Boogeyman 3

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • MareT.

Dvojku jsem sice nevidel a na jednicku si uz ani nepamatuju, ale tento dil u me vyhral prostredim, kde se odehrava a hlavni hrdinka nebyla tak vygumovana, ze na konci se rozhodla spravne, jak zachranit celou kolej vysokoskolaku. Ale jinak to byla seda nuda, kde sem tam nekdo vybafnul ze skrine...tot vse, damy a panove.(16.7.2009)

• eraserhead666

Není to tak dávno, co jsem si tu ztěžoval nad novým trendem sterilnosti hororů pro mládež. Tenhle by do téhle skupiny zapadl taky. Sice je trošku brutálnější, než WISHER, u kterého jsem si ztěžoval, ale to je tak asi všechno. Dvě docela zábavné a povedené zabití dobrý film neudělaj. Kromě nich všechno přesně zapadá do stokrát ohraného, ač kýčovitého, klišovitého mustru, podle nějž by dokázal horor natočit i můj ještě nenarozený syn. Banda studentů a studentek - rozumná, nedůvěřivá, nechutně hodný přítel, kalič, frajírek, studentská kolej, nedůvěra, prozření, nějaký ten masakr, vítězství. Kapitolou samou o sobě je samotný Boogeyman - ten se do filmu asi přistěhoval z Japonska, černé dlouhé vlasy, digitální vzhled, stejné pohyby, japonskej duch jak vyšitej. Pravda, měl dobrý hlas, ale to je všechno, jinak mě jeho objevení spíš štvalo. Pakliže jsem dal prvnímu Boogeymanovi 1*, zde musím přidat, protože jsem to narozdíl od něj dokoukal. Takže 1,5*.(4.8.2009)

• helraiser

Tak tohle byla dost velká nuda. Sice se objeví nějaké to gore, ale atmosféra je naprosto nulová a o příšerném digitálním bubákoj se rači nebudu ani zmiňovat, no prostě katastrofa. Hodně podprůměrná duchařina která díru do světa určitě neudělá, ale viděl jsem už i horší takže hodnotím jak hodnotím i když by v úvahu připadalo i jednohvězdičkové hodnocení. Vůbec bych se nedivil kdybychom se třeba příští rok dočkali dalšího pokračování.(2.7.2011)

• Henk

Ke třetímu dílu série Boogeyman jsem přistupoval s velkou nedůvěrou a bohužel mé obavy se naplnily. Ačkoli úvodní scéna ve vaně a posléze v posteli má velký potenciál,nedokázali z něj tvůrci pro diváka vytěžit takřka vůbec nic. A tak je to prakticky celý film. Hvězdička za snahu a druhá za blondýnku na konci.(31.3.2009)

• Freemind

Že já idiot ztrácím čas u takových kravin. Herci i komparz jsou zhruba na stejné úrovni tragické topornosti, pokud někdy odněkud nesměle vyleze kousíček nějaké atmosféry, spolehlivě ho udusí naprosto amatérský střih, světla, záběry, krev s konzistencí i barvou syntetické jahodové šťávy a HLAVNĚ komická "příšera", přičemž uvozovky jsou zde zcela na místě. Nechme stranou masku, která byla pravděpodobně spíchnuta z Halloweenské výprodeje, nechme stranou stupidní digitální efekty (nesmyslné střihy a zrychlení, SAW hadr) - hlavním poznávacím znamením bubáka budiž jeho hlas a vlastně všechny zvukové efekty ve filmu! Pokaždé, když zpod postele vyskakoval hadrový panák s jeho vždy stejným "ghhhrua!", já jsem z postele padal - smíchy. Mimoděk mi na mysli vytanul Scoobie Doo.(13.1.2009)

• - Boogeymana si ve filmu zahráli hned dva herci, a to Nikolai Sotirov a Vladimir Yossifov (Terva)

• - V některých zemích byl film uveden pod názvem Boogeyman: The Return. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)