Letadlo, na jehož palubě byl univerzitní fotbalový tým, havarovalo ve sněžné bouři uprostřed zasněžených hor. Na přeživší hráče čeká děsivé překvapení: ocitli se v teritoriu podivné stvůry, která lační po čerstvém mase! Uprostřed třeskuté zimy začíná nerovný boj o přežití... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sarkareifova

Víte co je vrchol jógy? Když Vás Yeti nakope vaší vlastní nohou do zadku. Při téhle scéně jsem prodělala takový záchvat smích, že jsem až brečela. To a mnohé jiné uvidíte právě v Mrazivém pekle. Nejen to, že parta blbých sportovců ztroskotá s letadlem v Himalájích a pokouší se rozdělat oheň, i když vedle nich hoří celé letadlo a ty holky jsou celou dobu dokonale nalíčené a chlapům za celých 6 dní nezačaly růst vousy. Vůbec jim nepřipadá divné, že se ztrácejí mrtvá těla a pak odbouchnou chlápka, co si na zlomenou nohu, přivázal ruku jeho kamaráda a trmácel se zpět k nim, aby jim dal rozbitou vysílačku. Horor to tedy opravdu moc není, ale mohlo to být i horší. Nechá se na to koukat a ještě se u toho královsky pobavíte :D ()

CharlieSs

Jako nápad to byl dobrej, to musím uznat. Akorát mi hodně scén (pád letadla, začínající kanibalismus) připomínalo až příliš slavný snímek Alive. Ovšem to provedení jakým to bylo natočené... O zjevu té příšery radši ani nemluvím. Efekty strašné, hudba nezajímavá, scény strašně sehrané... 1* dávám za nápad s Yettim a za *SPOILER* přežití krásné Kiry. ()

HonzaMag

Už sám český název napovídá o co při sledování snímku půjde - ano dokoukat tento blábol je opravdové peklo! Absence logiky mne u podobných snímků už nepřekvapuje, ale to co tvůrci předvedli, je opravdu síla. Legrační Yetti prochází „zajímavým“ evolučním vývojem, kdy se z potácivé chůze vypracuje k superskokům ala Hulk. Doplnil bych komentář uživatele viperblade o další majstrštyk Mirka Dušína, a to jak visí nad propastí na dvou prstech a hravě si poradí se svou váhou a navíc i s tou 600 kg vážící mrskající se opicí – to už je skutečná frajeřina (Amíci jsou holt namakaní i když na to nevypadaj, takže pozor na ně :-). Místama mi to přišlo jako parodie na tvorbu Tromy; možná jim tvůrci chtěli vzdát hold (což se jim moc nepovedlo). Uvedený výtvor jsem bohužel sledoval ve střízlivém stavu, takže jsem se ani moc nezasmál komickému (chtěnému i nechtěnému) vyznění řady scének – „přítel“ v kokpitu/v komatu (nahradil přítele na telefonu); novodobý Meresjev („chytře“ využívající ruku kamaráda); „sympatická“ ženská představitelka, která by svým chrupem hravě zakousla i samotného Opičáka; záporná postava mlsouna, co si ulil dvě čokolády Orion (za což musel v závěru zaplatit); ... Škoda, protože prvotní myšlenka určitě nebyla tak marná ... Asi proto dávám jednu hvězdičku i když by snímek jinak byl jasným kandidátem na odpad. ()

TSZ

Je to samozřejmě blbost na entou, navíc dost lacině udělaná (Yetiho počítačové běhy/skoky jsou neuěřitelné), ale za relativně zajímavý námět si to jeden bod zaslouží.Poslední dobou mě však téměř až fyzicky bolí,když koukám na filmy plné nelogičností, ale to je spíše můj problém:-). ()

Cortesz

Koukatelný horor se zajímavým námětem, ale naprosto odflákly ve všech bodech. Kamera, režie, hudba, střih, samozřejmě triky. Ovšem máto přijatelnou délku a i přes všechny ty zápory je to zábavné a ikdyž je to naprosto nelogické, tak já se příznávám, já se opravdu bavil. Výhodou je sice neznámé obsazení, ale mladí herci se snažej. Yeti jakožto zajímavý námět sice nevypadá nejhůře, ale jakmile se začne pohybovat jdu smíchem na kolena. Na jedno podívání určitě, je mnohem více horších hororů, kteří si hrajou na něco více, jsou z mnohem dražších produkcí a jsou na tom o poznání hůře. ()

warhammer odpad!

No já teda nevim. Nábor herců zřejmě na ulici. Efekty ze sedmdesátých let. Každá akční scéna jedna velká trapárna skoro až k smíchu. Nebo spíš svou trapností k pláči? Nevim co na tom kdo viděl, když tam vůbec nic není. Jednoznačný odpad! ()

Pitryx odpad!

To byla komedie?? Po hlášce zdravotnice u nálezu polomrtvého pilota /17/ mi to tak přišlo. Další hláška "Zapálení ohně je prioritou" mi už málem urvala bránici, protože ve spoustě záběrů se kolem nich válejí hořící trosky. No, co dodat, po půlhodině jsem film přejel na rychloposuvu a jen občas koukl, zda bude zábava. Yetiho běh dělán na PC, jinak normální maska, spíše legrační, nebo byl yeti albín. Děsná kravina film, ale i přesto že jsem se nasmál, dávám odpad. 201208078219/0 ()

horor2

Nejsem až tak moc zklamaný, protože jsem od toho nic nečekal. Na druhou stranu místy to mělo slušnou dávku napětí a dokonce ono zlo nebylo k smíchu. Avšak spousta věcí mi na filmu vadilo. Ať už chování některých herců... Škoda. ()

Mamlas odpad!

Už titulky vypadaly na odpad, ale vydržel jsem. Pár pvních záběrů s Yetim taky vypadalo na odpad, ale vydržel jsem. Pak letělo a za pomoci krutě mizerných triků spadlo nějaké nakreslené letadlo s nějakými nounejmy, ale vydržel jsem. Pak se začala nějaká baba vykecávat v kanclu s nějakým chlapem, ale to už nešlo vydržet. (0%) ()

Sintiroma

Všechno špatně:kamera - amatérská,herci - amatéři,efekty - mé Babičce by se nelíbili.Přesto dávám jedno plus ani přesně nevím za co,ale dokázal jsem se na to dodívat ani jsem se nemusel přemlouvat. ()

sAreOn

Tak to bylo tak tragické až to bylo směšné. Nebudu se ani pozastavovat nad faktem, že záchranná služba v Nepálu je amerického původu, ani dalšími faktickými blbostmi, kterými film překypuje. Ono stačí čistě sledovat herecké výkony a je o zábavu postaráno :) No prostě je z toho moc cítit, že to je TV film, tzn. chabé herecké výkony, ani scénář nezachrání žádné efekty, pak není divu, že z toho vznikne takový paskvil. ()

Nerajohn odpad!

Něco tak neuvěřitelně demetního jsem ještě neviděl. Kdybych tu měl vypsat všechny ty nesmysly, vyrobil bych tapetu dva metry dlouhou. ()

Katy19 odpad!

Tak tohle bylo hodně, ale skutečně hodně trapný. Ty skoky rádoby příšery mě nedokázaly ani rozesmát, tak nemůžu jinak, než dát ten největší odpad. ()

Carnosaurus

Film by mohl být vynikající nechtěnou parodií, srandovních kravin je tu na to dost. Na druhou stranu je však nesmírně odpudivý a úmorný. Po chvíli mi už ani nepřišlo vtipné, že v himalájích stačí zapálit pět klacíků, sednout si asi tři metry od toho v mikině a jste v pohodě. Ani mě už nezaskočil super dalekohled, který používá dvojice tupých záchranářů a vidí s ním desítky kilometrů daleko za hory, doly, lesy a stromy. A podobných věcí, které podráží snímku nohy, je zde víc. Vlastně ne, tenhle příběh nikdy žádné nohy neměl. Je to na hlavu postavená stupidita s atleticky založeným sněžným mužem, který nemá prakticky žádné charisma. Tohle si Yeti nezaslouží. Střihač je úchyl na superrychlé a naprosto nezvládnuté zatmívačky a zvukař asi nikdy neslyšel o fade outech/inech. Nesympatičtí herci mají problém přežvýkat tuny keců, které jim scénárista nacpal do vínku a vlastně se ani nesnaží hrát, když není co a proč. Je taky trochu moje chyba, že jsem to sledoval sám o půlnoci, potmě a čekal alespoň závan atmosféry nebo náznaku něčeho, co by připomínalo filmové umění. Myslím, že sledovat ho opilý v podobně naladěné společnosti několika lidí může být královská zábava. Chudák Yeti... ()