Boogeyman 3

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza

Tak tady máme pana Bu bu bu po třetí a je nám vysvětleno že když ho budeme okázale ignorovat tak chytne depku a s tichým hekáním se odbelhá truchlit do skříně kde bude bulet že ho nikdo nechce. Naštěstí pro něj to hlavní hrdince dojde pozdě a stihne polašit celou kolej takže milej pan Bu bu bu si radostně poskočí a může mordovat jednoho studenta za druhým. Vraždy jsou takové nemastné neslané a krev vypadá jako červená barva na vymalování obýváku ale určitě ne jako pravá krev. Jsou tam ale hezké holky film nenudí a dá se na to v klidu koukat takže na jedno mrknutí je to fajn ale pak už pana Bu bu bu ignorujte nebo Vám nedá pokoj a to fááákt nechcete.(27.3.2013)

• Henk

Ke třetímu dílu série Boogeyman jsem přistupoval s velkou nedůvěrou a bohužel mé obavy se naplnily. Ačkoli úvodní scéna ve vaně a posléze v posteli má velký potenciál,nedokázali z něj tvůrci pro diváka vytěžit takřka vůbec nic. A tak je to prakticky celý film. Hvězdička za snahu a druhá za blondýnku na konci.(31.3.2009)

• Terva

Existence Boogeymana je jen temnota v nás. Ale co když právě to ho dělá něčím skutečným ? Nějak jsem nepochopil činnost Audrey ( Nikki Sanderson ) , která se sice bojí Boogeymana, ale přesto se zavře sama v pokoji a ještě se jde podívat do šatníku. Sarah ( Erin Cahill ) pak Boogeymana zahlédne, ale stejně nechce věřit. Děj filmu docela pomalu pluje ke konci, jen když se na scéně zjeví Boogeyman, začne kamera šílet, skákat a mlátit sebou až z toho bolí oči. Někdy jsem měl pocit, že se tvůrci hodně dívají na Noční můry z Elm street a čerpají z toho nápady. Boodeyman se dostal tam, co spousta filmů na pokračování. Třeba Anakonda ta jde taky z kopce, přesně jako Boogeyman..... Dobře, přiznávám, že se bojím.....(10.7.2010)

• Mallyyy

To už snad není možné.... Pochopím, že v 1 je skoro pořád sám. Pochopím i 2, kde jsou zmatený dětičky. Ale, že ve 3 díle, kde jsou ,,chytří'' teenageří, kteří chodí do svého pokoje sami. I když vědí, že po nich něco jde. TO je opravdu hodně stupidní... JEDNOZNAČNÝ ODPAD!!! PS: je opravdu obdivuhodné, kde všude můžou být komory...(19.3.2013)

Trojka asi nejlépe vystihuje legendu jménem Boogeyman. Studenti na univerzitní koleji zase jednou nemají klidné spaní. Řádí tady Boogeyman. Nikdo však v jeho existenci nevěří a považují ji jen za mýtus či ještě lépe řečeno za výplod choré mysli. Poté co však na koleji záhadně zemře jedna z dívek, která v jeho existenci věřila, je na ostatních studentech, aby ještě zvážili svůj iracionální postoj k přízraku jež je zhmotněním našich temných představ. Třetí pokračování je zase o dost jiné než jeho dva předchůdci. Sice se letmo vrací k událostem z dvojky, ale na rozdíl od ní se zde přízrak strašidla skutečně objevuje. Vzhledem a chováním Boogeymana se tvůrci inspirovali zřejmě v jiných hororech, ale na rozdíl od jedničky je to přízrak děsivý a nejednou jsem sebou trhnul, když se znenadání rozletěly dveře od pokoje nebo zpoza rohu strašidlo "baflo". Krví se tady opravdu nešetří, s vraždami se roztrhl pytel a na to, že se jedná o video film, tak je vše odvedeno na velmi solidní úrovni. V hlavních rolích méně známý, ale dobře hrající herci. Líbil se mně konec filmu a myšlenka, že každý má v sobě svého Boogeymana. Třetímu pokračování po hororové stránce nemám co vytknout a jako horor to splnilo svůj účel dokonale. 100%(20.3.2011)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

• - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)

• - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)