Boogeyman 3

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • gumli

Tento Boogeyman je oveľa,oveľa horší ako predchádzajúce Boogeymany.Nemalo to ďaleko do odpadu.Film nemá štýl,atmosféra absolútne žiadna,napätie tiež žiadne.Tento film nemá dokopy nič čo robí horror horrorom.A neskutočný stereotyp.(19.5.2009)

• J*A*S*M

Hrozná nuda s teenagery a digitálním bubákem. Pár scén má sice pěknou atmosféru, sem tam se obejví nějaká ta krev, ale na výrazné zlepšení výsledného dojmu to bohužel nestačí. Vlastně je pro mne docela záhadou, že zrovna Boogeyman je už třídílnou sérií - a jestli někdo natočí i čtvrtou část, nejspíš si údivem ukroutím hlavu. 40%(2.1.2009)

• corpsy

Spolu s treťou časťou nafasovala séria aj nudu. Ľakačky sú nudné, postavy sú nudné, scenár je nudný. A pridajte si aj prídavné meno blbý.(22.9.2013)

5/10 = 50%(16.7.2011)

• Terva

Existence Boogeymana je jen temnota v nás. Ale co když právě to ho dělá něčím skutečným ? Nějak jsem nepochopil činnost Audrey ( Nikki Sanderson ) , která se sice bojí Boogeymana, ale přesto se zavře sama v pokoji a ještě se jde podívat do šatníku. Sarah ( Erin Cahill ) pak Boogeymana zahlédne, ale stejně nechce věřit. Děj filmu docela pomalu pluje ke konci, jen když se na scéně zjeví Boogeyman, začne kamera šílet, skákat a mlátit sebou až z toho bolí oči. Někdy jsem měl pocit, že se tvůrci hodně dívají na Noční můry z Elm street a čerpají z toho nápady. Boodeyman se dostal tam, co spousta filmů na pokračování. Třeba Anakonda ta jde taky z kopce, přesně jako Boogeyman..... Dobře, přiznávám, že se bojím.....(10.7.2010)

• - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

• - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)