poster

Deník nymfomanky

 • Španělsko

  Diario de una ninfómana

 • Slovensko

  Denník nymfomanky

Drama / Romantický / Erotický

Španělsko, 2008, 97 min

 • Radiq
  *

  Tuctová baba, ale zároveň taky hezká. Zajímavý. Ale jako herečka se asi od téhle role zaškatulkovala (zašukatelkovala) a bůhví jestli jí někdo dá ještě roli, kde se nebude furt ukazovat nahá. Chvílema mi to přišlo, jak kdyby to bylo točený podle nějaké knížky od Viewegha. Závěr je ale jasnej, že takovou ženskou bych doma nechtěl. Takže sorry všem nymfomankám, to rač budu sám... Ale nehodnotíme nymfomanky, ale film - a ten byl hodně nudnej, nepřipadal mi erotickej (!) a těšil jsem se na konec. Jo a potom jsem měl chuť něco někam strčit, chch...(16.8.2009)

 • DruidKarel
  ***

  740. hodnocený film: Jestli si člověk potřebuje dáchnout a chybí mu trocha toho erotična, bude jistě spokojen. Nejdříve jsem si myslel, že film ode mě dostane 4* a určitě by mu i slušely, jenomže pak si řekne, že je to jen trochu povedenější eroťák a že vlastně nic jiného nenabízí. Herečka, která ztvárnila hlavní roli, je nádherná, ale ani to nestačí. 4*, nic víc, nic míň. 4*(22.6.2009)

 • Aluska88
  ***

  Tento snímek bych zařadila do mé "pokladnice" nízce hodnocených filmů, které svým, mnohdy kontroverzním zpracováním a obsahem, vzbuzují zcela rozličné reakce, avšak mě se velmi zalíbily a považuji je za působivé, ač možná mnohdy lacině a prvoplánově vyhlížející kousky. Pro mě velmi zdařilý film se zajímavou Belén Fabra. Kdyby mu byla "poskytnuta" větší míra naléhavosti, intenzivity či autentičnosti, jednalo by se o ještě vybroušenější "Deník nymfomanky."(24.7.2011)

 • see_sawandrew
  **

  Film, jehož sexuální scény mu paradoxně podkopávají kvalitu. I když je celkové vyznění docela povrchní, snahy o hlubší myšlenku zde není problém najít, a v některých případech se filmu dokonce podařilo nahlédnout do nitra sexuálně frustrované ženy. Kdyby ve snímku ubylo samoúčelných scén, které snad mají sloužit jen ke stimulaci, což trochu zavání soft pornem, dokázal bych jít s hodnocením ještě o stupínek výše. Natočeno lehce, bez zbytečné nabubřelosti, ale také v jistém smyslu obyčejně, takže film působí laciným dojmem. Rozhodně však nejde o čirou pornografii nebo prostoduchý erotický film. Puritáni, kteří film pro jeho téma okamžitě hází do odpadu, by si měli vzpomenout na pubertální léta, kdy v noci se zlumeným zvukem u takovýchto filmů tajně masturbovali... 50%(23.8.2010)

 • Pája=)
  *****

  Inu, co si budeme namlouvat, film sám o sobě stojí za velké kulové. Ovšem jedná se přeci jen o erotický film a erotické scény jsou tu dovedeny do naprosté dokonalosti a jsou velice vzrušující. Pět hvězdiček si to v žádném případě nezaslouží, stěží si to zaslouží jednu. Ovšem pokud se díváte na tento fillm se společností opačného pohlaví, má to na slečny velice pozoruhodné účinky. Na tento film jsem se díval mnohokrát, ovšem ani jednou jsem ho neviděl dokonce ^^. Vděčím mu za mnohé...(17.5.2009)

 • - Valérie (Belén Fabra) říká, že panenství ztratila roku 1993 a později doplňuje, že od té doby uplynulo čtrnáct let. Avšak z náhrobku její ve filmu zemřelé babičky Marie Tasso (Geraldine Chaplin) vyplývá, že uplynulo pouze třináct let. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace