Konec světa se blíží…
21. 12. 2012 – pro staré Maye konec světa. Pro čtyři vědce z NASA je to den, kdy dojde k posunu zemských pólů. Ti se musí vydat do starého mayského chrámu, aby rozluštili záhadu a zachránili lidstvo před katastrofou. (oficiální text distributora)

fars odpad!

Pane Boze, jestli tam jsi, jestli me slysis, tak me pro priste prosim, prosiiim ochranuj od takovych sragor. A vubec, sejmy mocnym bleskem cele studio Asylum co vyprodukovalo film. Btw. posledni projekty studia: ALLAN QUATERMAIN AND THE TEMPLE OF SKULLS, STREET RACER, 100 MILLION BC... delate si z lidi fakt uz prdel?! ()

Benjamin-L odpad!

Nejhorší, nejstupidnější, a nejtrapnější film jaký sem kdy viděl. tenhle film si už nikdy nepustím. A kdo dal tomuto filmu více než 1* tak se jim divim že se jim to líbílo. ()

Mrkvič odpad!

Asi jako většina jsem se spletl a sehnal si jiný Soudný den. Chtěl jsem tu psát, jak příšerná je to sračka, ale to by bylo zbytečný, protože tohle stejně skoro nikdy nikdo neuvidí. ()

ecceHOMMO

Názov filmu je najzaujímavejšia vec na filme.......bez napätia, bez efektou a postrádalo to aj samotnú myšlienku....POZOR: nezameňte si tento video film s filmom ktorý onedlho príde do kín.:s filmom: 2012. ()

Charlizee

Ty dialogy fakt stojí za to :-D Nejlépe to vystihoval výraz mé drahé polovičky = film jsem si pouštěla, když spal, občas ale údivem musel otevřít oči, aby zkontroloval, zda jsem se nezbláznila. Jedna hvězdička za to, jak rychle to uteklo (hlavně díky tomu, že jedinci v tomto snímku činí všechna rozhodnutí naprosto bez rozmyslu a prostě jen tak si řeknou, že musí jet do Chichen Itza - mimochodem...stavba, ke které dorazí v Chichen Itza vůbec nestojí, jde jen o jakousi napodobeninu mayské architektury) a jak moooc mě to celé pobavilo :-) ()

Nihlathak odpad!

Ta stará toltécko-aztécká legenda byla opravdu skvělým námětem. Ten americký film byl opravdu skvělým odpadem. ()

Tomasso001 odpad!

Hrozné dialogy, hrozné herecké výkony a režisér se scénaristou sou snad jehovisti... Dobrý příklad jak chtít říct moc a přitom vypustit do éteru nic neříkající žrout času. ()

lennyd

Rok 2012 - konec světa dle Mayského kalendáře se blíží, což samozřejmě v lidech vyvolává jisté obavy. Ty jsou ještě podpořeny horšícími se klimatickými podmínkami (sníh v Mexiku), častějšími zemětřeseními a vůbec. Naštěstí skupince lidí (nezávisle na sobě) dojde, že aby Soudnému dni zabránili, tak se musí všichni odebrat do chrámu v Chitzen-Itza, a zde porodit dítě (minimálně jedno), čímž si usmíří nebese a Země bude zachráněna .... Uh. Tak toto se opravdu nepovedlo. Nutno říct, že až do spuštění filmu jsem tak nějak čekal, že je to Emmerichova vize konce světa, nicméně (kromě titulků) už první scéna mne z tohoto omylu vyvedla. Jednotlivé postavy se chovají tak přitrouble, každý ví přesně, co má dělat ("Myslím že Bůh chce, aby šel semhle". "A teď támhle") a ještě ke všemu mají stále přitroublé poznámky. Nevhodné postavy jsou buď nečekaně usmrceny (takové kroupy to jsou svině) nebo v lepším případě prostě zmizí (a diváku, nějak si s tím poraď). Vizuální efekty jsou docela tragické (např. reřisérovi se podařilo natočit asi pěti vteřinový kus filmu, jak auto projíždí mezi kroupami - a pak jej, v prostřihu na interiér auta pustil aspoň čtyřikrát). Ptáte se zač ta jedna hvězdička? Za původní myšlenku, která - dána do rozumnějších rukou- mohla skončit docela dobrým filmem... ()

Tereza666 odpad!

No jistě! Jak jinak nás mohla překvapit DVD Edice než dalším stupidním filmem. hrozná grafika, postavy, scénář. HROZNÉ ÚPLNĚ VŠECHNO. Pro mě nejdebilnější film jaký jsem kdy viděla! ()

Musak odpad!

Lidi z DVD edice si už snad trochu dělají srandu s těmahle filmama! Nepochopím, že na tohle někdo může dát nějaký peníze...i těch 49kč je za tohle moc!! ()

rubik1

1* dávam iba preto, že som to vydržal pozerať dokonca. Ale ten rozprávač to je teda sila to sa musí uznať. Z tých jeho rečí som sa naozaj posral (ale od smiechu). Ale nie vážne. 21.12.2012 má prísť koniec sveta. Zemská os sa začne otáčať na druhú stranu, prídu katastrofy, zemetrasenia, vojny etc. A všetko je to pravda!! Veď to predpovedali Mayovia, potom Web-bot či čo a nakoniec ešte aj desiatky prorokov a veštcov :D:D:D:D. Sakra zase si z toho robím prdel. Ale čo už, veď inak sa to ani brať nedá.... ()

BMAJTZ odpad!

Spatny pribeh. Spatna kamera. Spatni herci. Spatna rezie. Spatne efektty. Hrozna hudba. 0% ukrizovat rezisera a film spalit i se vsemi jeho kopiemi. Nekoukat! Nejvetsi ztrata casu a 80 minut zivota! A to jsem myslel ze spatne teda opravdu srackoidne spatne filmy se uz netoci. Tohle je proste zumpa. ()

rozbris odpad!

Tak tento dilm je fakt odpad, zhlédnout jej podruhé....to nikdy. Film nám ukázal, že bez kříže a modliteb si nemohu na tomto světě ani prdnout. Jan Pavel II se musí v hrobě otáčet!!!. A efekty, jako když už padá sníh, tak má padat snad i na herce, na zem a věci kolem, a ne jen před kamerou. A scénař katastrofa, jako kdyby se bavili děti na základce...Společnost The Asylum už nikdy více si z nás nedělejte blázny, už stačilo:-) ()

Lencha odpad!

Špatný, hodně špatný :-( Chaos, nesmysly...hrozný hraní...a samej bůh...snad v každý druhý (ne-li první) větě...uff ()