Studentka Sarah se stane svědkem vraždy své spolubydlící, po níž následují další děsivé události. Sarah se začne bát nadpřirozené bytosti, která podle ní za vším stojí. Své spolužáky však o existenci tajemného Boogeymana přesvědčuje marně... Za svou nedůvěru zaplatí mnozí cenu nejvyšší a jedině Sarah může rozpoutanou hrůzu zastavit! (oficiální text distributora)

Kolssteyn odpad!

Špatní a nesympatičtí herci, ubohé triky, zářivě červená krev, primitivní horrorová koncepce jako příklad toho, jak se to nemá dělat. Erin Cahill by se se svými schopnostmi spíše uplatnila v natáčení porna. Režisér Gary jones dodnes nenatočil nic dobrého... A to jsem si původně myslel, že bych tři hvězdičky ustál i u horšího filmu. F***ck! ()

AlistairMir

Tak tady máme pana Bu bu bu po třetí a je nám vysvětleno že když ho budeme okázale ignorovat tak chytne depku a s tichým hekáním se odbelhá truchlit do skříně kde bude bulet že ho nikdo nechce. Naštěstí pro něj to hlavní hrdince dojde pozdě a stihne polašit celou kolej takže milej pan Bu bu bu si radostně poskočí a může mordovat jednoho studenta za druhým. Vraždy jsou takové nemastné neslané a krev vypadá jako červená barva na vymalování obýváku ale určitě ne jako pravá krev. Jsou tam ale hezké holky film nenudí a dá se na to v klidu koukat takže na jedno mrknutí je to fajn ale pak už pana Bu bu bu ignorujte nebo Vám nedá pokoj a to fááákt nechcete. ()

Terva

Existence Boogeymana je jen temnota v nás. Ale co když právě to ho dělá něčím skutečným ? Nějak jsem nepochopil činnost Audrey ( Nikki Sanderson ) , která se sice bojí Boogeymana, ale přesto se zavře sama v pokoji a ještě se jde podívat do šatníku. Sarah ( Erin Cahill ) pak Boogeymana zahlédne, ale stejně nechce věřit. Děj filmu docela pomalu pluje ke konci, jen když se na scéně zjeví Boogeyman, začne kamera šílet, skákat a mlátit sebou až z toho bolí oči. Někdy jsem měl pocit, že se tvůrci hodně dívají na Noční můry z Elm street a čerpají z toho nápady. Boodeyman se dostal tam, co spousta filmů na pokračování. Třeba Anakonda ta jde taky z kopce, přesně jako Boogeyman..... Dobře, přiznávám, že se bojím..... ()

Mallyyy odpad!

To už snad není možné.... Pochopím, že v 1 je skoro pořád sám. Pochopím i 2, kde jsou zmatený dětičky. Ale, že ve 3 díle, kde jsou ,,chytří'' teenageří, kteří chodí do svého pokoje sami. I když vědí, že po nich něco jde. TO je opravdu hodně stupidní... JEDNOZNAČNÝ ODPAD!!! PS: je opravdu obdivuhodné, kde všude můžou být komory... ()

SOLOM.

Pevně věřím, že všem bubákům ve skříních už odzvonilo a tohle téma půjde někam do kytek. Po podprůměrné duchařině, průměrném slasheru a této parodii by se totiž příště klidně mohlo stát, že by se někdo rozhodl natočit nějaký prequel z divokého západu, nebo scifi ve vesmíru a to bych už asi nepřežil. Jak se říká do třetice všeho špatného to stačilo a nikdy více. Nicméně i přes všechny zápory tohohle veledíla to úplný odpad zase nebyl. Zasmát jsem se zasmál, úvodní scéna z vany se mi líbila a asi dvakrát jsem si tu všiml i náznaku slušné hororové atmosféry. ()

• V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)
  • Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)