Boogeyman 3

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • iolaos

idiotské dialogy teenejdžerů bortí už i tak rozviklanou konstrukci příběhu, který chtě nechtě je okatou vykrádačkou mnoha snímků. To, co jsem si odnesl od trojky bugimana je především údiv nad digitálním ksychtem strašáka a v pozitivním slova smyslu nějaký ten krvavý efekt, proto hodnotím nízkou 3/10. Osobně se považuju za prudiče těchto teen-horrorů, ale komu dětinské tlachání nevadí a viděl například v Prom Nightu "to svoje", enjoy!(2.1.2009)

• honajz

Městské historky se liší podle země původu, ale vždy jde o nějaké tajuplno, zlo a záhadu. Historka o bubákovi ze skříně patří k nim. A byla už minimálně dvakrát zpracovaná. Přitom tento nový počin nepřidává nic nového, vlastně kopíruje jedničku, i když v ženském gardu. Bubák ze skříně tedy opět chodí po univerzitě nebo střední škole, či co to je, a zabíjí mladé lidi (kdovíproč zrovna jenom je). Jenže hrdince to zase nikdo nechce uvěřit, až je pozdě a nutné se bránit. Bubák vypadá jak zpěvák od Kissáků nebo bezdomovec od nás ze sídliště. Krutě zemře spousta mladých holek v kalhotkách, pyžámku nebo župánku, zatažena pod postel, do skříně, temných zákoutí výtahu. A protože se ždímat dá cokoliv, závěr nás nenechá na pochybách, že zlo vyhrálo i tentokrát. Disk načne protipirát, trailer, reklama, a jinak nic navíc na DVD nenajdete.(9.8.2019)

• Freemind

Že já idiot ztrácím čas u takových kravin. Herci i komparz jsou zhruba na stejné úrovni tragické topornosti, pokud někdy odněkud nesměle vyleze kousíček nějaké atmosféry, spolehlivě ho udusí naprosto amatérský střih, světla, záběry, krev s konzistencí i barvou syntetické jahodové šťávy a HLAVNĚ komická "příšera", přičemž uvozovky jsou zde zcela na místě. Nechme stranou masku, která byla pravděpodobně spíchnuta z Halloweenské výprodeje, nechme stranou stupidní digitální efekty (nesmyslné střihy a zrychlení, SAW hadr) - hlavním poznávacím znamením bubáka budiž jeho hlas a vlastně všechny zvukové efekty ve filmu! Pokaždé, když zpod postele vyskakoval hadrový panák s jeho vždy stejným "ghhhrua!", já jsem z postele padal - smíchy. Mimoděk mi na mysli vytanul Scoobie Doo.(13.1.2009)

• helraiser

Tak tohle byla dost velká nuda. Sice se objeví nějaké to gore, ale atmosféra je naprosto nulová a o příšerném digitálním bubákoj se rači nebudu ani zmiňovat, no prostě katastrofa. Hodně podprůměrná duchařina která díru do světa určitě neudělá, ale viděl jsem už i horší takže hodnotím jak hodnotím i když by v úvahu připadalo i jednohvězdičkové hodnocení. Vůbec bych se nedivil kdybychom se třeba příští rok dočkali dalšího pokračování.(2.7.2011)

• Terva

Existence Boogeymana je jen temnota v nás. Ale co když právě to ho dělá něčím skutečným ? Nějak jsem nepochopil činnost Audrey ( Nikki Sanderson ) , která se sice bojí Boogeymana, ale přesto se zavře sama v pokoji a ještě se jde podívat do šatníku. Sarah ( Erin Cahill ) pak Boogeymana zahlédne, ale stejně nechce věřit. Děj filmu docela pomalu pluje ke konci, jen když se na scéně zjeví Boogeyman, začne kamera šílet, skákat a mlátit sebou až z toho bolí oči. Někdy jsem měl pocit, že se tvůrci hodně dívají na Noční můry z Elm street a čerpají z toho nápady. Boodeyman se dostal tam, co spousta filmů na pokračování. Třeba Anakonda ta jde taky z kopce, přesně jako Boogeyman..... Dobře, přiznávám, že se bojím.....(10.7.2010)

• - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

• - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)