Líbily se vám ve své době novátorské parodie typu Bláznivá střela nebo Agent WC40? Potom vězte, že u této úchvatné satiry na heroické válečné filmy se budete bavit ještě mnohem více! Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody. Bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a je mistrem světa ve sportu „heilhitler“. Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili a tajně miluje Schurenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, jeho uniforma nemá rukávy a při setkání se Schurenbergem si dávají „five“. A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci! (oficiální text distributora)

Idoviren

Hrozně zvláštní. Jako kdyby tvůrci nakoupili všechny fóry, které se do dobrých komedií nedostaly pro přílišnou nevtipnost, či trapnost a nebo u diváků vzbuzovaly nutkání k pláči. Tak všechny tyhle rádoby vtipné scénky vzali a udělali z nich nevtipný film, k který doplnili řadou scén sázejících převážně na křepčení a tančení. Jedna minihvězda za cover Ooops... I did it again a "kuřácký koutek". Musela jsem se nutit film dokoukat a chvílemi jsem shledávala druhou stranu očních víček mnohem zajímavější než tenhle kryptofašistickej buržoázní škvár. A Anny Semenovič je mi spíš líto, běh jí musí zbůsobovat nepředstavitelná muka... ()

v.indruchova

Naprosto nezvyklé, šílené. Zbožňujete když se díváte na komedii a říkáte si tohle nedává smysl? (Bláznivý příběh R.Hooda bláznivá střela..) A to je právě ono! Paroduje další filmy. Je to mix různých žánrů. Ze začátku na to koukáte s otevřenou pusou a pak se vám to vryje pod kůži. Jde s toho cítit krajina původu("matička rus"). Je neuvěřitelné že A.H. je tak pořád slavný už tolik let po své smrti. Ale tady se na něj moc slávy nepěje. ()

Saxos

I rusáci prostě chtějí svého Franka Drebina. Vzniknul z toho sice hrozný pjúser, ale filmy, které jedou v hodnocení jedna *, nebo pět *, má cenu vidět. Mě potěšila Anna Semenovič a pár songů. ()

el-lobo

Berlín, 2. světová válka. Černou uniformu SS nosí i Standartenführer Schurenberg, povoláním sovětský špion Alexandr Isajevič Osečkin. Jeho obrovský černý mercedes má hliníková kola a na spodku modré diody, bydlí v berlínské čtvrti Heilhitlerovo a jemistrem světa ve sportu heilhitler. Martin Bormann je homosexuál, v kanceláři chodí v havajské košili s palmičkami a tajně miluje Schulenberga. Hitler šňupe koks a je mu jedno, že na chodbách potkává agenta tajné služby USA, který je černoch, lebku a zkřížené hnáty má na bejsbólové čepici, otočené kšiltem nad ucho, jeho uniforma nemá rukávy, je ověšený stříbrnými řetězy a při setkání se Schurenbergem si dávají five. A když se na padáku snese veleprsatá radistka Zina, začnou se dít věci. Bláznivá parodie na Sedmnáct zastavení jara, Stirlitze si utahuje s válečných hrdinů - nebo přesněji z přitroublých filmů o válečných hrdinech. ()

desuk

Poprvé jsem tuto komedii viděl asi tak před rokem, možná déle. Tenkrát ještě bez titulků. Ani nebylo potřeba :-) Člověk se bavil i tak. Teď jsem to viděl podruhé a s titulkama. Super ()

Čako

Větší ptákovinu aby člověk pohledal. Víc než parodie to bylo pro mě utrpení. Ano musím přiznat GPS-ce v mercedesu Alexandra Isajeviče Osečkina jsme se smáli hodně dlouho, taky pro to, že to je první vtip co zde uvidíte, ale zbytek filmu byla jen přímočará čistka válečných filmů skřížená se Scary Movie a Agentem WC40. Na Bláznivou střelu má hodně daleko jak s vtipy tak s celkovým pojetím. A dosti mě udivuje, že si na tenhle počin troufli rusáci. Mají za to ode mne * navíc! ()

jarynzlesa

Parodie na spoustu válečných filmů s tajnými agenty. Vysloveně oddechovka u které není třeba přemýšlet jen se bavit. Pokud je někdo citlivý ba až úzkoprsý ve válečné historii neb se na tento film nedívá. Autoři tohoto filmu rozhodně úzkoprsý nebyly. Gitler kaput! ()

Fredolino odpad!

Na tento film je škoda slov a přitom jejich kinematografie je docela dobrá, ale u tohoto "komediálního" cajdáku jsem vydržel asi 20 minut., pak už mi bylo líto i času, který bych u toho měl sedět. Děkuji, ale tudy pro mě cesta nevede. ()

WikingVik

Od ukrajinského filmu jsem nečekal zázrak, ale ten film je dílo na úrovni režiséra z pomocné školy, či blázince. Ženský s velkejma kozama a hloupé hihňání skutečně dobrou komedii neudělají. 20% za snahu. ()

Krkavec

Tohle je ta největší ptákovina jaká kdy vznikla! Upřímně jsem se u ní dost pobavil, hlavně u scén, kdy si dal Áda "do nosu"! Scéna s bramborami je opravdu top! "Tohle jsou němečtí vojáci... *muck* *muck* *muck* a tohle jsou ruské svině!!! Tfuj tfuj tfuj!" Všechno je tam tak neuvěřitelně přehnaný až se fakt musíte smát. Spojení 2. světové války, kde ale všichni mají chytré telefony, počítače a moderní vychytávky, je vskutku originální a zábavné. Díkybohu že v té tobě internet a počítače opravdu nebyly. Kdo u toho hledá nějaký "umělecký" zážitek, tak na to zapomeňte, tohle je prostě extrémní parodie smíchaná s groteskou, u které se máte prostě zasmát a s tím jsem si to i pustil, takže pro mě naprosto super! Kdo má rád hovadiny jako Scary Movie, Tohle je Sparta!, Date Movie atd. tak bude nadšeným, protože tohle jim může hrdě konkurovat! ()

tomkat

2 hvězdičky za film - klasická slabina typu "jak vidíte pár nejvydařenějších scén - třeba vystřižených na Youtube -, zbytek už vidět nemusíte". Hvězdičku navíc dávám právě za těch pár ujetých, ale pro mě cool scén - no a taky za ty ženské tam, jak jinak. (Poznámka - ti co nevidí nic vtipného na tom dělat si srandu z WWII, nechť odečtou dvě hvězdičky.) ()

rh1

Len pre tych najotrlejsich... miestami som nevedel ci sa mam smiat, alebo si trhat vlasy od zufalstva... ()

groower777

Paródia na ruský sposob ,nebolo to až také zlé,ako sa zdá....pekné rusky a psycho-Hitlel závislý na drogách,pobavilo ma to až na niektoré hluché pasáže ...u mňa 3 ()

smalldevil odpad!

Tak jsem si myslel, že na nedělní odpoledne to bude stačit, ale asi nerozumím východnímu humoru. Šňupající Hitler mě fakt nechytil. Deset minut bylo víc než dost, víc bych nepřežil a asi bych se musel dát na koks, abych to mohl shlédnout celé. Koks mě neláká a tak si raděj otevřu pivo a pustím si jinou píčovinu, která dá aspoň dokoukat. Za mě palec dolu a 0%. ()

hujerita

WTF !!! OMG !!! ťažko sa hodnotí takáto p...vina, ale nejak som to vydržal, a nenudil sa pri tom. Síce som sa nahlas zasmial veľmi málo, ale niečo na tom filme bolo fajn. Jedna hviezda navyše za Aničku Semenovič, to sa fakt len tak nevidí, iba hádam v nejakom péčku :-))). A ďalšia hviezda za ústrednú pesničku, ktorej melódia my vŕza v hlave už tretí deň :-))) ()

SkyWolf

Neskutečná blbost. Po první půlhodině nezazněl ani jeden vtip a nenaskytla se žádná vtipná scéna. Hvězdičku to dostává jen z milosti k hercům. že to museli přestát. ()

KiR0 odpad!

Nevím, zda je to tím, že jsem čekal jakousi ruskou verzi francouzských komedií ve stylu "Velký flám" či "Kam se poděla 7. rota", ale pro mne byl tento film velkým propadákem, u něhož jsem nevydržel sedět do konce. ()

Xantila

Pár skvělých fórků (kuřácký koutek, nebo chvíle, kdy se Schurenberg "málem prozradil", ), pár hrozně laciných (scéně s Hitlerem a bramborami by prospělo zkrátit na pětinu) a pár srozumitelných asi jen autorům. Bizarní prostředí není na škodu, ale dalo se z něho vytěžit o hodně víc. Z parodie na Sedmnáct zastavení jara také. ()