Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

HMTD odpad!

Kdosi mi řekl že film 2012 není vůbec špatný, tak jsem si to sehnal a několik let odkládal čas kdy se na to podívám protože mne katastrofické filmy moc neberou, včera jsem to vyděl a celou dobu si říkám jak se tahle kravina mohla někomu líbit a dnes jsem zjistil že mám špatný film. Scénárista nemá ponětí o logice, a celkově stvořil slátainu za kterou by ho snad nepochválili ani křesťané, i když má film náboženský podtext. ()

Rarity_MLP odpad!

Již před shlédnutím první minuty tohoto filmu mi bylo jasné, že se bude jednat o brak snažící se vytěžit maximum z klasického a všem dobře známého snímku 2012 (byť v té době ještě nebyl dokončený). Jistou vypovídající schopnost o kvalitě měla i TV stanice na níž tento "film" běžel, TV Barrandov. Nicméně jsem si stále říkal, že to snad nebude tak hrozné a že bych tomu mohl pár minut svého života obětovat. A skutečně, obětoval jsem tomu pouze pár minut, protože větší blbostí jsou snad jedině Žralokotornáda s Davidem Hajzlhoffem. Neviděl jsem toho sice mnoho, ale i to málo mi bohatě stačilo - 1) Křesťanský kříž v mayské pyramidě; Nebráním se tezím o Evropanech v Americe před Kolumbem, ale že by 200 cizinců mělo tu moc přinutit mayské kněží, aby do posvátných pyramid dali symbol cizího náboženství? Tvl, byl snad někdy scénarista ve škole?! 2) Záchranáři oživující ve čtyřech jednoho zakrváceného chlapa na chodníku; Proč pro Boha jezdí k jednomu chlapovi dvě sanitky, když jediné co jejich čtyři medici dělají je měření tepu a házení smutných pohledů na umírajícího?! 3) Poloprázná sanitka, kde jsou jedinou výbavou dvě lehátka 4) Žena běhající po mexickém městem, vzhledem k hustotě dopravy jistě velkém, a hledající doktora v zapadlých barácích místo v nemocnici 5) Bezpečnost občanů USA řízená pěti geeky z malinké kanceláře v přízemí domu stojícího u dálnice. Na více jsem neměl nervy a raději jsem šel seškrabávat plíseň ze stěn sklepů mého skromného příbytku, protože i to je zdraví prospěšnější činnost než sledování tohoto nesmyslu. ()

Omegaboy odpad!

Omylem jsem se na to podíval v domnění, že se jedná o stejnojmený kino film Doomsday. Mnohem raději bych podsoupil měsíční výcvikový kurz na fakýra, než být znovu nucen shlédnout prvních 45 minut tohoto utrpení. Doufám, že to poslouží jako varování por všechny, kteří nechtějí přijít o drahocené desítky minut života. Lepší scénář má i němá groteska. ()

k0dl odpad!

Ne, nevydržel jsem to. Tohle se prostě nedalo. A bolelo to. Hodne! Sice jsem většinou hodně tolerantní, ale tomuto paskvilu nemohu dát ani jednu hvězdičku. ()

Molerat

Než jsem se v tom vyznal chvíli to trvalo, taky se chvílemi dosti vkrádala nuda.Ovšem který katastrofický film je lepší? 30%, již nikdy se na to nepodívám leda bych nudou umíral. ()

weetya

Záběry na krajinu jsou pěkné, digitální pyramidy ujdou, co je už však tragické, jsou dialogy. Každé druhé slovo je "bůh" nebo "věřit". Papež by po tomhle filmu musel skákat radostí. ()

Yaan2 odpad!

Tak teď nevím, jestli byla lepší růžové ordinace na kraji města a nebo tohle. Chcete-li někoho rozesmát a naštvat, tak mu pochvalte tento film. ()

Isfio odpad!

2012 Doomsday a 2012 Supernova si môžu podať ruky. Natočiť dve také sračky na to treba veľké umenie. Totálny odpad !!! ()

bocy odpad!

Prihlúpla sračka, ktorú mohol pustiť do sveta jedine vyšinutý kresťan. Odpááááááááááááád :( ()

RealNasgharet odpad!

Pouze nedopatřením jsem se dostal k tomuto tragickému výplodu společnosti The Asylum. Film jsem si nedopatřením spletl s 2012 od režiséra Rolanda Emmricha. Na filmu je hned od počátku vidět, že se jedná o skutečně nízkorozpočtovou záležitost. Scénař je nejspíš hrůzným výplodem mysli absolutního náboženského fanatika. Ve filmu se nešetří efekty, které bych však nepopsal ani jako "béčkové" jako spíš "déčkové", a které jen dodávají filmu na jeho tragičnosti. Během filmu jsem se nudil a občas jsem měl kvůli nesmyslným až hruzným dialogům dokonce i chuť zvracet. Závěr celého filmu můj pocit jen umocnil. Na filmu jsem neshledal jediný klad a hodnotím ho jako totalní odpad. ()

kelley

Jedna hvězdička za jediný zajímavý moment (pilot Cessny, spolujezdec-maminka v 1:00). Jinak zde už bylo asi vše napsáno. Mizerný scénář a stejně špatné herecké výkony a přitom téma, ze kterého by se určitě dalo vytřískat něco mnohem zábavnějšího či napínavějšího. ()

mato.ka odpad!

Zlé, zlé, úplne zlé. Niekto nemá súdnosť pre tento "soudný den", alebo bol scenárista, režisér a všetci naokolo totálne nahúlení. A to som si chcel pozrieť 2012 od Emmericha a že to nie je ono, mi došlo tak po 10 minútach. ()

jakub.bystra odpad!

Ne ne, tady je opravdu všechno špatně. Efekty, střih, kamera, herci, hudba... Nerad dávám odpady (tedy kromě filmů, které nenávidím), ale tady vážně nevidím důvod ani pro tu jednu hvězdičku. ()

Zrzavakocka odpad!

málo kdy hodnotím film odpadem ale tohle sedí - těšil jsem se na pořádný krvák ale to co z toho vylezlo slovy klasiky. kdyby hloupost nadnášela tak tady bude poletovat jak holubička scénárista, režisér, a i někteří herci - tohle není už ani Céčkový film natož Déčkový tohle je Háčkový film !!!!!!!!!!! ()