Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Gore

Mám rád béčka, kozatý ženský, různé x...ploitation, ale tohle mě vůbec nebavilo. Víc se mi líbilo odvážnější Run Bitch Run - jen trochu pobavilo: Xena a Gabriela v kostele. ()

Saintes

Zábavně brutální, i když v podstatě neskutečně pitomý film pro nadržené pubertální mládence a lesby, skládající se z devadesáti procent zpomalených, fetišistických záběrů na nádherný kozatý ženský, co se vzájemně líbají, prstí nebo mlátí, a deseti procent opravdu hodně špatných trikových scén. A jako bonus Hercules s Iolaem a Xena s Gabrielou. Love it or hate it. ()

(Z)denny

Velké, velmi naducané výstřihy, dlooouhé nohy, sexy kulaté zadečky.. Chcete od filmu víc? Dobře. Je tam ještě docela dost hustá muzika. Málo? Stříká tam nějaká krev. Stále málo? Zabíral to šílený kameraman. Ještě? Ve střižně si s tím pohrál střihač hudebních videoklipů. Pořád chcete od toho víc? Má to dokonce i nějaký děj a jakéš takéš rozuzlení. Nestačí? Tak se raději koukněte na jiný snímek. Z tohoto víc nevyždímáte.. ()

M.E.K.Y

Tuto "nakládačku" jsem si vybral jako oddechovku. Nic jiného to taky není a ani nechce být. I přes tento fakt je to ale zklamání. Nejedná se o nic jiného, než přehlídku tří vnadných, spoře oděných děv, které jsou centrem vesmíru a kolem kterých se točí svět. Jako, rozhodně je na co koukat... zpomalených "hot" záběrů je tady nespočet, kamery snímají dokonalá "kůzlátka" řinoucí se ven z hlubokých výstřihů ze všech pozic a věřte, že vás to nenechá klidnými (a to nejenom mužskou část). Holky si to fakt dávají pěkně, ale to je tak vše. Jakákoli snaha zasadit tyto tři postavy do děje se ovšem totálně nedaří. Příběh sestavený z flashbacků je parodicky zkonstruovaný, stupidní, stejně jako pošahané vedlejší postavy. Když jsem řekl, že záběry na sexy děvy se vydařily, tak záběry čehokoli jiného jsou naprosto tragické, nedotažené a postrádající logiku. O herectví jakékoli postavy nemůže být vůbec řeč, ale o to tady nejde, protože znova opakuji, při pohledu na dokonalá těla hlavních postav o tom nepřemýšlíte ani v poslední řadě. Závěr? Dávat tomu nějaké šance nemá smysl, protože jako film to selhává ve všech bodech. Jasně, snímek stojí na sexy trojce, ale přece nebudu jen kvůli tomuto faktu film nadhodnocovat. To se můžu rovnou podívat na lesbické porno... ()

M1k9 odpad!

Komedie pro odlehčení? Ztratil jsem nadhled. Neznamená to, že se na Bitch Slap nemůžete podívat, jen je to dle mého názoru ztráta času. 0/10 ()

wampire23

Takže soft porn verzia Mementa a Usual Suspects s nádychom Tarantina a Sucker Punchu. S Herkulom a tromi femme fatales. Nečakajte od toho nejaké divy, ale to jedno pozretie sa dalo. Aj keď stopáž je určite prepálená. ()

HanaM. odpad!

Dlouho jsem váhala, zda film vůbec komentovat a tím se i přiznat, že jsem tuhle neskutečnou hovadinu viděla. Bohužel jsem měla slabou chvilku a byla prostě líná vzít ovladač a přepnout. Dodnes toho lituji. Dvě hodiny čumět na nějakou debilitu, kde se furt perou nebo líbají ženský, na poušti nosí lodičky a ve sněhu zase šortky . Stále doufám, že to byla parodie, ale pokud ano, nebyla vůbec vtipná. ()

JANTAR29

Komu film doporučit mužům od 15-100 let ( od 80 hrozí srdeční kolaps) dívkám ,které milují dívky ( máte tam úžasnou scénu možná víc) , onanistům ( křeče začínajií po 15 minutách tak pozor) lidem který se dokážou zasmát střelby do mužského přirození ( jediná scéna pro feministky ) . ()

Razer

Nevím jestli to hodnotit jako film... každopádně superčisté Béčko s holkama co maj velký prsa a nestyděj se je ukázat:) Velmi originální titulky:) Moje oblíbená velikost je 3, tak dávám 3 hvězdičky i když nevím jestli si to toto dílo zaslouží:) 50% ()

godycz

Nevěděl jsme zda se smát. Nebo jsme měl být pohoršen? Nebo zklamán? Nebo nadšen? Nebo....? Každopádně finální kousnutí do bobra......hm...... :) ()

Rehooo

Tak si to shrneme... děj nula, zajímavost zápletky nula, herecké výkony nula, kamera nula, vtipnost scén nula, kyčovitost scén sto, hudební doprovod nula, délka filmu moc dlouhá, plno násilně vložených scén kde se holky promenádují, sto hektolitrů krve na každou scénu, každé druhé slovo je sprosté a když tohle všechno smícháme tak z toho máme Bitch slap. Jediný světlý bod na celém tom filmu jsou ty tři slečny, které opravdu zaujmou. Bohužel to za chvíli omrzí a už na tom filmu není nic k vidění. ()

Grizzly

Megakruťárna. Zadky, kozy, krev, diamanty, velký bouchačky, pankáči, japonský školačky, katany, ženský rvačky a lesbohrátky. Navíc Herkules a Ioláos a flashbacky jak z komiksu. Je třeba něco dodávat?. Guilty pleasure jaxviňa. Jen možná trošku přepálená stopáž a překombinovaný závěr (i když i to mělo něco do sebe). ()

Zeliiik

Todle jsem musel dokoukávat po kouskách snad 2 tejdny, akční scény nudný, dlouhý, nechutný (hlavně ty závěrečný)...to už lepší najdeme v Herkulovi a Xeně :) Hlavní představitelky, který měly bejt jakože sexbomby taky nic moc, kromě Julie Voth, ta jediná neměla výraz nasranýho prasete :) Jediný, co mě zaujalo, byl závěrečnej citát, ikdyž ani nevim, proč ho tam dávali... "All warfare is based on deception. Hence, when able to attack, we must seem unable. When using our forces, we must seem inactive. When we are near, we must make the enemy believe we are far away. When far away, we must make him believe we are near. Hold out baits to entice the enemy. Feign disorder and crush him. " Sun Tzu, The Art of War, 380 B.C. ()

TaanStari

GUILTY PLEASURE!!!!!! Kozy, zadky, děvky, bouchačky a dokonce i katana, tak jako nezlobte se, ale nic míň než 5* si to nezaslouží. ()

Tred2

Název tu vystihuje všechno.. To, že rozpočet filmu byl asi jako kapesné průměrného školáka je vedlejší. Byla to řežba, bylo to sexy a navíc to nebylo vůbec tak hloupé jak by se mohlo zdát. Pokud nemáte problém s takovouto zábavou, tak nevidím důvod proč se toho bát. 65% ()