Velmi otevřené rozhovory jedné z nejkontroverznějších postav českého kulturního nebe s jinak uzavřenými hosty. V talk show Jan Saudek vyzpovídá např. Báru Basikovou, Jana Hřebejka, Josefa Vojtka, Báru Nesvatbovou, Jiřího Berouska, Táňu Kovaříkovou, Štěpána Mareše a další. Na seznamu uvažovaných hostů nechybí ani Eva Holubová nebo Vilma Cibulková, architekti Jan Kaplický a Bořek Šípek nebo herec Oldřich Kaiser a počítá se rovněž s pornoherci Paulou Wild a Robertem Rosenbergem. (TV Barrandov)

Paity

Honza Saudek by se měl držet toho co umí. Fotit nahé tlusté ženské. Talk-show je však zcela něco jiného. Celkově se snad na tom nepovedlo všechno, kulisy, nasvícení, skladba pořadu, témata.... snad kromě pozvaných hostů. ()

mi-ib odpad!

Tady přesně platí staré rčení: "Ševče, drž se svého kopyta". Viděl jsem jeden díl a přiznám se, ani né celý. Neubráním se ovšem srovnání s Kraousovým Uvolněte se, prosím. A v tomto měřítku, talkshow Jana Saudka zcela propadá. Hlavně mi vadilo Saudkovo neustálé sebeironizování, které Kraus použije jednou za pět dílů a je to vtipné, ale pětkrát za jeden díl... Saudek je určitě osobnost a v životě jistě něco dokázal, přesto v roli moderátora talkshow mi vůbec nesedí a jeho humor taky ne. ()

Redix odpad!

Saudkovi došli prachy tak se rozhodl udělat talkshow. Bohužel k jeho smůle je to primitivní pořada vlastně i on je primitiv když si nechá spravovat majetek od starý která ho oškubala :) ()

Pasifae

Jak mám Saudka ráda a to tak, že velmi, na poli talkshow je to jediné, co mu můžu říct, jisté úsloví o ševci držícím se svého kopyta. ()

Krwel

Velmi slabá petactyricetiminutovka, kde "mistr" Saudek plka naprosto nehorazny slataniny, ktere on sam evidentne bezestudu povazuje za jemny inteligentni humor. Jak je mozny, ze nikdo nevidi, jak moc je ten clovek a zaroven i porad SPATNEJ? Barrandov je holt zrejme slusnej oddil... ()

topi80

Já nevím, co je na panu Saudkovi kontroverzního. Mně vždycky přišel jako takový milý svérázný chlapík, stejně jako jeho bratr. Ale více mu sedí být zpovídaným než zpovídajícím. ()