Deník nymfomanky

Denník nymfomanky

Drama / Romantický / Pornografický

Španělsko, 2008, 97 min

• Radiq

Tuctová baba, ale zároveň taky hezká. Zajímavý. Ale jako herečka se asi od téhle role zaškatulkovala (zašukatelkovala) a bůhví jestli jí někdo dá ještě roli, kde se nebude furt ukazovat nahá. Chvílema mi to přišlo, jak kdyby to bylo točený podle nějaké knížky od Viewegha. Závěr je ale jasnej, že takovou ženskou bych doma nechtěl. Takže sorry všem nymfomankám, to rač budu sám... Ale nehodnotíme nymfomanky, ale film - a ten byl hodně nudnej, nepřipadal mi erotickej (!) a těšil jsem se na konec. Jo a potom jsem měl chuť něco někam strčit, chch...(16.8.2009)

• Subjektiv

KOMENTÁŘ OBSAHUJE LEHKÉ SPOILERY. 24.4. - Můj milý deníčku, dneska mě svrběla frnda, tak jsem nechala toho Araba, aby mi ji podrbal. Cítím se trochu provinile. 25.4. - Dneska mě zase svrběla frnda, tak jsem si ji nechala podrbat od jednoho Itala. Ptám se sama sebe, jestli nejsem kurva. 26.4. - Dneska mám velkou radost. Moje babička mi řekla, že na svrbění frndy není nic divného a mám si ji nechat drbat, kdy se mi zlíbí a jak se mi zlíbí. Že bych zašla za tím Arabem? Nebo mám zkusit něco nového? 27.4. - Jaime je úžasný, je mi s ním dobře, i když mi nedrbe frndu. Ale stejně bych radši, kdyby ji drbal. Kamarádka mi prozradila, že jsem zamilovaná. Asi má pravdu, drbání frndy je teď mnohem příjemnější. 28.4. - Jaime mi vydrbal svědící frndu. 26.6. - Dlouho jsem do tebe, můj deníčku, nepsala. Jaimeho prý drbání frndy už nebaví. Nechápu to, vždyť ho tak miluji. A ta frnda tak svrbí. 27.6. - Můj deníčku, umřela mi babička. Bylo to hrozné, pár minut mě dokonce nesvrběla frnda a plakala jsem. Po hrobě jsem se válela, tak mě to zasáhlo. Hrála k tomu taková dojemná hudba. 28.6. - Už jsem na to přišla, stanu se luxusní prostitutkou. Bude postaráno o peníze i drbání frndy. 29.6. - Dneska mi zákazníci celý den drbali frndu. Bomba! 15.7. - Ach jo, není to takové, jak jsem si to představovala. Sice mi drbou frndu, ale ne tak, jak chce být frnda drbaná, ale tak, jak oni chtějí. Jsem normální? Už zase slyším tu dojemnou hudbu. 16.7. - Dneska to bylo strašné, umřela mi kamarádka a drbání frndy stálo za prd. Celý den hrála ta dojemná hudba. 17.7. - Už to dělat nebudu, odteďka mi bude frndu drbat jen ten, koho si sama vyberu a jen když mě bude svrbět frnda. Takže pořád. Teď už vím, že jsem normální a dokážu s tím žít... KONEC SPOILERŮ - Very soft porno kombinované s červenou knihovničkou, v níž se neustále dokola omílá následující: jak to má přenadržená žena v naší macho společnosti těžké. Jo, holka, co kdybys byla hnusná jak noc... To bys to teprve měla těžké... A možná bys pak ty s lidmi v tvém okolí, díky ušetřenému času získala nějakou povahu. Teda krom té nadrženosti, tu jsme poznali vážně dobře. Také se dozvíme, že je vhodné přijmout svou sexualitu, smířit se s tím, jací jsme (nadržení).(17.5.2010)

• Mr.KarlAdler

V rámci genderu: nepovažuju holku spící se spoustou kluků za děvku, čímž bych ji v opačném případě odlišil od obyčejně bodrého moravského kurevníka. I když je smutný (nebo možná ani ne), že hlavní hrdinka se jí nakonec vlastně stejně dobrovolně stane (aha, právě proto to moc smutný není). Tomuhle soft pornu ale bez přihlédnutí ke všemu ostatnímu vytýkám dost podstatnou věc - je to o ničem, nuda, postavy jsou šeredný a nedozvěděl jsem se o anatomii nic novýho. Hvězda navíc za fakt, že jsem hulvát, a při sledování jsem totálně "vypnul", aniž bych se soustředil, co tím ty ženy (možná) chtěly říct.(31.10.2013)

• honajz

Touha poznávat tělem omlouvá sexuální náruživost a směřuje k emancipaci žen... Nebo že bych poselství filmu špatně pochopil? Hrdinkou filmu je mladá žena, která má ráda sex, minimálněpětkrát za noc. Když ji opustí její přítel s jinou slečnou (to by mě zajímalo, proč asi?), začne si ženská hledat zaměstnání a vyjede po obou šéfech v obou firmách, kde se hlásí. Než se jí podaří některého z nich klofnout, postačí jí náhodné známosti v noci na opuštěné zastávce. Pak s jedním z těch šéfů začne milostný poměr (pravda, začátky nic moc, první sex trvá jen dvě minuty), jenže chlápek je žárlivý a tak si přivede prostitutku, což žena těžce nese, i stane se sama prostitukou... Všechna tahle dilemata ji těžce vyčerpávají, tedy fyzicky zdá se ne, avšak psychika je holt na štíru. Dokonce jednu chvíli přemýšlí o sebevraždě, považte! Sice znám jednu nymfomanku, ale ta si o svých rychlých známostech nejen nepíše deníček, ale ani o nich nepronáší hluboké myšlénky typu: "Při sexu se uvolňuje energie pro splynutí s vesmírem" nebo tak nějak...Trochu to celé připomíná Bestiář, naučíte se spoustu zajímavých pozic při sexu, jež bych stejně ve svém věku nemohl praktikovat bez nebezpečí natažení nějakého svalu. A celé je to tak nějak zbytečné, protože to lže o chudince nymfomance, lže to o jejích postojích, kterým nevěřím ani za mák, že jsou tak ušlechtilé, čisté a humánní, jak se mi snaží film vnutit, ta holka je mi z duše protivná, i když tvůrci filmu (a autorka předlohy) chtěli, abych ji litoval, chuděrku opuštěnou. Zaráží snad jen role babičky v podání Geraldine Chaplin, která snad nemá důvod hrát v takových blbostech.(12.6.2009)

Tento snímek bych zařadila do mé "pokladnice" nízce hodnocených filmů, které svým, mnohdy kontroverzním zpracováním a obsahem, vzbuzují zcela rozličné reakce, avšak mě se velmi zalíbily a považuji je za působivé, ač možná mnohdy lacině a prvoplánově vyhlížející kousky. Pro mě velmi zdařilý film se zajímavou Belén Fabra. Kdyby mu byla "poskytnuta" větší míra naléhavosti, intenzivity či autentičnosti, jednalo by se o ještě vybroušenější "Deník nymfomanky."(24.7.2011)

• - Valérie (Belén Fabra) říká, že panenství ztratila roku 1993 a později doplňuje, že od té doby uplynulo čtrnáct let. Avšak z náhrobku její ve filmu zemřelé babičky Marie Tasso (Geraldine Chaplin) vyplývá, že uplynulo pouze třináct let. [Zdroj: IMDb] (hellstruck)