poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Producenti:

Terry Gould

Střih:

George Roulston

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • Arx
  ****

  Opravdu kvalitní TV film s krásnou Alyssou Milano. Film na který se vyplatí podívat.(17.4.2009)

 • Roman.Ticka
  **

  Slabý odvar silných mafiánek, který jim stojí leda tak ve stínu. Tím, že si přizvali slavného herce z nejlepší mafiánské ságy všech dob, nic nezískali, aspoň u mě ne. Věřím, že rajcovní Alyssa dokázala změkčit nejedno tvrdé srdce mafiánovo, ale k tomu stačí se podívat, o tom nemusí být film, který se tváří vážně a chce se mermomocí zařadit k danému žánru. V tomto směru budu vždy náročný divák a nikdy mě nebudou zajímat romantické vsuvky, i když patří k životu, víc než specifické rodinné menu, t.j. tradice, úcta, řád, zrada, vendeta...(2.3.2013)

 • viperblade
  ***

  Dostala nabídku, kterou nemohla odmítnout… Aneb film na téma (kolikrát jsme to již viděli?) vzestupu a pádu v mafiánské rodině. Jenže tentokrát je to vyprávěno z dětského úhlu pohledu a hlavní hrdinkou je žena. Teda spíše matka, která udělá vše proto, aby se jejím dětem žilo lépe. A právě v této roli se mi ohromně líbila Alyssa "říkal někdo, že na prahu 40 nemůžu být sexy?" Milano, která mě snad poprvé přesvědčila, že by mohla utáhnout celý (nejen televizní) film. A je to stále stejný kusanec… :-) Jenže co je to platné, když ani ona, ani charismatem překypující boss v podání Jamese Caana, nevynahradí naprosto trestuhodně promrhaný potenciál, který tu již od začátku filmu byl? Nejednou jsem si říkal, že tohle téma by se neztratilo ani na velkém plátně, kdyby se toho ujal režisér, který se pro točení podobných filmů zřejmě narodil. Takže hlavně kvůli Alysse a Jamesovi dám za tři, ale tenhle film si zařazuju do pomyslné kategorie "slušné, ale mělo to na víc, mnohem víc…“ 50 %.(14.11.2010)

 • Lenny.M
  ****

  "Roztomilý" filmek z mafiánského prostředí. Postavy i děj mohly být víc propracované, ale i tak, na to že je to TV film, tak dobrý :)(30.4.2009)

 • Pepinec
  ***

  Alyssa Milano by to měla dát dohromady s Jasonem Stathamem. Když si představím jejich rodinný kurýrní podnik, Česká pošta i PéPéeLko by pro mě přestaly existovat. Překvapivě snesitelná mafiánská story z ženského pohledu, který je, když nic jiného, tak minimálně sexy. Mít takovouhle mámu, byla by puberta o tolik snazší...(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace