Tento seriál nám otvára cestu do rodín dvoch priateliek - Denisy a Kamily. Tieto dve ženy sú výborné priateľky, aj keď sú navzájom úplne odlišné. Denisa žije so svojou vnučkou Vaneskou a Kamila sa do bytu prisťahovala spolu so svojou 80 ročnou babičkou. Okrem toho sa do ich sŕdc stále snažia dostať všelijakí nápadníci - od Denisinho Pištu, ktorý jej splní všetko čo jej vidí na očiach, až po Kamilinho Mirečka, ktorý je vášnivý ornitológ. A akoby to nestačilo, ešte sa im sem - tam pripletú do cesty ich bývalí manželia - vizážista Viktor a telocvikár Pavol. (Dexter741)

Tuniak DF odpad!

Slovenská tvorba vytvorila sitcom, ktorý má priemerné kvality... toto nie je ten sitcom... toto je seriál, ktorý sa zo spomínaného seriálu snaží vytrieskať čo najviac kým sa dá. Ale táto studňa nie je bezodná... a Oni na to dno nakoniec aj dopadnú! ()

RigorMortis odpad!

Naozaj slovenské televízie nemajú na to, aby vytvorili kvalitný formát s kvalitnými hercami? Tlučkovú a Sládečkovú som nemal rád už počas Susedov a Ďurianová na mňa nepôsobí seriózne už len za "moderátorským pultíkom", nieto ešte na scéne. O hereckých výkonoch ani nehovorím. ()

brasek odpad!

Mám pocit, že tento seriál sa skôr stratil z tv obrazovky ako samotný seriál začal. Tiež mám pocit, že autori počítali že ich dielo nadviaže na úspešných Susedov. ()

DonParegio odpad!

Odpad Odpad Odpa.Toto má akože nahradiť susedov?Predpokladám že sa tento trápny a nudný serial neudrží dlho na obrazovke. ()

Eisenmann odpad!

Pokud nám chtěli naší východní sousedé nějak ublížit prodejem tohoto seriálu skupině Nova, pak se jim to zcela bezpečně podařilo. Ano, překvapivě ne televize Nova, ale její mentálně postižený potomek jménem Smíchov se rozhodl předložit nám toto slovenské televizní seriálové veledílo. Děkujeme. ()

maken odpad!

Dúfam že nikomu neukrivdím, nešťastnou náhodou sa mi podarilo vidieť na intráku pár častí tohto "veľdiela". Je unáhlené súdiť podľa nich, ale čakať od Gurku niečo na úrovni je ako čakať že sa priemerný slovák dostane do vesmírneho programu NASA na cestu na Mars.. ()

Kemkacek odpad!

Susedia jsem milovala ...proč je zmiňuju ? Protože tento seriál měl být asi tak trošku pokráčovaní...Ale nepovedlo se .... ()