Film sa krúti okolo tínedžerky Mitchie, ktorá chce za každú cenu stráviť leto v prestížnom rockovom tábore, ale tam sa môže dostať iba ak bude pracovať v kuchyni ako kuchárka. To sa jej podarí. Keď ju v tábore začuje spievať tínedžerský popový spevák Shane Gray - inak známa hviezda, tak sa Mitchie otvoria dvere do sveta pop music. Spevák chce zistiť komu patrí ten krásny hlas. Mitchie však najprv musí prekonať svoje obavy, vyjsť z kuchyne a ukázať sa na verejnosti... (oficiální text distributora)

pufina odpad!

Demi Lovato (Mitchie) zde ukazuje přesný americký úsměv, který vyzařoval takovou falešnost, že jsem měla chuť jí ty zuby vyrazit, je to taková mladší a tmavovlasá verze Hilary Duff (jako by snad jedna nestačila!) a Joe Jonas (Shane) je zase tak odporně.. hm (řeknu to slušně).. odpuzující a nesympatický.. A tři muzikály ze střední snad nestačily? Příběh typicky nudný, neoriginální a otravný.. Kdybych se někdy příště nudila, radši si zabodnu hřebíky do očí.. ()

zodiak217

A je tu jeden z priemerných amerických muzikálov, ktoré sa tvária že ohúria celý svet. No hú-hú a ešte čo nie. Nedá sa povedať, že by išlo o film ktorý je nejako výrazne zlý, alebo by vám prišlo zle po chvíľke pozerania, ale na konci odídete prázdni, či už z kina alebo od televízora. Nič to vo vás nezanechá, iba ak by ste boli fanúšikovia Jonas Brothers, Demi Lovato alebo tuctových amerických muzikálových songov. Jednoducho nevidím rozdiel medzi týmto a filmami typu High School Musical od iných muzikálov, sympatický ľudia, chytľavé melódia lacný dej a to je všetko. Ľahko oblbnuteľným deťom v teenegerskom veku nič viac netreba. ()

carly

bolo to celkom vtipné. a to je asi tak všetko pozitívne, čo o tejto 90 minútovej reklame na Jonas Brothers môžem povedať. má to byť muzikál, a tak sa dejom zaoberať nebudem. muzikál nepotrebuje mať do detailu prepracovaný dej, ak má super hudbu. a tie decká naozaj vedia spievať. ale tie songy sú nudné a ani jeden netúžim počuť znovu. a hlavne sú do filmu natlačené dosť nasilu. k hercom - Jonas Bros ma silne iritujú, aj keď Kevin by sa ako komediálny herec celkom uplatnil. hlavná hrdinka sa v kuse cerí na celé kolo a po pol hodine to začne byť dosť iritujúce. no a hlavná antagonistka sa snažila až príliš. takže ste ju nemohli s radosťou nenávidieť až do jej trpkého konca, ale ani odceniť jej záverečnú premenu. a čo sa týka romantickej linky, tá mimo toho, že bola v podstate non-existent, tak jej v prvom rade chýbala chémia medzi hlavnými predstaviteľmi. ja som jednoducho nepochopila, prečo by jeden o druhého mali prejaviť záujem z iného dôvodu, než že on je hviezda a jemu sa páčila jej pieseň. takže nakoniec jediní pozerateľní tam boli Uncle Brown a mamička hlavnej hrdinky. a to je trochu málo aj na Disney movie made for teens. aj keď Joe Jonas sa tam objavil bez košele. ale že by to úroveň tomuto pokusu nejak extrémne zvýšilo, sa povedať nedá. ()

matoon97 odpad!

Už mám tých Jetixových volovýn plné zuby! Akoby sa len snažili napodobniť romantiku, a pri tom by len vystrúhali nejakú muzikálovú komédiu, pri ktorej človek viac krúti hlavou, ako sa smeje. Názov tohto filmu Camp rock vo mne vzbudil myšlienku rokového tábora, u ktorého sa nebudem nudiť. Pravda je však opak! Nenormálne hlúpe dialógy, nemožná hudba. Herecké obsadenie tak siaha pod psa, že by som najradšej zahreśil. Moja kritika možno je trochu strelena, to tento film si nič iného nezaslúži. ()

MM_Ramone odpad!

Áááá, shit!!! To som sa poriadne sekol, keď som sa rozhodol pozrieť si tento film. Vidím však, že nie som sám, kto sa nechal zmýliť názvom. "Camp Rock"? Tak to ani náhodou. Skôr "Hip Hop Teens Stupid Show"! To by vystihovalo tento snímok omnoho lepšie. Nedávno som zhliadol "Italské prázdniny" s mladou Hilary Duff a myslel som, že už ťažko uvidím niečo horšie v tejto kategórii (romantických komédií pre malé školáčky). Avšak "Camp Rock" je ešte o poznanie úbohejší. "Camp Rock" je totiž odpad! ()

• Natáčení filmu trvalo 25 dní, 7 měsíců pak posprodukce. (Cheeker)
  • Meaghan Martin (Tess) si při natáčení písně „Too Cool“, která se hrála u táboráku, skutečně vykloubila rameno. (LUKICKK)
  • Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)

Časové pásmo bylo změněno