V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Perfo odpad!

To si zase někdo z novy sed na stůl, podepřel si ruce, tupým pohledem čuměl do stropu a přemýšlel čím zase zaplácne televizní vysílání, aby to mělo sledovanost, patřičné zvraty a emoce, aby to bylo nejlépe na pokračování a později z toho vytěžit "hit". Né, není to hit. Je to nechutně stupidní podívaná pro lidi bez mozku a vkusu... ()

arcticsky odpad!

Myslím, že platí to, co se o tomto paskvilu napsalo v jednom z deníků - za toto by se mělo zavírat!!! To strašlivé ponoukání a popichování ke konfliktům, aby se "něco dělo". Odporný pořad... ()

RomeroIsGod

A zrovna tenhle odpad mě párkrát docela pobavil. Veme se rodina, která je o trochu víc asociální než ta druhá, a pak se to zamíchá. Vznikne mix hádek, trapnosti a intelektuálního zvracení. Takže občas dobrá zábava. 50% ()

RadimFišer

Nejlepší reality show světa přišla do našich luhů a hájů a já ji ještě musím utvrdit ve vyjímečnosti. V čechách tomu dala něco extra. Bylo to opravdové, bolestné, krásné a napínavé. Vedle tohoto bledne vše ostatní, včetně superstar. Tohle je špička začátku 21. století. Všem vřele doporučuji. Něco jako sociální experiment naživo. Nemohu dostatečně vychválit. Jsem ovlivněn krásou a dojetím. ()

Košoun odpad!

Ne, ne, ne a zase ne! Pokud by mi chtěl někdo tvrdit, že polovina těch dramatických situací neni zahraná pod úplatkem několika desítek tisíc, tak si myslím, že je blázen. Je opravdu trapné, jak naschvál posílají matky do různých domácností, které jim evidentně na první pohled nesvědčí (dělají vůbec nějaké psycho testy?). Reality show o ničem, pro babky na vesnicích, které chtějí vidět nějaké "skutečné drama". Je to trapné parazitování na rodinách, uplácení a snaha o to, být populární a sledovaný. Ubohost, za kterou by se měla stydět i TV Nova. ()

Brusíček odpad!

Nelíbí se mi že nejde o spontánní děj, ale o nadiktovaný ve kterém se mají všichni naoko shádat aby to přitáhlo více lidí k obrazovkám. A tohle já rozhodně nepodporuju, jelikož je to umělé. 0%. ()

Everyone

Unikátní realistická, až naturalistická, jistě sociologicko-ekonomická a zejména psychologická sondáž k svérázným, marnivým, povrchním, hloupým, pohodlným, hysterickým, psychicky labilním a jiným jedincům, kteří jsou konfrontováni s opačnou polaritou světa, než v kterém žijí oni sami. Tragikomedie reality je na výsost přitažlivá. ()

loki5 odpad!

Proč odpad ? Protože by to někdo mohl brát i vážně a věřit tomu. Viděl jsem asi jen 3 díly. Ale na hodnocení mi to myslím stačí. Docela jsem se bavil u prvního viděného kde blonďátá pražanda spadla do domácnosti plné domácí zvěře na venkov. Byla to vlastně docela sranda až do doby kdy bylo vymyšleno "drama" naprosto z ničeho a bez důvodu. Přesně to vystihuje můj problém se všemi reality-nereality pořady kde musí být vždy konflikt za každou cenu stejně jako srdceryvné scény kde se řeší naprosté nesmysly se slzami v očích. A přitom to mělo docela zábavný potenciál (městská panička na venkově, matka jedináčka najednou se sedmi dětmi atd). Mohla to být zábavná podívaná. 10% ()

tyna97

Jak se pobavit nad zkaženými životy ostatních, okukovat nehezký vzhled jak jejich, tak jejich domácnosti, poslouchat, jak to mají s rodinou těžké, jak je nikdo neposlouchá, jak jsou na všechno sami (samy) a sledovat, jak jsou za peníze schopni vlézt kamkoliv. Proč ne, když jim to za to stojí? ()

theSaint

Hodnocení u dna, ovšem všichni na to čumí. Neviděl jsem v životě jediný díl avšak pobaveně čtu komentáře, které zatracují onen pořad i přes to, že jsou jeho diváky. Tomu říkám ironie. ()

FeriusParfax

Chcete se cítit krásní, chytří, bohatí a na úrovni? Není třeba utrácet závratné částky u kadeřníků, za oblečení a další luxus. Stačí si pustit Výměnu manželek. Všeho všudy jsem viděla asi 5 dílů tohoto pohledu do společnosti. Musím se přiznat, že po každém dílu jsem se cítila fakt dost na úrovni, nadpozemsky chytrá, nebesky krásná a královsky bohatá. Nedávno jsem zhlédla díl, kde se manžel snažil z manželky udělat lesbu. Do toho házela zcela nerelevantní a hloupé poznámky dáma s velkým D. S párovým tetováním Queen/King…, trička a papuče Guess samozřejmě nechyběla. Výkvěty společnosti jsou opravdu rozmanité a o společenskou smetánku tu není nouze. Mám utvořenou svoji sociální bublinu, a tak nestačím zírat, jak vlastně vypadají rodiny a jejich zázemí mimo mé obzory. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů