poster

Toulavá kamera (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2003, 26 min

 • ivishka
  ****

  Přestože se na ta místa asi nikdy nepodívám,jelikož není nikdo s kým bych cestovala a hlavně nejsou peníze ,tak mě všeliké krajiny zajímají.Líbí se mi dozvědět se něco zajímavého z televize co nesouvisí s nejnovějším sestřihem Gábinky Partyšové nebo všemožných/nemožných róbách Agáty Hanychové a dalších "krasotinek".(2.7.2012)

 • Horác
  *

  Tato show má pro mě jen jediný půvab. A to je Ivetčin postoj. Myslím to, jak je Ivetka ve studiu fyzicky situována, aby si někdo náhodou nemyslel, že mi jde o nějaký morální postoj. Když se mi to zdaří, rád se pořadu vyhnu. Je modelově omšelý a nepůvodní ( navzdory tomu Ivetka ráda vypráví jak to šikulka hezky sama vymyslela) a že bych podle něj měl jet na výlet, to si snad ze mě někdo dělá srandu.(4.1.2015)

 • squire
  *****

  Těch pět hvězdiček není ani tak za uměleckou hodnotu jednotlivých reportáží, nýbrž především za to, že tento pořad existuje a dokonce, že STÁLE existuje (neboť naše ČT s oblibou ruší dobré pořady, zatímco ty přežité leckdy nechávat přežívat i svou fyzickou smrt) a že ještě nikoho z moudrých nenapadlo přesunout jeho premiérové vysílání třeba na středeční odpoledne od 14.30 a pak se divit, že sledovanost rapidně poklesla.(14.2.2009)

 • Kimon
  *****

  Vynikající, jedno z nejlepších, co Česká televize divákovi nabízí. A to nejenom díky výborným moderátorům. Díky skvělé kameře a skvělým komentářům můžeme poznávat krásy a zajímavosti své země a získávat tak tipy k osobnímu poznávání a "světe zboř se" dokonce i v závěru každého příspěvku s kontakty. A protože krásně je i u nás doma, nemusíme hledat přírodní a kulturní zajímavosti vždy jen v dalekém zahraničí. Zajímavé by pro mě bylo také více poznávat krásy a zvyky Slovenska. I to má jistě co nabídnout, vždyť se Slováky máme stále ještě tolik společného. Enšpígl zde napsal: "Toulovou kameru ocení hlavně lidi, kteří mají v předsíni toulové boty a v nohách tisíc mil". A já k tomu dodávám: "A ocení ji také Ti, kteří milují přírodu a váží si práce snaživých a schopných lidí".(26.6.2011)

 • MM_Ramone
  **

  "Touláva kamera" je obdobou dokumentaristicko-cestopisnej relácie "Objektív". Lenže v tomto prípade sa jedná o reportáže rýdzo domáce, čiže české. Vôbec to nie je zlý projekt. Ukazuje, že Česká republika je krásna krajina, v ktorej žijú tvoriví, príjemní ľudia. To ja už dávno viem. Máte peknú vlasť a ste mi naozaj blízky, bratia moji český, ale tejto relácii viac ako dve hviezdičky dať nemôžem. **(15.1.2009)

 • - Na motivy pořadu vyšlo již několik desítek knih. První díl tohoto knižního vydání vyšel již v roce 2005. (willy1)

 • - Díky svému úspěchu se pořad do roku 2012 dočkal celkem 1 447 reportáží. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace