Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku... (TV Prima)

Mírouš

V rámci žánru akčních bojovek to bylo dost dobrý. Bylo to pěkný retro 80. a 90. let, kdy bylo kung-fu filmů habakuk a který jsme jako děcka žrali. Díval jsem se vyloženě jen na bitky a ty za to určitě stály. Nesmíte v takovýmhle filmu hledat nějaký poslání, nebo intelektuálního ducha. Sám název napovídá o čem film je... ()

Zombi

Další akční návrat do 80 let. Souboje jsou většinou slušný, vyčištění Templu dokonce výborný, Adkins je fakt borec, jen to herectví tady nehorázně fláká (všichni ho tu flákají), přitom jako záporák Bojka byl celkem uvěřitelnej. Závěrečnej ninja masakr taky ušel, bohužel začátek nic moc a příběh jako takovej je fakt hrůza, větší snůšku klišé už nemohl asi nikdo vymyslet, ale být mi znova 13 let a nemít nakoukaný všechny klasiky, tak jedu z fleku do japonska najít si nějakýho Mistra ninju :o) ()

Zeke001

Povedený akční film s velice dobrou porcí bojového umění. Jen ten příběh je trošku slabý, ale tady nejde ani tak o příběh, ale spíš o Scotta Adkinse a jeho dokonale rychlý pohyb .......... hlavně nohama. ()

Ricky_CZ

Adkins, jako klasicky vždy, skvělý. Bohužel příběh je tak neskutečně stupidní, že jsem ho doslova přetrpěl a zachraňovalo to jen pár vydařených scén... ()

tlkounev

Docela se mi to i líbilo. Vzpomněl jsem si na akční Béčka z mých mladých let(chyběl mi jenom ten one-man-show dabing). Přízvuk amerických herců trhá uši, ale co se dá dělat? Jinak je to parádní oddychovka. Adkins evidentně kopy, lehy, sedy umí. Florentine dokonce umí i natočit akční film. Příště by to chtělo ale lepší výběr ostatních "nojapan" herců. ()

maty39

Velmi stupidní děj na který jsou navěšeny velmi slušné akční sekvence. Pro fandy osmdesátek povědomý koncept :-) ()

krusty2

Toto je B-cko,ktore je ovela realnejsie a scenaristicky lepsie ako Ninja Assassin. Cakal som blbost a prisla nostalgia `90-tych rokov. Keby bolo viac bubakov bolo by to este lepsie. ()

majo_svk

Ninja nesie skvelý názov, ale len to filmu nestačí. Akcia nadupaná, niektoré súboje geniálne, ale všetko ostatné katastrofa. ()

Money_too

Tento film jsem viděl až po konkurenčním ,,Ninja Assassin" a musím říct, že je slabší... jak scénářem, tak triky, stylizací a hereckými výkony. Normálně bych dal 2* ale tři dám ze dvou důvodů, kvůli kterým stojí za to film shlédnout! Za prvé je to vynikající kamera a za druhé umění Scotta Adkinse! Herecky nějak neoplívá ale když nehraje rusáka nebo pokérovanýho pankáče v ringu tak je to celkem pohlednej milej chlap, kterej se umí neskutečně ohánět nohama a scéna vymlácení sektářů je dokonalá. Snad se Adkins v budoucnu více rozjede...! ()

Matli

Slabej průměr. Příběh jakžtakž, ale pointa celého filmu mi nějak utekla. Choreografie bojových scén je žalostná a kamera a střih taky žádná sláva. Začátek vypadal slibně, ale jakmile se děj přesunul do ameriky, kde se ztrapňovali policajti, tak se mi chtělo místama blinkat. Adkins se sice snažil, ale když má kolem sebe bandu debilů, tak to prostě nepůjde. 41% ()

solid

Nemůžu si pomoct, ale stále více mám obavy, že Florentine bude plýtvat Scottovým talentem tak dlouho, až z něj nic nezbyde. Jinak to sice bylo fajn, docela pěkné efekty a aranžmá akčních scén, pořád mám ale pocit, že kdyby to byl asijský film s Jackiem nebo Jetem akce by bylo mnohem více, mnohem lepší a bez toho blbého amerického patosu, který se v těchhle béčkách drží už od dob prvních filmů s Van Dammem nebo Dudikoffem. ()

mala_kea

Je jasné, že asijské bojové umění patří mezi jedno z nejlepších. Pokud je film jen součást thajska, rozhodně film stojí za zmínku, jelikož asiaté se tím mohou chlubit. Jenže v tomto případě se do toho musela zamotat Amerika a ten předhazuje laciný příběh s nejdemetnější zápletkou, jaká může nastat. Kdyby to radši pan Florentine nechal všechno na našich šikmookých přátelích, mohlo jít o rozhodně lepší podívanou. Nezlobte se na mě, ale někde být, něco ztratit a poté to vymlátit zpátky je spíše k smíchu. Pravda je, že akce nechybí a to bylo určitě hlavní myšlenkou toho filmu. Jenže usekané ruce, rozseklá těla vidíme všude, ale takovéhle akční prvky tolik ne. Za akční scény přihazuju hvězdu navíc. Nic víc. ()

Hapretor

Takže asi takto: Na film jsem se chtěl podívat hlavně kvůli S. Adkinsovi - (Undisputed III. - v překvapivé roli masterkickera) - a nic jiného jsem neočekával. Děj je průhledný, klišoidní - co taky v tomto žánru vymyslet nového, že? - už na začátku mi bylo jasný, jak to bude dál, ale nevadí - já chci hlavně vidět v akci pana Adkinse! Jenže ten tady nic moc nepředvede a navíc ty souboje - vyjma v metru - nebyly nic moc. Jsem spíše zklamán. Takový film jako Undisputed III. asi už I. Florentine jen tak nenatočí. Tento film je jasný důkaz. "Bon Sai!" ()

drankeryth

Po dlhej dobe som zalovil v kolonke akcnych filmov a vybral som si tento film, ktory davali tiez v telke. Nazov filmu Ninja uz prezradza o com to asi bude. Bojove umenie tam nebolo nic moc. Vyzeralo to podla mna take umelo vytvorene vsetky kopy a udery rukami, akoby sa hercom ani nechcelo hrat v tom filme. Dokonca vo filme aj ukazali prebodnute tela katanami a zarezy od nich, ako aj krv vystrekujuca von z tela. Vsetko sa to dalo zniest, ale nebolo to prevedene v tom najlepsom slova zmysle. Chybalo tomu viac na tom zapracovat, co je aj troska skoda. Smiesne mi pripadali tie ich oblecky, ktore sa podobali akoby vystrihnute z nejakeho filmu pre male deti. Dej bol klasicky ako v kazdom filme a vsetko plynulo v priamom smere bez najmensich zadrhelov, ktore by absolutne prekvapili divakov pocas tohoto filmu. ()

hororwatch

Je to strašně laciný. Prvních několik minut jsme se nic moc nedověděli a nebylo to ani zábavné. Vlastně krom bitek je všechno ostatní nehodnotitelné( vyjma hereckého výběru). Co jsem čekal to jsem taky dostal, ale ten finishový souboj stál za zlámanou grešli, to už bych vážně radši aby ten konec byl v duchu žluťáckejch jump-fightů jako byl zbytek bojů ve filmu, ale namísto toho se to snaží hrát na city a hl. hrdina vyvázne dost trapně. Tímhle problémem trpí ale víc nových filmů- například teď nedávno u Kazatele to samé. U těchhle filmů ten konec stejně všichni na chlup znaj, tak by to mohli udělat alespoň krapet zajímavější. ()

Heroine

Noooo.... ne že by Scott Adkins neměl talent. Ale mnohem víc se mi líbil v prostředí vězeňských zápasů, s tetováním a vyholenou hlavou, než s tímhle vymydleným vzhledem, slušňáckým oblečením, a ufňukanou Japonkou na krku... Adkins se rozhodně umí prát, ale docela mu i pomáhá zrychlený obraz a laciné triky... Škoda toho, ve výsledku je film spíš trapný. ()