Zkušený policista Nick Pulovski přijde při přestřelce se zloději aut o svého stálého partnera. Poručík Garcia mu jako náhradu přidělí Davida Ackermana, nezkušeného mladíka z bohaté rodiny, který se snaží vymanit z ochranného vlivu svých rodičů. Pulovski, posedlý myšlenkou na dopadení šéfa zlodějského gangu Stroma, není novým partnerem příliš nadšen. Když banda přepadne kasino, čekají na ně Nick s Davidem přímo v trezoru. Mladík však nedokáže vystřelit na Stromovu milenku a vinou jeho váhání lupiči opět vyváznou, tentokrát dokonce s Nickem jako rukojmím. Slušňák David se konečně odhodlá k ráznému a tvrdému postupu. Vydá se po parťákovi pátrat a za sebou nechává spoušť. Přes řadu problémů se mu ho podaří najít a zachránit. Společně pak pronásledují prchajícího Stroma a jeho milenku. (TV Nova)

JendaBenda

Dobrý, drsný, rozumně vtipný. Záporáci uvěřitelní. Jen hlavní mrcha fakt nesympatická a ten Němec vypadal jak Mexičan. 90% ()

Jay.P.j.

Drsný kecy Eastwooda v podaní Županiče nikdy nezklamou :-D . Jsem rád ,že Eastwood má tak velkou a pestrou filmografii kde hraje pokaždé drsného férového ranaře . U tech hlášek a situací se pobavím daleko víc než u nějaké současné komedie z Willem "prďochem" Ferrellem . ()

chosan

Film o zlodějském gangu automobilů je jeden z nejlepších z Charlie Sheenem, Eastwood se tady hodně snažil napodobit roli Drsného Harryho není to ono ale i on je v tomto filmu velmi dobrý. Dávám 75%. ()

Depešák

Nechápu lidi co tomu dávali mínˇ než 3 hvězdičky.Pro mě je to dost cool film,sice je fakt že to není žádná akční pecka ale solidní...70procent ()

clep

Od Clinta bych čekal více. Je to celé takové přitažené za vlasy, na komedii mi to nepřijde moc vtipné, pár světlých chvilek se najde, ale to mi nestačí. Charlie mi přijde trochu nevýrazný, to jeho trauma mu moc nevěřím, a Clint hraje svou klasickou roli, ale prostě mě to nijak nevzalo. Asi nejslabší film od Clinta, co jsem zatím viděl. ()

PORTER44

Další povedený kousek od Eastwooda kde si zahrál opět hlavní roli tentokrát si přibral za parťáka Ch.Sheena.Nechybí jak dobrá akce tak i erotická scéna a Clintovi výborné hlášky. ()

JohnnyCinema

Typický akční film poplatný době svého vzniku. Dnes může zaujmout snad jen skalní příznivce Clinta Eastvooda nebo Charlieho Sheena. Film je plný scén, kdy divák odkojený "devadesátkami" už předem ví , co se v příštím okamžiku bude dít a jak ta "napínavá" scéna nakonec dopadne. Samozřejmě se střídá jedna nesmyslná, nereálná a nelogická situace s jinou. Vtipné hlášky už jsou také ohrané jak stará deska. Když k tomu připočteme naprosto příšerně zpracovaný český dabing, nevidím žádný důvod, proč bych si tenhle film ještě někdy pouštět. A to přesto, že jsem fanoušek obou herců :o)  Nicméně v době svého vzniku mohlo celé dílo platit za zajímavou podívanou. ()