Reklama

Reklama

Příběh mladé babysitterky, která cestou domů zjistí, že si v autě svého zákazníka může vydělat víc peněz, než ty, které dostává za hlídání dětí a tak vezme tento obchod pevně do svých rukou. Holky na hlídání je nový sexuálně žhavý film režiséra Davida Rosse. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (59)

choze 

všechny recenze uživatele

Že jsou americké středoškolačky vychcané všehoschopné kurvy je díky řadě drzých, cynických a politicky nekorektních, ale aspoň pro mě nepříliš zábavných filmů známá věc. Tenhle jejich nejnovější přírůstek má slibně našlápnuto, ale výsledek je unylý až otravný a celá ta situace a poněkud rychlý vývoj uťápnuté hrdinky krajně nevěrohodné. A takový to mohl být pěkný thriller. Jó, na americkém předměstí tam to žije. ()

Jordan 

všechny recenze uživatele

tak fádne, nezaujímavo s priemerne spracovať tak potenciálny, silný a nabitý námet je hriech, dokonca aj s neznámymi hercami a ako televízny thriller to mohlo byť dobré, keby sa režisér a scenárista nebál; pre milovníkov teen prsíčok možno na pár miestach zaujímavé, pre milovníkov dobrých filmov však "nikoliv"; ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Sex za prachy si středoškolačky s pevnými ňadry prostě užívají. Jiné téma tady nevidím a s americkou středoškolačkou bych teda radši nešel. ----- Hodně zvláštní film, který působí jako náborový propagační snímek pro holky, které si při hlídání dětí chtějí přivydělat sexem.   O ničem jiném to totiž skutečně není. Středoškolačky s pevnými ňadry zjistí, že přivydělávat si jako babysitter, tedy holka na hlídání dětí nenese tolik a není u toho tolik zábavy, jako když u toho posléze (samozřejmě když už děti spí) provozují sex s tatínkem. A holky si to prostě užívají a ještě za to dostanou prachy, no nejděte do toho.   Takže se omlouvám, ale tato krátká recenze bude skutečně hodně krátká, protože k tomuhle dílku těžko něco říct, asi podobně jako ke Kameňákům, které z filmového hlediska taky prostě posuzovat nejde. Nejde tu o kameru, nasvícení, herecké výkony, střih, hudbu... Ale jako u Kameňáků jde jen o pobavení mas, tady jde o zábavu jen trochu jiného kalibru. Disk načne otravný protipirátský trailer, upoutávky na filmy Síla odvahy, Nebezpečný cíl a Nestyda, v menu najdeme dalších 5 upoutávek, ale jinak nic dalšího. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Viděno v originále. A milé překvapení, takový nadhled jsem nečekal. Film bez hlavních hrdinů, šokující proměna "majitelky agentury", humorná pointa. A maličko erotiky v podání Katherine Waterston (připomněla mi Jennifer Love Hewitt v době Tajemství loňského léta). Pár veselých momentů, a tentokrát tak trochu jiný "american high school teen". ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Film stojí a padá na výkonu hlavní hrdinky, která je jakožto šlapka a bordel mamá až směšně nevěrohodná. Neznámá Katherine Waterson se s tou svou usedlou imagií do role prostě vůbec nehodila. Špatné zvolení herců je právě tou největší chybou filmu, zpracování pak také není dvakrát zajímavé. Co kromě tématu prostituce ale potěší je určitě konec, kdy ta kráva dostala co proto. Takže za pocit zadostiučinění dávám 3*. :)) ()

Galerie (25)

Zajímavosti (1)

  • Místo producenta bylo nabídnuto Howardovi Sternovi, který je známý především jako rozhlasový bavič. Ten ale odmítl. (hellstruck)

Reklama

Reklama