poster

Mafiánka (TV film)

 • USA

  Wisegal

 • Slovensko

  Mafiánka

Drama / Krimi

USA, 2008, 83 min

 • viperblade
  ***

  Dostala nabídku, kterou nemohla odmítnout… Aneb film na téma (kolikrát jsme to již viděli?) vzestupu a pádu v mafiánské rodině. Jenže tentokrát je to vyprávěno z dětského úhlu pohledu a hlavní hrdinkou je žena. Teda spíše matka, která udělá vše proto, aby se jejím dětem žilo lépe. A právě v této roli se mi ohromně líbila Alyssa "říkal někdo, že na prahu 40 nemůžu být sexy?" Milano, která mě snad poprvé přesvědčila, že by mohla utáhnout celý (nejen televizní) film. A je to stále stejný kusanec… :-) Jenže co je to platné, když ani ona, ani charismatem překypující boss v podání Jamese Caana, nevynahradí naprosto trestuhodně promrhaný potenciál, který tu již od začátku filmu byl? Nejednou jsem si říkal, že tohle téma by se neztratilo ani na velkém plátně, kdyby se toho ujal režisér, který se pro točení podobných filmů zřejmě narodil. Takže hlavně kvůli Alysse a Jamesovi dám za tři, ale tenhle film si zařazuju do pomyslné kategorie "slušné, ale mělo to na víc, mnohem víc…“ 50 %.(14.11.2010)

 • rockwoman
  *****

  "Má matka. Naučila mě všechno co vím. Jak myslet sám za sebe. Jak zpochybňovat autoritu. A to nejdůležitější, jak říct ne. Protože když se ďábel ukáže s hromadou slibů, odmítnout bývá těžší než si myslíte." ... Namixované tak jak to mám ráda. Poutavé a přitažlivé. Já se pro změnu kochala Jasonem Gedrickem.(8.12.2013)

 • ivishka
  *****

  Podle mě je tento film na to, že je to TV film velmi kvalitní. Moc se mi líbila role Alyssy Milano a jako celek to na mě(i když s tématem mafiánů a do podobných dramat s krimi tématikou se vážně nerada hrnu)působilo, že to mělo hlavu a patu a navíc Alysse tato role sedla. Dokážu si představit, že každá dobrá matka by pro své dítě udělala snad cokoliv na světě a díky pohledu malého kluka to pro mě byl o to cennější snímek. Možná se někomu pět hvězdiček bude zdát poněkud přemrštěné hodnocení ale to je můj sklon k tomu, že to co se mi líbilo a něják jsem od toho nic nečekala a vážně mě to překvapilo má pro mě velkou cenu.(27.7.2011)

 • Fiftis
  **

  Peknučká tvárička Alyssa Milano ako drsná Mafiánka? Ale prosím vás. Toto možno mohlo budiť pozornosť u pánskeho publika, ale inak to vôbec nefungovalo. Začiatok vyzeral ešte celkom sľubne, ale potom bolo všetko už len horšie. Nezachraňuje to ani večný mafián James Caan. Miestami je to trápne ako jarný sneh. Hlavná postava aspoň mohla byť Angelina Jolie, alebo aspoň Megan Fox. Ozaj veľká škoda.(9.12.2012)

 • Babulik
  ***

  Film ani zďaleka nevyužíva potenciál skutočného príbehu Patty, ktorý by si určite zaslúžil lepšie a hlbšie filmové spracovanie. Príliš plytké, jednoduché, ale stále pozerateľné, aj vďaka solídnemu výkonu Alyssy Milano, ktorú som na "večné veky" (možno unáhlene...) zaškatuľkoval do úloh večne nadržaných Phoebe Halliwellových...(22.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace