Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiální text distributora)

oskiii odpad!

Soutěž, kde o výhře nerozhodují schopnosti soutěžících. Parta tragédů se nechá dobrovolně zavřít do baráku a navrch se nechají sledovat. Tři měsíce života doslova projebou mezi zdmi. O úspěchu rozhodují ti u obrazovek, takže rozhodují pouze a jen sympatie. A tak se tragédi dobrovolně ponižují, protože jen to je udrží ve hře. Ve studiu to sleduje emocemi nablitá Tereza Pergnerová...s absťákem. Protože jinak snad nelze vysvětlit její pohybové kreakce a tiky. A když vše skončí, tak vyvolení hrdinové- nové superstar, vyrazí na prkna co znamenají svět....někteří k paleťáku do Kaufu, jiní do pajzlu k tyči nebo na socialku pro podporu. Zbytečný pořád se zbytečnými lidmi a deformovanou Pergnerkou. ()

martinh8

Možná na to jsem už starej, ale myslím, že krom 1. série to nestojí za nic. Takže moje hodnocení je pouze za první sérii, jinka by to byl odpad. ()

NusratFAK odpad!

Spálit, rozšlapat, zahodit, roztrhat, rozkousat, rozžvýkat, rozdrtit, spláchnout, zmrazit, roztlouci, rozškrábat, vymazat, prostě zničit! ()

Peddro odpad!

Toto jsem skutečně nepochopil....Co je zajímavého na partě nevzdělaných primitivů co se nechají zavřít do jednoho baráku? Vše co řeknou, jak se chovají je jen hraný pro to, že si myslí jak nejsou zajímaví? Kluci předstírají výbuch vzteku a holky se svlékají, debaty mezi účastníky jsou povrchní. Nejsmutnější je, že nula, která to vyhraje dostane vysokou částku peněz v řádech milionů Kč. Kolik musí stát vila, vybavení, jídlo + částka pro výherce? Kdyby mecenáš co financuje tuto zábavu pro spodinu raději investoval (třeba koupil podíl) do nějakého zdravotnického zařízení? ()

Marvel25 odpad!

,,Na castingu vybereme ty nejdebilnější, nejnarušenější a nejvznětlivější lidi, zavřeme je na sto dní do domečku, budem na ně mířit kamerama i při skryté záchodové onanii po tmě a uvidíme, co se bude dít. Jo? Jo!" ()

Tumbik odpad!

Fujky! V tomto pořadu můžeme zahlédnou pacienty z různých psychiatrických léčeben po celé České republice. Nejdojemnější okamžik: Vlado a ostříhání vlasů. 0% ()

babuca

moje hodnotenie nezmením ale s komentárom TheMaker-a súhlasím. Proste som to pozeral a tešil sa na každú časť I. série. Dnes by som nepozrel ani 5 minut.... ()

BOIKOT

ne opravdu je to strašná sračka a píčovina ! Ale když jsem se chvilku koukal na ty hádky a epilepťáky tak to stálo za to ! opravdu JSEm se tlemil na celé kolo! Být u toho opilý tak by si to zasloužilo i ocenění za nejvtipnější pořad roku ! :) ()

Tirroz

V porovnání s o poznání stupidnějším obsazením Big Brothera se na to dalo ještě relativně koukat, ale pouze v první sérii, pak už to šlo do háje... Jak je vidět, kvalita takovýchto pořadů stoupá a padá s úrovní lidí, kteří v ní vystupují... ()

Thorian odpad!

A další jasný kandidát na odeslání odpadním potrubím! Big brother jako přes kopírák a je úplně jedno, co bylo dřív, obojí je stejná zrůdnost a obojí patří do nejhlubší televizní žumpy. Měl jsem nutkání dát alespoň hvězdičku za ty zápasy v čokoládě nebo v čem to bylo, ale nakonec jsem se ovládl. Sbohem a... Už se na naše televize raději nevracejte. ()

qwxyz

Takový pořad nemůže myslet na žádný um už jenom ze své podstaty, takže případných bodů může dosáhnout spíše štastnou náhodou. U VV první série se tomu tak stalo neboť výběr prováděli diváci. U BB na Nově prováděla výběr nova, tak uchvatný, že se definitivně ponořil BB do odpadu a ani štěstí mu nemohlo pomoci dostat se z obrovské pořadové špíny. I přes chvíle, kdy se to nedalo vydržet, nebyla první série špatná, 50%, což bylo dáno účastníky. Konec nastal v druhé sérii, kdy nastalo téže ponoření se do obrovské pořadové špíny, což všechno podtrhl opravdu mimořádně nesnesitelný "vítěz", 8%, a následně už to bylo za 8%. Celkem 22% ()

myst3ry

Konzumní vymývarna mozku, která se svým konceptem dotýká hranice prvotřídního srance. Mě to však vždycky docela bavilo. ()