Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

matt6

Hry mám veľmi rád a Game Page je jediny dostupný program o hrách, takze mi nezostáva nič iné ako pozerať. Krátke zábery z hier striedajú zdĺhavé, trápne a nezmyselné scénky, ktoré tomuto programu pre mňa uberajú minimálne 2 hviezdičky. Moderátori sú viac ako trápny, bez štipky hereckého talentu. Našťastie od prázdnin tohoto roku sa mierne zvýšila úroveň programu vďaka minimalizácii spomínaných hraných scénok. Snažím sa si nenechať ujsť žiadnu časť, ale celkový dojem je aj tak dosť mizerný. 30%. ()

WolfR

Svého času, tzn. vrcholné éry tohoto pořadu šlo o hodně solidní pořad o hrách, lemovaný spoustou pěkných ukázek, 3 hvězdy. ()

tom88

Dávam síce za 1, ale aj tak to pozerávam každú sobotu, pretože sa teším na zopár záberov zo sveta hier. K záporom patrí u mňa jednoznačne katastrofálny výber moderátorov a príšerne trápna Máša ( šak je pjekná baba, celkem, nesmí být blbá :D ). Scénky, ktoré sem tam zahrajú sú hrozné, keby namiesto toho dali o recenziu viac alebo o pár záberov z nejakej hry viac, ale nie, oni sa musia dopĺňať trápnymi dialógmi, ktoré jednoznačne narúšajú chod relácie. Takže kôli zbytočným a trápnym naťahovačkám dávam nižšie hodnotenie. Nechápem prečo nevyužijú ten krátky čas na to podstatné. 30% ()

Sabrewulf

Tvůrci pořadu asi nepochopili, že hry už v dnešní době nehrají jen malé děti, ale ve velké většině i dospělí, tak nechápu, proč se moderátoři chovají tak infantilně. Navíc už tak krátký pořad zkracují nudnýma a trapnýma scénkama, místo toho, aby využili každou minutu a dali pořádný prostor hrám. Většinou v pořadu chybí ty pravé pecky, místo toho nám tam servírují hry, po kterých neštěkne ani pes..... Jinak i tady (CSFD) narážím na klasickou PC - SS nadřazenost, jak někteří fňukají, co že si to dovolili přidat do "jejich" pořadu i konzole. Stačí jen mít oblíbené obě platformy (jako já). Jinými slovy - nebýt takový omezenec. ()

sir-dave

Když jsem pařil hry, tak sledoval s pravidelností, ikdyž doteď nemám rád moderátory, moderátorky, tu grafiku toho studia, ani to jejich hodnoceni.. teď uvažuji co jsem měl vlastně rád.. ()

drexik

Mám pocit, že Game Page ve svých prvopočátcích měl víc než 17 minut. Kdysi za 3*, dnes slabé 2, hold to už tolik nežeru. ()

SniperG1

Počítačové hry mám rád a proto mám rád i Game page. Poslední roky už to trošku opadává, ale pořád to má tu šťávu!! Co byste taky chtěli za těch pár minut ?? 75% ()

LordSnape

Dřív to bývalo lepší, ale časy se mění... Také mi přijde, že pod tlakem distributorů místní redaktoři hry nadhodnocují... ()

Dado

Vystupovanie moderátorov bolo občas možno neprofesionálne a ich humor hraničil s trápnosťou, nič to však nemení na tom, že televízia jednoducho obsahovo podobný program popri tých všetkých navlas rovnakých vysielaných hlúpostiac potrebuje. To, že si väčšinu z tých informácií človek dokáže nájsť na internete a to aj skôr, je samozrejme platný argument, na druhej strane si však treba položiť otázku, čo z dnešného vysielania v televízií nedokáže človek nájsť aj na internete? (75%) ()

T-pack

Alespoň máme pořad o hrách, přesto mi na něm trochu vadí vtipné scénky (i když mají svůj vlastní styl) a krátký čas na díl. Dalo by se přitlačit na pilu, pak bych dal pět. Ale jak říkám, jsem rád, že ten pořad tu je. ()

tnp101

V poslední době pořad dle mého názoru docela zkvalitněl. Neříkám, že je nebo někdy byl bezchybný, ale už jsem si na něj díky pravidelnému sledování zkrátka zvykl a díky faktu, že jsem jej hltal již jako malý kluk, nemůžu jít s hodnocením níž. ()

swe

Stojí to sice za starou belu, ale pro mě je vůbec svátek vidět v TV seriál týkající se počítačů + moderátoři mají dobré komenty. ()

sskrblik

Dřív to nebylo špatný a něco jsme se o hrách i dověděli, teď už je to spíš pár vět typu líbilo se mi to nebo ne. Rád se podívám, ale většinou z toho moc nemám jedině, když tam je hra co znám. ()

Všivák

Jsem velký fanoušek počítačových her. Bohužel, tohle je jediný pořad svého druhu. Proto si ho cením. Ikdyž se kryje z Simpsnovýma. ()