poster

Boogeyman 3

 • USA

  Boogeyman 3

Horor

USA, 2008, 94 min

Režie:

Gary Jones

Scénář:

Brian Sieve

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Andrew Pfeffer

Střih:

John Quinn

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • Vital
  *

  Ačkoliv se boogeyman vrátil opět jako přízrak,tak scénáš a celý příběh mi až moc připomíná Noční můru v Elm Street,taky potřeboval aby v něho věřili,taky tam byly hektolitry krve..Jestli tohle náhodou netočil nějakej jeho fanda a úplně závěrečnej konec s holkama na koleji byl neskutečně stupidní a okoukanej.Film jako takovej není špatnej,jen dotáhnout děj.(9.10.2009)

 • Terva
  *

  Existence Boogeymana je jen temnota v nás. Ale co když právě to ho dělá něčím skutečným ? Nějak jsem nepochopil činnost Audrey ( Nikki Sanderson ) , která se sice bojí Boogeymana, ale přesto se zavře sama v pokoji a ještě se jde podívat do šatníku. Sarah ( Erin Cahill ) pak Boogeymana zahlédne, ale stejně nechce věřit. Děj filmu docela pomalu pluje ke konci, jen když se na scéně zjeví Boogeyman, začne kamera šílet, skákat a mlátit sebou až z toho bolí oči. Někdy jsem měl pocit, že se tvůrci hodně dívají na Noční můry z Elm street a čerpají z toho nápady. Boodeyman se dostal tam, co spousta filmů na pokračování. Třeba Anakonda ta jde taky z kopce, přesně jako Boogeyman..... Dobře, přiznávám, že se bojím.....(10.7.2010)

 • iXtr3m3
  *

  Toto bol buď veľmi veľmi chabý film a v podstate už tretia variácia inšpirovaná takým menším hitom z roku 2002 - They, alebo to možno klasifikovať ako celkom zdarilú prezentáciu jedného nemenovaného vysokoškolského internátu, ale horor to určite nie je, bohužiaľ ani s privretím všetkých mojich aj priateľkiných očí... :-)(23.3.2009)

 • eraserhead666
  **

  Není to tak dávno, co jsem si tu ztěžoval nad novým trendem sterilnosti hororů pro mládež. Tenhle by do téhle skupiny zapadl taky. Sice je trošku brutálnější, než WISHER, u kterého jsem si ztěžoval, ale to je tak asi všechno. Dvě docela zábavné a povedené zabití dobrý film neudělaj. Kromě nich všechno přesně zapadá do stokrát ohraného, ač kýčovitého, klišovitého mustru, podle nějž by dokázal horor natočit i můj ještě nenarozený syn. Banda studentů a studentek - rozumná, nedůvěřivá, nechutně hodný přítel, kalič, frajírek, studentská kolej, nedůvěra, prozření, nějaký ten masakr, vítězství. Kapitolou samou o sobě je samotný Boogeyman - ten se do filmu asi přistěhoval z Japonska, černé dlouhé vlasy, digitální vzhled, stejné pohyby, japonskej duch jak vyšitej. Pravda, měl dobrý hlas, ale to je všechno, jinak mě jeho objevení spíš štvalo. Pakliže jsem dal prvnímu Boogeymanovi 1*, zde musím přidat, protože jsem to narozdíl od něj dokoukal. Takže 1,5*.(4.8.2009)

 • Mallyyy
  odpad!

  To už snad není možné.... Pochopím, že v 1 je skoro pořád sám. Pochopím i 2, kde jsou zmatený dětičky. Ale, že ve 3 díle, kde jsou ,,chytří'' teenageří, kteří chodí do svého pokoje sami. I když vědí, že po nich něco jde. TO je opravdu hodně stupidní... JEDNOZNAČNÝ ODPAD!!! PS: je opravdu obdivuhodné, kde všude můžou být komory...(19.3.2013)

 • - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

 • - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace