Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

sarfian odpad!

Nehodnotím tvorcov ani Rozborila a ani ludí, ktorých sa to týka. Hodnotím len situáciu, ktorú zneužíva nechutná markíza v prospech seba. Rozboril je celkom v pohode, ludia majú problémy tak im treba pomôcť, len je škoda že sa im pomáha už až v kritických situáciách a nie skôr a markíza je ako pásomnica v ludskom tele, ktorá sa priživuje a preto hodnotím odpad! ()

haffen odpad!

Dlho som rozmyslal a neda mi to. Musim dat Odpad!. Je mi zle z programov, ktore za vidinou sledovanosti pouziju ako "obete" ludi, ktorych zivot skusa a nemazna sa s nimi. Cim vacsia zivotna tragedia, tym lepsie prizivenie sa. Aj ked im v konecnom dosledku pomozu. Ide mi o ten pravy zamer tohoto programu. Zistnost miesto nezistnosti. A to fakt neberiem. Je vela ludi na svete ktori pomahaju druhym a nedavaju o sebe vediet. Tym patri vdaka. Tito doslova vrieskaju na vsetky strany: POZRITE SA, MY POMAHAME! ()

Marcelinoo

Piste si co chcete. Aj ked ma Markiza z toho sledovanost a reklamy medzi tym krasne zarabaju ale je to jediny program ktory chodi skoro kazdy tyzden a pomaha ako tak ludom. Radsej budem pozerat (panelak,seherezadu,ordinaciu a ine ....) kde sa iba rozculim nad trapnymi situaciami a nic neriesiacimi zakernostami? Radsej pustim toto a pozriem sa ako maju radost ludia ktory jej vela v zivote nezazili. A este jedna poznamka - za to ze chytam doma Markizu neplatim nic. Na STV davam kazdy mesiac 4 eura a takyto program nevysiela. Pre mna 5* koli tomu ze tato relacia ma ako taky vyznam. ()

3mates33 odpad!

Nechápem ako na toto ľudia môžu pozerať. Mohlo by sa to volať : "Dobrý Vilko pomáha" , alebo "Vlk sa naje, a vaše dieťa nech aj zomrie "......pardon za tú vetu, ale tak to je ... ()

Kefas21

Kašlem na to, že je to komerčné, páči sa mi, ako začínajú tam, kde štát má viditeľné diery, na ktoré sa snažia poukázať. Ak naozaj pomohli čo i len jednému prípadu, zaslúžia si uznanie. Aj Vilo sa vždy snaží byť ľudský. Je to síce jedna veľká reklama a biznis, ale stále lepšie ako nič ()

Zl0 odpad!

Napriek tomu že túto reláciu neznášam, musel by som jej uznať a dať nejaké tie 2 hviezdičky už len za to koľkí ľudia v mojom okolí jej podľahli. Ako argument proti môjmu hate-u by sa vždy mohol postaviť fakt že bez ohľadu na tú maškarádu okolo tí čo im treba pomôcť pomoc dostanú. Nepochybne. Vždy budú ľudia ktorí sú na tom zle a nie vlastnou vinou. Najnovšie výčiny tejto relácie = poďme pomáhať do Afriky,, ma však utvrdili v tom čo si o tom myslím. Nechutný odpad a mašina na peniaze za každú cenu. Navrhujem tvorcom predávať zbrane a drogy a potom krútiť diely to tom ako sa starajú o nezaopatrenú rodinu ktorej otec bol zastrelený a deti sa dali na fet. All for money. Načasovanie pseudofilantropickej pomoci africkým deťom keď v ich hlavnej večernej telenovele zhodou okolností hlavní hrdinovia riešia pomoc v Kongu (Búrlivé Víno) je čiste náhodná? Určite, veď to je anjel bez krídel. Not. ()

arbeit odpad!

Ak mi niečo fakt vadí tak je to dávanie Rozborila do úrovne spasiteľa, čistý samaritán. Je to celé pekný hnus, pomáhať sa má bez takýchto pompézností. Snaha urobiť z nešťastného osudu človeka senzáciu je očividná. Okrem toho to PR čo si tam urobí každá celebrita... Moja teória je ešte taká že program ako modré z neba má udržovať slovákov v povedomí že sa vlastne majú dobre a aby boli stále také isté ovce ako aj sú. Veď aspoň máme to zdravíčko a pozrite veď aj keď nemáme čo do úst aspoň sme zdravý(aj to len ako tak)! Shit! ()

J0man odpad!

vymývanie mozgov, niekedy je tam síce svetlý okamih, ale inak je to stále o tom istom, umelé hranie na city - 10% ()

MaxForValue odpad!

Načo sú takéto programy? Načo? Nedarilo by sa to celé robiť bez toho "humbooku?" Ani v kostole sa ľudia nehlásia ku svojim milodarom. Prečo pomáhať druhým a honiť si pri tom ego a ukazovať, že "my sme tí dobrí"? Najzbytočnejšia relácia zo všetkých. Tie milióny radšej mohli niekomu podarovať a pomohli by viac ľuďom v núdzi. ()

RigorMortis odpad!

Zhrniem to... Emočné porno v hlavnej úlohe s človekom, ktorý sa tvári ako neskutočný ľudomil. Keď si spomeniem na Cestoviny alebo Vilomeniny, je smutné, kam sa až Vilo dostal. ()

Lochnes009

Na počiatku bol nápad,ale prečo nemôže TV markíza pomáhať ľuďom s pokorou a bez toho aby sa tým chválila ??? Jednoduché emocionálne vydieranie nie len pre hlúpych divákov ,ale pre emocionálne senzitívnych divákov ,ktorých je v dnešnej zložitej dobe čím ďalej tým viac ...smutné ()

Brano

Toto je relácia bez neutrálneho postoja, ktorú ľudia buď majú, alebo nemajú radi. Ja som rád, že niečo také vzniklo. Niektorý odporcovia hovoria, že je to všetko len pre prachy. Nehádam sa, ale základným účelom je pomôcť rodinám, ktoré nie sú tak dobre zabezpečené a potrebujú pomoc. Za tie roky myslím, že pomohli veľmi veľa ľudom na Slovensku. Navyše pri sledovaní zistíte, že vaše problémy sú nič oproti problémom niektorých iných ľudí. Keď som mal čas, tak som si túto reláciu vždy rád pozrel. ()

Miloško

talk show nerovna sa film.Preto hodnotit hviezdickami sa to nedá. K tejto talk show ale poviem iba toĺko. Rozborila mám celkom rád,ale nemám rád rozne účelové relacie komerčných tv,kde je hlavný ciel pritiahnut k obrazovkám blbých ľudí,a dojať ich. 1/10 ()

mata77

Štýl, akým je tento program poňatý, je podlízavo nepríjemný. Len z rešpektu k tým chudákom sem nedám, že je to odpad. ()