Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

marek86 odpad!

Nebudu zmiňovat to, pro jakou je tento pořad zaměřen skupinu lidí a že vlastně asi ani není objektivně hodnotitelný. Ale ohodnotím to ze svého pohledu. Ve mě tento pořad budí hrůzu, když omylem zapnu televizi a zde běží pošta pro tebe. Následuje posléze rychlá cesta k ovladači, podobně jako ve filmu akumulátor:-) a následné přepnutí, čí případně vypnutí. Jedna z nejhorších věcí, kterou jsem kdy na obrazovce viděl. Moje hodnocení 1/10. ()

m4xp4yn3 odpad!

Naprosto otřesné sociální porno. Prodej emocí ozdobených dojemnou hudbou a Esterkou s výrazem natolik falešně zjihlým, že by ho prokoukl i slepý. ()

Honzeechec odpad!

Je to nechutný!!! Dát do dílu To nejlepší z pošty pro tebe scénku jak se ženská nervově zhroutí je prostě k zblití. ()

Wyrdas odpad!

Sentimentem nabitá, trapností doplněná a blbostí završená show. Dokud budou lidé, kteří slyší na emoční vydírání (prosím sledujte naší televizi za každou cenu), tak tyhle a podobné pořady budou mít svůj prostor - a my bychom raději kvalitní programy. Takže lidi, prosím, otevřete oči. Sundejte růžové brýle. Běžte ven mezi lidi a žijte raději svoje životy. ()

astraal odpad!

Znáte to....večer ležíte na gauči, počítače už máte plný zuby, ke čtení nic, zadek se vám zvednout nechce ani náhodou a v televizi taky nic. Tak zapnete Poštu pro tebe s vidinou toho, že se alespoň zasmějete tomu, jak jsou všichni dojatí. Po pěti minutách ale i tohle musíte vypnout, protože to ve vás buduje extrémně silný pocit odumírání končetin. ()

Krwel odpad!

Omfg...takhle nejak podobne si predstavuju peklo. Fuj, už mi zase teče studenej pot po zadech...pryč odsud! ()

e(l)a

Za těch pár dílů, které měly smysl. Uznávám, že jako poslední instance, když už někdo není skutečně schopen sehnat něčí adresu, a přitom z nějakého důvodu se s tímto člověkem potřebuje nebo touží spojit, pak ano. Ale upřímně - kolik dílů smysl opravdu mělo? Nechci to posuzovat, viděla jsem jich jen pár, ale přesto si myslím, že ve většině dílů můžeme vidět ty trapné, emoce na odiv stavící, svou tvář v televizi vidět toužící lidi. A to je vážně škoda a hnus... ()

Rodin odpad!

Koukám, že to dokonce prý někdo REŽÍRUJE! No tak Chaun - u toho to nepřekvapí, to je dost dobrej mantinel už dlouhá léta, ale prý dokonce i další oběti! Skoro se mně to až nechce věřit. Něco tak stupidního snad ani režii neumožňuje. ()

LadyPig

Některá setkání můžou chytit za srdce a je fajn, že se díky televizi sejdou, ale určitě bych se teda s někým takovým setkala jiným způsobem, ne před kamerama... A když tam jsou dvě sousedky, který si chtěj akorát poděkovat za to, že jí ta druhá kdysi udělala strašně dobrý kafe, tak s tim ať se jdou vycpat. Ten pořad by mohl být na lepší úrovni, kdyby takové trapárny odmítali... ()

Knor

Pár dílů bylo docela dobrých, spíš si pouštím vybrané scénky na youtube, kde jedna babka proklela svoji dceru a vnoučata...to byl nářez, jinak nic moc. Jo a pošťák Ondra najde kohokoli na světě, já bych ho onehdá vyslal hledat bin Ládina a vsadim se, že by uspěl :-) ()

Freshoun odpad!

Jasně běžte se vyřvat lidi s IQ pod 85,důchodci a lidi od jiných etnických národností..některé příběhy nepopírám jsou kruté ale každý má svých problému dost tak nechápu proč bych se mě zatěžovat "něčím" takovým. ()

Marwinek odpad!

Sakra, je to odpad. Ale přitom jediná slušná veřejnoprávní investigativní novinařina s hmatatelnými výsledky ... ()

Voorhees

Citově kontroverzní, nechci tomu dát 5 hvězdiček kvůli blům co tomu dávaj odpad po dvou dílech, to bych byl jak Verbal. Nechci to hodnotit protože to je fakt těžký. ()

sluzevsky

Z velké části odpad, ale jednu hvězdu dávám za díly, ve kterých jsou opravdu hluboce citlivé příběhy a především pak za ten, ve kterém si spolužákova bratra pozvala jeho bejvalka - to byla přinejmenším pětihvězdičková komedie, na základě jejíhož zhlédnutí mohu i já prohlásit, že jsem u Pošty pro tebe brečel. (ač smíchy) ()