Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

Enšpígl

Ty vole, co je na tom špatnýho ? Copak nynfomanka nemůže snít o velké lásce ? Souhlasím s uživatelkou Viktooorka mě ženská co si uvědomuje svou sexualitu, ale současně baží po lásce přijde úplně normální a zaplať bůh za to žijem v době, kdy už neplatí rovince, kluk - hodně žen = velkej frajer + holka - hodně chlapů = děvka. Líbí se mě jak tady panicové přímo píšou, nebo nepřímo vycházejí ze své zcestné myšlenky , že ženy maj menší sexuální touhu než muži :DD, kdyby tomu tak bylo, tak si vážení pánové ani nevrznem. Podle mě film vůbec nechtěl šokovat sexuálníma scénama, takovýhle šukaček se denně odehrává po celým světě miliony, chtěl jenom ukázat rozervanost mezi touhou po lásce a sexuální nenažraností a rozhodně to neukázal špatně. ()

RedAK

Kinematografický model současné společnosti, který polemizuje o morálních hodnotách a vnitřním démonu žen postižených nymfomanií. Není přítomen žádný ušlápnutý ňouma, který zčervená při pohledu na rozinku, protože připomíná bradavku. Kdepak. Film je prošpikován drsnými, udělanými týpky, kteří v kalhotách skrývají macaté pyje o velikostech kyje, impotence je pro ně sprosté slovo, perpetuum mobile je proti jejich výdrži neefektivní břídil a na svý péra musí mít zbroják. A pak tu máme jednu obludnou urostlou Španělku, která umí na povel z klína vyprýštit gejzír aromatických šťáv a svoji fialovú broskvičku má kontinuálně připravenou pro kokoty nejrozličnějších velikostí, národností a nemocí. A když pět minut od poslední mrdačky není po ruce žádný Abdul Syfilis, dá holt za vděk hovny čpícím bezďákem u nejbližšího kiosku. Chudinka Val, nikdy ji nikdo nepochopí a ona přitom tak moc touží po lásce a porozumění a vydává se na strastiplnou cestu za duševním klidem. Obávám se však, že stihne dorazit pouze k příjezdovce, kde vošuká všechno, od plotu, přes trpajzlíka, až po zahradní hadici a zdechne u pangejtu na vyčerpání. ()

Subjektiv odpad!

KOMENTÁŘ OBSAHUJE LEHKÉ SPOILERY. 24.4. - Můj milý deníčku, dneska mě svrběla frnda, tak jsem nechala toho Araba, aby mi ji podrbal. Cítím se trochu provinile. 25.4. - Dneska mě zase svrběla frnda, tak jsem si ji nechala podrbat od jednoho Itala. Ptám se sama sebe, jestli nejsem kurva. 26.4. - Dneska mám velkou radost. Moje babička mi řekla, že na svrbění frndy není nic divného a mám si ji nechat drbat, kdy se mi zlíbí a jak se mi zlíbí. Že bych zašla za tím Arabem? Nebo mám zkusit něco nového? 27.4. - Jaime je úžasný, je mi s ním dobře, i když mi nedrbe frndu. Ale stejně bych radši, kdyby ji drbal. Kamarádka mi prozradila, že jsem zamilovaná. Asi má pravdu, drbání frndy je teď mnohem příjemnější. 28.4. - Jaime mi vydrbal svědící frndu. 26.6. - Dlouho jsem do tebe, můj deníčku, nepsala. Jaimeho prý drbání frndy už nebaví. Nechápu to, vždyť ho tak miluji. A ta frnda tak svrbí. 27.6. - Můj deníčku, umřela mi babička. Bylo to hrozné, pár minut mě dokonce nesvrběla frnda a plakala jsem. Po hrobě jsem se válela, tak mě to zasáhlo. Hrála k tomu taková dojemná hudba. 28.6. - Už jsem na to přišla, stanu se luxusní prostitutkou. Bude postaráno o peníze i drbání frndy. 29.6. - Dneska mi zákazníci celý den drbali frndu. Bomba! 15.7. - Ach jo, není to takové, jak jsem si to představovala. Sice mi drbou frndu, ale ne tak, jak chce být frnda drbaná, ale tak, jak oni chtějí. Jsem normální? Už zase slyším tu dojemnou hudbu. 16.7. - Dneska to bylo strašné, umřela mi kamarádka a drbání frndy stálo za prd. Celý den hrála ta dojemná hudba. 17.7. - Už to dělat nebudu, odteďka mi bude frndu drbat jen ten, koho si sama vyberu a jen když mě bude svrbět frnda. Takže pořád. Teď už vím, že jsem normální a dokážu s tím žít... KONEC SPOILERŮ - Very soft porno kombinované s červenou knihovničkou, v níž se neustále dokola omílá následující: jak to má přenadržená žena v naší macho společnosti těžké. Jo, holka, co kdybys byla hnusná jak noc... To bys to teprve měla těžké... A možná bys pak ty s lidmi v tvém okolí, díky ušetřenému času získala nějakou povahu. Teda krom té nadrženosti, tu jsme poznali vážně dobře. Také se dozvíme, že je vhodné přijmout svou sexualitu, smířit se s tím, jací jsme (nadržení). ()

Viktooorka

Nymfomanie řecky nymfé - dívka, maniá - vášeň. Hypersexualita je zvýšená sexuální aktivita na základě zvýšeného sexuálního pudu, která se projevuje závislostí. Z lékařského hlediska se jedná o poruchu. Jedná se o psychický problém. Člověk postižený hypersexualitou nevyhledává sexuální styk kvůli tomu, že by si to žádalo jeho tělo, ale proto, že si to vyžaduje jeho mysl. U mužů byla tato posedlost pojmenována jako satyriáza. - Vyhledáno přes Wikipedii. A teď všichni ruku na srdce.. kolikrát někdo použil slovo satyriáza.. a kdo vůbec toto slovo zná?? moje feministická stránka se musí projevit.. u chlapa je normální, že má rád sex.. je to ve Vás, že?? :-D ale u ženský je to nenormální!! slušně řečeno a necitováno z filmu :) docela mě překvapuje, že tady každý líčí: on tam byl pořád jenom sex... bóže co jste čekali?? radši se tu nebudu rozčilovat a číst více komentářů.. můj názor: Film má myšlenku..i poučení.. a dát mu odpad! může dát snad jen panic(panna), kterej(á) záviděl(a).. pardon pánové a dámy! :-) ()

Bluntman odpad!

Nevzpomínám se, kdy mě naposled nějaký zahraniční film tolik urážel a přemýšlel jsem nad důvodem, proč byl zakoupen do české kinodistribuce. Pokud se chci podívat na výbornou psychologickou adaptaci zkoumající zakoutí lidské sexuality, sáhnu po Hanekeho PIANISTCE, jejíž hlavní hrdinka alespoň nějakou motivaci má a její chování je jednotné. Pokud se chci podívat na film, ve kterém je svůdná hlavní hrdinka, která si podrobuje muže a i vyprávění, přičemž tělo stojí v centru všeho a má společenský i politický a jiný význam, zvolím jakéhokoliv domácího Verhoevena (např. KEETJE TIPPEL), ale i toho zahraničního (např. SHOWGIRLS či ZÁKLADNÍ INSTINKT). DENÍK NYMFOMANKY je ukázkou nefunkčního filmu, ve kterém je množství erotiky, ale ta není ani vzrušující, ani odpuzující a nijak zvlášť se neliší od televizních soft-porn, a nefunkční adaptace, protože se nevypráví obrazem, nýbrž slovem a každá, opravdu každá, byť sebebanálnější myšlenka o uvědomění se musí zopakovat. Neobstojí to jako péčko, jako klubový film, jako feministický manifest (na ten je to hrozně tezovité, 95 minut si vystačí s myšlenkou "když má žena mnoho mužů, je kurva, když má muž mnoho žen, je macho") a navíc si to hraje na umění. Hodnocení tak neodráží maloměšťácké pohoršení, ale zpruzenost nad hloupým dílem, do kterého si s chutí kopnu. ()

• Valérie (Belén Fabra) říká, že panenství ztratila roku 1993 a později doplňuje, že od té doby uplynulo čtrnáct let. Avšak z náhrobku její ve filmu zemřelé babičky Marie Tasso (Geraldine Chaplin) vyplývá, že uplynulo pouze třináct let. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)