mě nenapadlo že i takhle jde udělat parodie na katastrofický film. ()

MickeyStuma odpad!

Nudnější Mockbuster aby divák pohledal. Očekávané alespoň sebemenší drama o příchodu konce světa se tady prostě nekoná. Po celou stopáž se tu jen tlachá a tlachá a tlachá. O čem? Kupodivu o Bohu. Jestli tohle mělo být filozofování, tak už nevím co potom je hysterické nekonečné žvanění s přetvářky o vážnosti a podstatě problému. Katastrofa skutečně nakonec přijde a k tomu stačí jen několik vteřin na konci filmu. Do té doby si divák čekající na tuto událost může v klidu hodinku a půl zdřímnout. Zaručuji, že vůbec o nic nepřijde. ()

salamandrr odpad!

Celou dobu čekám kdy se z toho stane doomsday natočený v roce 2008 a ona je to tahle sračka...to sem ztase šlápnul do hovna., kde se všichni modlej a žvaněj o bohu ()

MartX

První polovina filmu, to byla pohodička, ale pak přišli VYVOLENÍ a bylo po ptákách. JE to klasický film tipu Amerika. Aneb hrozně moralizující. Ač bych to okomentoval mile rád víc, něják mi dochází slova. jedna * za prvních 25 minut a druhá za snahu. ()

Stíba odpad!

Neuvěřitelná kravina, která se mi ke konci jevila spíše jako dosti nepovedený pokus o propagaci křesťanství. Neuvidíte-li, shit happens... ()

muskcz odpad!

Na tohle jsem se podíval omylem v domnění, že se jedná o ten nový Emmerichův trhák. (OMG! Za co??!) Kanál všech kanálů. Hnus. Špína. Dobré tak možná jako propagační materiál nějaké sekty. (!) Brr. Nejhorší "film" všech dob. ()

fraktal odpad!

pulhvezdicka za hudbu na pozadi, jinak pribeh bez logiky, triky omsele, postavy i dialogy bez sance upoutat. Po letech jsem opet usnul u filmu... ()

cure

Nízkorozpočtová zbytočnosť za jedenmilión dolárov. Deti aj ich rodičia by sa určite viac potešili ihrisku. ()

Mandalorian odpad!

Nesmrtelná americká limuzína byla pouze jednou z nejblbších perliček. Nepamatuju si seznam věcí, ve kterých byl tenhle film stupidní a nepánuju se kvůli tomu na něj znova dívat. Ale vím, že patří do odpadu. ()

vovarano odpad!

Ach... našťastie to nevidelo ešte veľa ľudí, a dúfam že to tak aj ostane... Ale teším sa že je tu nový kandidát na najhorší film vôbec... Ak nie na csfd tak u mňa určite. Je to naozaj iba zlátanina katastrofických filmov, ktorá útočí na naše vedomie lacnými trápnymi trikmi, trápnymi výlevami emócií, ale zo všetkého najtrápnejšími rečami o spáse...atď atď .... naozaj ZLÉ ()

mafish odpad!

Nejlepší na celém tom filmu je ten jeho plakát. Tvůrci měli skvělý nápad, ale ne zrovna dobře ho zvládly. Celé to na mě působilo jako jedna dlouhá reklama na Boha plná absudností. Proboha, co má Mayský kalendář společného s křesťanstvím? Navíc zpracování jako na začátku devadesátých let. ()

Luckyman odpad!

Tak takú pi*ovinu som už dlho nevidel! Ako neberiem ľuďom, keď veria v boha a tak, je to ich vec, ale keď vkuse hovorili, že boh ťa volá, boh to zamýšľal atď. tak som myslel, že ma na mieste porazí. Ďakujem, ale ja takéto kecy nemusím. ()

R.A.D.E.K odpad!

Už samotná pseudohypotéza o konci světa v roce 2012 by si zasloužila hodnocení odpad!, ale na premiéru si bude muset počkat... samotný film nám jako téměř všechny katastrofické filmy nabízí pohled na Londýn v plamenech a rozpadající se Jeruzalém, škoda chybějícího NY a Paříže, vznikla by ještě větší blbost. Samotný hloupý, nedotažený a špatně natočený příběh vše korunuje. ()

Acrobat odpad!

Priam tristným spôsobom sa tu odďaľuje koniec sveta. Ono keď sa pozriete naokolo nemôže vám ho byť ľúto. V honbe za potrebou (sexuálnou ??, vrodenou ??) točiť záchranu ľudstva, neváha impotentný režisér dofarbiť do scény niekde v teple poletujúci sneh, sťaby hrubú múku. Kdesi hlboko v minulosti uviazol celý štáb, prestal mať zábrany točiť toto svinstvo a čo sa týka napätia, tak vám môžem zagarantovať, že väčšie napätie vyvolá španielsky arkebuznik, ktorý musí znova rýchlo nabiť, lebo proti nemu už smeruje karibský „Indián“. My môžeme ďakovať len účinkom medovky lekárskej, ktorá umožní pomerne kvalitne zaspať aj po takejto tehotenskej zhovädilosti. (videné 09.04.2018, Barandov) ()

Šindy odpad!

Tohle se jinak hodnotit nedá. Otřesné triky, Celý film nám servíruje klasický americký patos. Ještě k tomu o bohu. Dialogy radši hodnotit nebudu. Není ani co. Je to jenom a pouze devadesátiminutová přednáška o tom, proč veřit v boha. Nikdy víc, skutečně ne. I těhle devadesát minut bylo moc. Zatraceně moc. ()

Doomer odpad!

Tak v tomto filmu jde v podstate o to ze krestan diskutuje s ateistou a evidentne ma pravdu a ateista nevi co rict. Do toho probiha nejaka neco jako apokalipsa jen je to tak blbe udelane ze tam stejne 90procent diskutuji o bohu a o tom ze bible je kniha knih. Jestli je bible kniha knih tak je strazna vez casopis casopisu - ale tento film je kazdopadne vyplodem dost chorych mozku. ()