Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Varanka

Nechápu tak nízké hodnocení tohoto dobrého filmu. Deník nymfomanky mi silně připomněl knižní bestseller Řasnatci (autor Dana Kellnerová), ve kterém je téměř totožná hlavní hrdinka. Ženy, které se zaměřují na špatné, přímo psychopatické muže, opravdu existují i v reláném světě, ale moc se o nich nemluví. A dokonce ani ony samy o svém deformovaném vkusu na partenry moc nemluví. Hodně lidí si po shlédnutí filmu asi řeklo něc ve smyslu, že to není možné, že hlavní hrdinka Val je hloupá a anivní až příliš, a že Ti její milenci jsou taky hloupí a zlí až příliš, a že celý film je hloupý (hodnocení na takový názor poukazuje). Jenže, ženy jako Val jsou přitahovány právě k takovým mužům, jací jsou v tomto filmu, a jejich vztahy jsou stejné, jako v jsou v tomto filmu. Pracovala jsem nějakou dobu v azylovém domě pro týrané ženy a z vlastní zkušenosti vím, že film se opravdu povedla a navzdory hodnocení ostatních, já dávám plný počet hvězdiček!!! ()

TheFilmThief

Tohle není erotický film o tom jak nymfomanie ničí vztahy a život, spíše utopisticko - nerealistické drama o tom, že hypersexualita, čili touha všechno kolem ojet, je naprosto normální a přirozená věc. ()