V kolumbijské džungli není kam uniknout... a tajný tým americké armády je nucen dělat vlastní rozhodnutí. Vzrušující a explozivní nový film ze série Za nepřátelskou linií vás tentokrát zavede do úplně nového prostředí! Kolumbií zmítá chaos, protože proti sobě bojují vládní úřady a povstalci. Členové speciálního týmu se vydávají na tajnou misi, při které mají sledovat setkání dvou znepřátelených frakcí. Místo toho musí čelit obvinění z vraždy vůdců obou stran! Ocitli se daleko od domova, opuštěni vlastní vládou, přesto musí přežít tak dlouho, aby prokázali svou nevinu a ještě zabránili brutální válce rozšířit se za hranice. (HBO Europe)

gp_one

O fous lepší než dvojka. Ale stále jen čajíček proti surově působivé jedničce. Proč je pravidlem akčních "céček", že se speciálové v první akci promění v bandu amatérů s psychikou na úrovni delaborované hlavy? ()

Acrobat odpad!

Ak už mám byť dobroprajný, tak dopozerať sa to dalo aj do konca. Na rozdiel od dvojky, ktorá svojim hraním sa na formu Tonyho Scotta, liezla na nervy už od prvého momentu. Kolumbia je samozrejme bezhlavé pálenie po všetkom čo sa pohne, bez samozrejme väčšej taktiky. A hlavne prehľadnej. Trojica vojakov USA si tam skrátka robí cestu po Rambovsky, hoci sú fanúšikovia skôr McLanea. Tak či tak, twisty pôsobia umelo, aby sa aspoň vyplnilo vatou to bezbrehé strieľanie. Munícia je nekonečná, chlapci neporaziteľný. Trochu vojny z toho cítiť bolo, no nikto si nezaslúžil prežiť. Komandovské strieľanie na americký spôsob. (videné 02.12.2019, Dajto Archív) ()

Likan7 odpad!

Televizní produkce, která nemá nic společného nejen s prvním dílem, ale ani s druhým. Tohle parazitování na známějších filmech je mor. Manganiello je sice celkem známá tvář, ale po herecké stránce, a vlastně i akční, tenhle film nestojí za nic. A pokud není dobrá akce, postrádá takový film veškerý smysl. ()

TSZ

Třetí BEL je extrémně blbý a lacině natočený film. Efekty jsou natolik digitální a amatérské, že máte chuť se začít šacovat a přispět filmařům několika drobáky. Dějově je to pochopitelně klišé nad klišé a herci jsou neznámí a hrozně špatní. Proč tedy jeden bod? Protože Behind Enemy Lines: Columbia je svým způsobem hrozně cool. Je prostě skvělé vidět, že se tyto filmy stále točí a že jsou stále o tom samém, i když se na ně samozřejmě již dívám jinak než na přelomu 80. a 90. let, kdy jsem je považoval za vrchol filmového umění. Díky nostalgii, kterou ve mně sledování tohoto díla vzbudilo, to zkrátka nemohu nazvat odpadem. Pokud je Vám tedy necelých třicet a Van Damme nebo Michael Dudikoff pro Vás byli v určitém období bohy, tak si u Columbie krásně zavzpomínáte na staré dobré časy :-) ()

beso74

Statoční americkí vojaci robia opäť poriadok v jednej gaunerskej juhoamerickej krajine, aby konečne zavládol svetový mier a aby si boli všetci rovní, slobodní a bratmi. Tentokrát si to odniesla Kolumbia. Hoci je tu akcie vcelku požehnane, všetko je to monotónne, sterilne a instantné. Američania sú takmer nezničiteľní, dokážu kľučkovať medzi guľkami, Kolumbijci tupí ako žiletka po 1000 použití, nie sú schopní ani len zmeniť výrobný kód na bezpečnostnom zámku. A tak nie sa čomu diviť, že v Kolumbii zavládol mier, asi podobne ako v Lýbii, Iraku, Afganistane či Sýrii, že... Hlúpučké a veľmi slabé. ()

lapiduch

Skutočné sklamanie...film mi pripomína 94 minútový reklamný spot americkej armády.....s odkazom sme americania, patrioti, sme najlepší a vzdy všetko dokazeme zvládnuť :-)) ()

Sintiroma

Tenhle film nenadchne fanoušky akčních filmů,chybí mu lepší příběh a představoval jsem si více akce na 21.století.Na tenhle film do týdne zapomenu a ani nebudu vědět jestli jsem ho někdy viděl. ()

brodži

Byť efekty byi některé opravdu mizerné a příběh byl opravdu standardní mohu říct, že v tomto filmu jde opravdu o standardní podívanou bez velkých jmen. Kdyby tam hrál hlavní postavu Bruce Willis tak by honocení filmu bylo jinde o takových 10%. Když to srovnám se slzy slunce tak mohu říct, že šlo o stejnou vyvraždovací střílečku jako ve slzách. Taky se museli někam dostat a sledovali je. A hodnocení je jiné. Mě se to líbio :) ()