Líbily se vám ve své době novátorské parodie typu Bláznivá střela nebo Agent WC40? Potom vězte, že u této úchvatné satiry na heroické válečné filmy se budete bavit ještě mnohem více! Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody. Bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a je mistrem světa ve sportu „heilhitler“. Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili a tajně miluje Schurenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, jeho uniforma nemá rukávy a při setkání se Schurenbergem si dávají „five“. A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci! (oficiální text distributora)

B.e.n.Q

Tento rádoby vtipný film mi opravdu nudil. Ani jsem to nevydržel dokoukat do konce. Vlastně ani nevím, proč jsem nedal odpad. Asi jsem měkkej :)) ()

kwaicheng

No ale dalo se to zkouknout. Lákadlo obsahu bylo ale lepší než samotný film. Na malý počet scén, kdy jsem se doopravdy bavil připadalo dost času nudy...Jinak by mě docela zajímalo, kde si Anna Semenovič kupuje šajsku ()

bakeero

Ve svém výsledku možná o něco méně zábavné, než jsem čekal, ale rozhodně jde o film plný bláznivých nápadů a crazy komedii v tom nejryzejším slova smylu. A soundtrack taky rulez :-D ()

Matt007

Docela jsem se na to těšil, baví mě filmy kde jsou zesměšňovaný fricové:) Některý gagy jsou fakt dokonalý, Na filmu je vidět, že si Ivani dali i docela slušnou práci s detailama a to bylo fajn. Jen je škoda pár vyloženě tupých až trapných scének. Za film 3* + jedna za krásnou Annu. ()

Puerdraco

Po čase som sa k tomuto filmu vrátil a musím znížiť svoje hodnotenie (zo ***** na ***). Pred pár rokmi som bol fascinovaný tým, že Rusi natočili komédiu z obdobia WWII (na území komunisického bloku platilo nepísané pravidlo, že takéto komédie nie sú v súlade so záujmami robotníckej triedy) a, úprimne povedané, na mnohých miestach som sa aj schuti zasmial, ALE po čase som vytriezvel a v porovnaní s inými komédiami z uvedeného obdobia (zvlášť francúzska tvorba) je to len slabý odvar. Samozrejme nemôžem zrovnávať po formálnej stránke toto dielo s legendami typu Siedma rota či Veľký flám, avšak v rámci žánru sú to dva rozdielne prístupy s rôznou úrovňou kvality. Na majstrovstvá v hailovaní sa však zabudnúť nedá. :o) ()

Křepi

U tohodle jsem se válel smíchy. A na rozdíl od Amerických komedií, tento film neobsahoval nechutné fekální vtipy. Jen mi tam trochu vadilo nadměrné "vybavení" hlavní hrdinky, díky němuž musela mít obrovské problémy s rovnováhou při sebemenším pohybu (a při scéně s padáním do postele si musela vyrazit zuby :). ()

Kimkong

Film je hrozná kravina. Přesto mě nepřišel trapný, ale zase ani vtipný. Nicméně jsem jej dokoukal bez potíží. Připomněl mě Americké komedie z raných 90 tých let. Naprosto hloupý děj, spousta naprosto přehnaných a nereálných scén. ()

Mikecat

Nebyť krásnej kozatej Anny Semenovič, bola by to len 1*. Príbeh 0 bodov, sem tam nejaká vtipná scéna, väčšinou však trápnosť na d trápnosť a všetko je trápnosť. ()

muti

podobna parodia ako australsky serial Danger 5, nuz len s tym rozdielom ze tuna ruska verzia este ma co dohanat. za pozretie to ale stoji, hlavne pre pro-ruske obecenstvo. hm, fakt sa ta herecka vola Anna Semenovič? chudera :P ()

darebacek odpad!

No nehorázná slušně řečeno pi*ovina ve stylu Disaster movie bo Tohle je Sparta, ten komu se toto líbí musí mět buď nasrané v hlavě bo v žilách!!! ()

moviefan4 odpad!

Hrozná nudná sprostosť. Tomuto filmu chybala hlavna vec, humornosť. Prišlo mi tu všetko trápne, nudné a nezaujimave. Fuj ruky od tohoto preč! ()

spawnxp

Asi jako by u nás někdo natočil film kde Jan Hus je za veselýho děvkaře, Masaryk za kleptomana v supermarketu a Gabčík s Kubišem za přihřátý absolventy hitlerjugend... Dobrá pr*el (a dobrý kozy!) ()

SNCF

Lepší parodii jsem už dlouho neviděl. I přes to, že jsem film viděl jen v ruštině, smál jsem se od začátku až do konce. Totálně vyladěné covery písniček. ()

MorraEddie

Nejhorší na tom vším je,že když jsem si přečetl větu :Líbily se vám ve své době novátorské parodie typu Bláznivá střela nebo Agent WC40? Potom vězte, že u této úchvatné satiry na heroické válečné filmy se budete bavit ještě mnohem více! Tak jsem tomu normálně věřil. Bože jaké obrovské zklamání na mě čekalo. Vůbec nechápu co na tom mělo být vtipné.Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl vůbec. Rusové by se na točení takových filmů měli z vysoka vysrat,protože takový fekální výsledek je i pro toho nejmíň náročného diváka učiněnou hrůzou. ()