Neřízená střela

• Velká Británie Wild Target (více)

Victor Maynard je v duchu rodinné tradice profesionálním zabijákem. Dalo by se říci, že je ve svém oboru absolutní špička. Svou práci vykonává rychle, precizně a nezanechává žádné stopy. Jeho obličej nikdo nezná, dokonce ani jeho kolegové zabijáci netuší, jak přesně vypadá. Brzy oslaví 55. narozeniny, žije sám bez potomků a jeho matka se obává, že by mohl být homosexuální a nezanechat po sobě pokračovatele rodinné tradice. Jednoho dne dostává Victor zakázku na zabití mladé podvodnice a zlodějky Rose. Prodala svému zákazníkovi panu Fergusonovi padělaný obraz za 900 tisíc liber. Zdá se to jako snadný úkol, ale Rosino chování je naprosto nevyzpytatelné. Victor selhal. Victorova matka je velmi zklamaná a žádá syna, aby se svému zákazníkovi hned omluvil a svou chybu napravil. V tu dobu už má však Rose na mušce Fergusonův muž. Než však stihne Rose zabít, Victor ho zastřelí. Šokovaná Rose žádá, aby ji Victor chránil. Domnívá se, že je soukromý detektiv, a nabízí mu 30 tisíc liber týdně za svou ochranu. Nasedají do Rosina auta, kde však na ně čeká další zabiják. Toho si vezme na mušku mladík Tony, který se na místě činu vyskytuje spíš náhodou a ze svého konání je vyděšený. Victor v něm odhaluje velký talent, a vezme ho proto s sebou. Všichni tři se nyní musí ukrýt. Jako bezpečné místo určí Victor drahý hotel. Náhodou se v hotelu a na stejném patře ubytoval i Ferguson, kterého Rose podvedla. Ferguson si najímá nového zabijáka Dixona. Jeho úkolem je zabít Rose i Victora Maynarda. Úplnou náhodou Ferguson a jeho pomocník objeví Rose a Victora v hotelu. Okamžitě se za nimi vydají. Victor, Rose a Tony ujíždějí v malém mini cooperu, pronásledováni velkým mercedesem. Mají štěstí, jejich pronásledovatelé nezvládnou řízení, a těžce se zraní. Victor odveze Rose a Tonyho do svého domu na venkove. Zde budou všichni v bezpečí. Victor nabízí Tonymu, že mu poskytne zdarma šestitýdenní výcvik, a Tony rád přijímá... (TV Prima)

Eddieg

Další z velmi zdařilých britských černých komedií. Výkon ústřední trojce byl absolutně skvělý.Moc se mi to líbilo od prvních minut až po poslední. 98% ()

Neroy

Tony, pojď se podívat co se ti stane když si nevyčistíš zbraň Anglický humor je prostě the best a tuhle komedii nemohu než doporučit. ()

acervena

sešla se výborná partička mých oblíbených herců, a to jsem ani netušila, jak moc se mi bude líbit Ron Weasley v úplně jiné roli, překvapivě skvělý Grint, Bill Nighy tradičně k sežrání a Emily Blunt, kterou znám jen jako veleprotivnou fiflenu z Ďábel nosí Pradu, je tady taky skvěle protivná, ale tak přirozeně, že snad hraje samu sebe, na film se kouká výborně, moc jsem se pobavila ()

Phes

Jedna z nejlepších gansterských ostrovních komedií + naprosto geniální hlavní protagonisté (Bill Nighy je Bůh) = brilantně namíchaný koktejl pro filmové fanoušky ()

Welsiot

Prostě britská komedie je někde úplně jinde, než ta americká. Svižný a stylový film s výborným Billem Nighy. ()

Odyssey

Příjemná britská komedie s vydařeným černým humorem u které jsem se neskutečně bavil. Moc se mi líbil herecký výkon Ruperta Grinta, hlavně scéna s ustřeleným uchem mě dostávala do kolen. 90% ()

le poulet

Úžasný mix všech možných emocí a barviček v necelé stovce minut. Dokonce ani knírek mi neumí zkazit dojem z Billa Nighyho. Emily Blunt sednou takovéto role mnohem víc než tragické figurky z Vlkodlaků a spol., nemluvě o naprosto fascinujícím šatníku. A Rupert Grint nám dokázal, že nebude věčně jenom Weasley. "Komedie" založená na nepatrných detailech ve scénách, "akční" založené na postarším pánovi s tlumičem na hlavni, "drama" založené na fotoalbu, které je plné výstřižků z novin a "krimi" založené na nájemných zabijácích a zlodějce s pycyglem. Nastrkejte mezi to pluska, na konec dejte rovnítko a vyjde vám "královská zábava". ()

meeow-glee

Komedie, u které se zasmějete dohromady všehovšudy třikrát? Miluju britský humor, trojice hlavních herců je skvěle vybraná, jen v tom scénáři to trochu skřípe. Pro mě zklamání jak stodola, jedinými pozitivy jsou fajn soundtrack a Bill Nighy ()

Pickardino

..ponekud mene uveritelny prerod slecny Tupe z bezcitne podvodnice na zamilovanou skoro-damu, jinak velmi prijemna zabava, skvely Nighy, a zacinam si rikat, ze pan Grint by ve skutecnosti z toho pricmrndavani mohl udelat karieru. ()

Ajka13

Místy jsem se smíchy za břicho popadala, Emily a Bill je zajímavý pár (nájemný vrah a zlodějka) a Rupert jim dělá příjemné křoví. Hvězda dolů je za místa, kde jsem se nudila. Film podle mě nemá spád po celou dobu - v jednu chvíli bum, vtipná situace, kde se člověk fakt nasměje a pak dlouho až příliš velký klid, kde člověk čeká na nějaké to větší vzrůšo. Ale jinak moc příjemná komedie:) ()

zekon

Taková jiná komedie. Bavil jsem se a byla to hlavně taková zvláštní neoplzlá nefekální prdel. Rodina zabijáků se hodně povedla a líbilo se mi jak to všichni brali všechno vážně přitom ve chvíli kdy promluvili byla to perla :) Fajn že evropani umí. ()

WAlienaW

Veľmi dobrá komédia, až paródia s milým a vkusným humorom. Bavila som sa takmer celý film, no koniec bol príliš prvoplánový a trocha nudný, preto dávam 80%. Veľmi pekné kostýmy a výprava. Veľké plus na celom filme bol Bill Nighy, ktorého len samostatné bytie v zábere bolo zábavné, je jednoducho skvelý. Krásna Emily Blunt dodala správny šmrnc klasickému Anglicku. Film rozhodne spríjemní večer. ()

Libb

Na začátku to vypadá na dobrou akci, ale pak jakoby docházelo mazivo v soukolí a ke konci to táhne nejvíc stará matka. Otrlý zabiják - byť asi nejlepší postava - není dostatečně cynický, mladá trubka je přesně ten typ, který bych zabil i zadarmo a toho mlaďocha jsem tam nepochopil. Možná mně to jen nesedlo, ale nezasmál jsem se ani jednou nahlas. ()