Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

Benedygtus odpad!

prijde me to jako trapna realityshow.....kor na zacatku to bylo opravdu docela slabe i co se vizualnich efektu tyce...prijde me to opravdu trapne..nevidim na tomto filmu vlatsne nic co by se mi libilo...herci jsou taky nesympaticti..i ten dej a vsechno...opravdu tragedie...chvili jsem si tento film spletl s filmem 2012(2009) a proto jsem se divil jak to muze mit 69% ted uz se mi to libi rozhodne vic...tech 10-20% tomudle filmu rozhodne svedci vic ()

Ragdoll

Bože, proč? Proč jsi dovolil, aby další nudná a příšerná patlanina spatřila světlo tohoto světa? Celá pointa je v podstatě o ničem, vše tvoří nehorázně hloupé a nepromyšlené dialogy, hrozné scény, které ničím nezaujmou a banda pitomců, co jedou do nějakého chrámu bez žádného důvodu, nebo ehm, vlastně mají takový pocit, že dělají správnou věc a.. a že zachrání svět a.. ehm bla bla bla. Nechápu, jak může někdo natočit něco tak příšerného, i já, naprostý amatér bych se nikdy neodvážil tohle vyprodukovat. Jedna hvězda za vcelku povedený soundtrack, ale jinak by hodnocení odpad! ani zdaleka nevyjádřilo můj skutečný názor... ()

1945 odpad!

Navrhuji pro tento film cenu ,, ZLATÝ SHIT ROKU 2008 NA FILMOVÉM PLÁTNĚ". Je totiž tak ubohý v každém směru, že nemá nárok ani na jednu * Odůvodnění::::: efekty naprosto mizivé a nepřesvědčivé, herecké výkony se ani výkony nazývat nedají, děj ve filmu v podstatě neeexistuje a také nechápu z jakého důvodu je film napěchován tunami církevní propagandy??? Hrůza, hrůza a hrůza.... zahozených 95 min...... Doporučuji se držet od 2012 Doomsday co nejdál a nejlépe nikdy neshlédnout ()

Dragonlanc odpad!

Keď príde niekto s novou originálnou myšlienkou, tak sa v USA nájde vždy nejaký americký skurv....ní bastard, ktorý musí ukradnúť cudzí nápad a potom z neho stvoriť absolútne hovno. Na takéto plagiátorstvo by mal byť zákon a absolútne svine ako je Nick Everhart by mali vešať, strielať a upalovať. ()

mosnak odpad!

The Asylum potvrzuje svoje kvality... :-))) k tomu není co dodat (pouze snad jen to,že jsem dostal přesně to co jsem čekal) -10% (tudíž ještě níž než odpad) ()

Skarface odpad!

2012 sem 2012 tam běžte stím už někam ! Jeden film se stejným názvem stačí ten si udělal oblibu díky propracovanosti ale stejně všichni víme že to všecko kolem je jen snůžka lží ! a další vyvolaná věc na které se dají nahrabat prachy ! ()

arcticsky odpad!

Všichni vědí, co je Asylum. Tímto snímkem tato společnost dokázala, že její dno je opravdu hodně hluboko. Praštěný příběh, neuvěřitelně drbansky natočená akce a  jako třešnička na dortu trhlé nábožensko-mystické blouznění. Fakt děs. ()

Illuminare odpad!

"já to tak cítím": to je věta, která mi v paměti zůstane navždy...........Blbější film jsem fakt neviděl, je ubec nějakej horší? pochybuju......... ()

Finarfin odpad!

Asi jsem masochista, když se na tohle koukám. Vydržel jsem asi do půlky. Do této doby jsem netušil, že mi z filmu může být fyzicky špatně. ()

MarleyCZ odpad!

Zajímavý stejnojmenný film Emmerichův 2012, že by chtěl Nick Everhart vydělat jenom názvu je více než jasné. Herecké obsazení katastrofální, efekty fatální, co se dalo čekat film stál jen 1milion dolarů. Řekl bych, že v tomto filmu je hodně chaosu, více otázek než odpovědí. Katastrofa, Odpad! ()

matini odpad!

Tak tohle byl opravdu špatný vtip, děj filmu a herecké výkony prostě jedno obrovské minus. Katastrofa filmového světa ()

J. T. Kirk odpad!

Tento film diváka buď uspí nebo mu zkazí celý den, teda alespoň mě ano.. Příběh uplně o ničem a o hereckých "výkonech" se nedá říci nic lepšího. Raději bych si ten konec světa prožil na vlastní kůži než abych se na to podíval znovu !!! ()