Najzaujímavejšie príbehy zo súdnych spisov si našli cestu na televíznu obrazovku. Susedské spory, dopravné nehody, rozvody, boje o deti, pracovno-právne spory, trestné činy – to všetko a ešte mnoho viac ponúkne relácia Súdna šou. Spoznajte príbeh, vypočujte si argumenty oboch strán aj rozsudok a uvidíte, či by ste rozhodli podobne.

TV JOJ pripravila inscenovanie procesov, ktoré vychádzajú zo skutočných prípadov, ktoré sa preberali v slovenských súdnych sieňach. Produkcia relácie sa rozhodla ísť odvážnou cestou – na nakrúcanie používa nehercov, prípadne ochotníkov. V úlohe sudcov, prípadne právnych zástupcov či žalobcov sa objavujú profesionáli z právnickej brandže. (oficiální text distributora)

BoncheR odpad!

Trápne "logické" príbehy ktoré nemajú ani hlavu ani pätu . Jediné prečo to ľudia radi pozerajú je že sa radi pozerajú na to ako sa ľudia hádajú...proste: TRAPOŠINA! ()

philip.j.fry

Soudnictví na Slovensku dosahuje nevídaných kvalit,o čemž vydatně přesvědčuje diváky každý všedný deň o seďemnást tricat iba na Jojke.Už samotné názvy epizod jako,,Škaredá ako opica" nebo ,,Skoro ma šlak trafil" dávají tušit,s čím má kultivovaný divák co do činění a varují ho před tlačítkem PLAY.Epická úvodní znělka dozní a prichádzá súdkyňa.Profesionálka každým coulem.Někdy jsou případy vážnější,někdy vyznívají jako by navrhovatel prodělal celkovou lobotomii.Nejsrandovnější díl byl asi jak se cigáni hádali o dieťa.To byla sranda.Vůbec celé tohle divadlo je směšné,proto berte pět hvězdiček jako recesi.K celkovému hodnocení pořadu si vypůjčím citát ze zápisků neznámého mnicha nalezených v Čínské provincii Fujitan: "Divák,sledující tohle pravidelně a s oblibou, je prase a zaslouží zbičovat. Dvakrát." ()

mirec88

Niekedy je to dobrá sranda. Napríklad nedávno v dieli, keď sa manželka chcela rozviesť s mužom, pretože za mesiac "zožral" viac ako 130 kíl mäsa a jedol aj surové párky. To som sa šúľal od smiechu. Ale ďalšie diely sú vyložene trápne, takže výsledok je priemer. ()

sellsakul odpad!

Videl som asi 15minút a ďalej som už nemohol. Poviem to po svojom, čo si o tom myslím: niekto sa vygrcal do sáčku a súdna sieň je na svete. ()

Alisa

Jako nápad dobré, ale jinak je to na odpad..Neříkám, že někdy nejsou soudní spory drsné (zvlášť ty rodinněprávní), ale tohle? Je to vcelku úsměvné. ()

JADIM

Jednoduchá "zábava", pri ktorej som vždy zvedavý, aký ďalší zaujímavý právny konflikt TV JOJ vymyslí a niekedy je to celkom zaujímavé, dosť často aj svojou bizarnosťou, ale ako niečo do pozadia ku jedlu to dokáže poslúžiť. 4/10 ()

Paity odpad!

Tohle je neuvěřitelná trapárna, kterou pokaždé přepínám, když zapnu slovenskou tv. Nevím na co si to hrají, ale ještě více nechápu, kdo se na to kouká. ()

Gogo333 odpad!

Po nějakým tom roce jsem zase zapnul tv a nestačil se divit, co všechno tam je. Krom opakování stupidních seriálů jsem při přepínání narazil i na tohle. Snažil jsem se dokoukat aspoň ten jeden díl, ale nedalo se. Herci, nebo co to je, jsou děsný a scénář stojí za starou belu. Když jsem náhodou další den narazil zase na tento pořad, tak tu chvilka mi přišla jako přes kopírák minulý díl jen s jinýma tvářema. Strašná ztráta času. 0% ()

Wishkah

někdy zajímavé a někdy totálně nudné. Někdy mi amatéři a jejich "výkony" překáží, někdy naopak dopomáhají k reálnosti pořadu. Ale je to jak kdy. Většinou je to spíš nuda ()

Drirr odpad!

Viděl jsem dva díly. Bohužel necelé, protože se to nedalo vydržet. Obojí byly rozvody a v podstatě jako přes kopírák. Navíc křečovitá snaha udělat z totálně nudného případu dvou lidí, který se rozvádí, protože se hádaj, není ani směšná. Celou dobu mě mrazilo...trapností a až zpětně jsem zjistil, že v tom jsou neherci. Aneb jak kejdu, která je na kolenou, ještě víc zadupat do země. Jeden z nejhorších pořadů, co jsem v televizi viděl... ()