poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

Scénář:

Shelley Evans

Kamera:

Gerald Packer

Hudba:

John Frizzell

Producenti:

Terry Gould

Střih:

George Roulston

Scénografie:

Franco De Cotiis

Kostýmy:

Morganne Newson
(další profese)
 • david666
  ****

  Velmi charismatická herečka v kvalitním TV filmu jaký tady ČT nikdy nenatočí. To je ve sféře sci-fi. Myslím, že mnoho mafiánských filmů uváděných v kině nedosahuje kvality Wisegal. Tvůrci solidně vykreslili pomalý propad hlavní hrdinky do osidel mafie. Ačkoliv některé dějové návaznosti jsou trošku nelogické, tomuto filmu to odpustíte.(8.3.2010)

 • Pepinec
  ***

  Alyssa Milano by to měla dát dohromady s Jasonem Stathamem. Když si představím jejich rodinný kurýrní podnik, Česká pošta i PéPéeLko by pro mě přestaly existovat. Překvapivě snesitelná mafiánská story z ženského pohledu, který je, když nic jiného, tak minimálně sexy. Mít takovouhle mámu, byla by puberta o tolik snazší...(5.3.2013)

 • Babulik
  ***

  Film ani zďaleka nevyužíva potenciál skutočného príbehu Patty, ktorý by si určite zaslúžil lepšie a hlbšie filmové spracovanie. Príliš plytké, jednoduché, ale stále pozerateľné, aj vďaka solídnemu výkonu Alyssy Milano, ktorú som na "večné veky" (možno unáhlene...) zaškatuľkoval do úloh večne nadržaných Phoebe Halliwellových...(22.2.2009)

 • rockwoman
  *****

  "Má matka. Naučila mě všechno co vím. Jak myslet sám za sebe. Jak zpochybňovat autoritu. A to nejdůležitější, jak říct ne. Protože když se ďábel ukáže s hromadou slibů, odmítnout bývá těžší než si myslíte." ... Namixované tak jak to mám ráda. Poutavé a přitažlivé. Já se pro změnu kochala Jasonem Gedrickem.(8.12.2013)

 • Roman.Ticka
  **

  Slabý odvar silných mafiánek, který jim stojí leda tak ve stínu. Tím, že si přizvali slavného herce z nejlepší mafiánské ságy všech dob, nic nezískali, aspoň u mě ne. Věřím, že rajcovní Alyssa dokázala změkčit nejedno tvrdé srdce mafiánovo, ale k tomu stačí se podívat, o tom nemusí být film, který se tváří vážně a chce se mermomocí zařadit k danému žánru. V tomto směru budu vždy náročný divák a nikdy mě nebudou zajímat romantické vsuvky, i když patří k životu, víc než specifické rodinné menu, t.j. tradice, úcta, řád, zrada, vendeta...(2.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace