Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Drogového dealera Sváťu kdosi neznámý přepadl doma, zbil, spoutal a udusil ho igelitovým pytlíkem přivázaným na hlavu. Zároveň se ztratilo půl miliónu, který kromě policie hledají i Sváťovi "nadřízení". Policistům se podaří zadržet několik podezřelých a dealerů, vyslýchají i Helenu Lomnickou, kterou kvůli Sváťovi kdysi vyhodili ze zaměstnání, ale žádná ze stop nikam nevede... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Případ končí beznadějí policie, když  mladší z bratrů vezme vraždu na sebe, protože ví že nemůže být odsouzen.  Jenže takhle snadné by to pachatel neměl, stačí totiž nařídit policejní rekonstrukci, při které viník musí detailně předvést jak čin spáchal. ()

curil 

všechny recenze uživatele

Martin Hofmann se uvedl v roli řádného syčáka, což mu v následujících letech přineslo vícero podobných rolí. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začnu-li od konce, ten mě příliš nenadchl. Sice k němu vedly všechny nitky, nicméně jsem stále doufal, že takto ne. Děj a vyšetřování byly ale příjemné a Hofmann přímo k zulíbání. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Podařený díl, pořád se něco děje, případ dostává grády už v půlce dílu a pachatelé jsou velmi překvapiví. Hofmann slušný, i když u výslechu teda hodně rychle vyměkl. Díl rozhodně patří do lepšího průměru. ()

Zajímavosti (2)

  • Na začátku epizody hraje Oliver (Marek Taclík) na počítači a vyzývá Tomáše (David Švehlík), aby se připojil k němu na server a pomohl mu proti ostatním hráčům. Jenže podle zvuků a záběrů hry se jedná o hru „Call of Duty: Modern Warfare“ – singleplayer (hru pro jednoho hráče), úvodní intro misi, kde máte za úkol jen sestřelovat terče. Takže žádné připojování ani pomoc není možná. (Thommy91)

Reklama

Reklama