Skupina nebezpečných desperátů uniká před svými pronásledovateli a míří do malého města, o kterém je známo, že jeho obyvatelé jsou velmi mírumilovní a nepoužívají zbraně. Ve skutečnosti se však dostanou do města, jehož obyvately jsou samí slavní kriminálníci jako Divoký Bill či Doc Holiday, kteří pro kulku nejdou daleko. Tito zvláštní obyvatelé se však nutně potřebují dostat do Nebe...jinak je čekají plameny Pekla. Musí se tedy rozhodnout, zda se budou proti desperátům bránit a tím se vystaví možnosti věčného zatracení anebo zemřou podruhé. (oficiální text distributora)

rytir1

Jeden z mých oblíbených westernů. Skvělý nápad s městečkem kde ožívají slavné postavy Divokého západu čekající zda půjdou do nebe či pekla. Mít to slavnější herecké obsazení, mohlo to bejt klidně Postradatelní divokého západu. ()

Horác

Tahle hříčka mě zaujala, pár levnejch momentů jsem hravě přestál a leitmotiv se mi zdál nápaditej. Dobrý. Zkuste to. ()

Cvachetka

Někdy se vám to bude zdát až moc "sladké", hlavně ta hlavní kladná postava z nepřátelské bandy. Ten byl snad odkojený na Salku. Ale celkově to funguje dobře a ten závěr....vidět pohromadě takové westernové postavy pohromadě, to se jen tak nevidí. Kdyby šli proti mně, tak bych zahodil kolt, vzal koně na ramena a prchal :-D Nejlepší je Divoký Bill. Na obyčejný TV western fakt povedené. ()

Repulsion

Pánbíčkářká tématika mě většinou moc nebere, ale tenhle film je prostě zábavný. Zábavný a, byť se tam zabíjí o sto šest, svým způsobem milý. Děj je víceméně přímočarý, bez nějakých zásadních zvratů, místy předvídatelný, ale jak říkám, bavil jsem se od začátku do konce. ()

depresario

Škoda toho do očí bijúceho televízneho spracovania. Všetko ale zachraňujú dobrí herci a nezyvčajné prepojenie westernového žánru s hororom a fantasy. ()

Agnostik

Takové mírně nadprůměrné westernové fantasy-scifi,kde hlavní zápletka tajuplného městečka se záhadnými obyvateli,není bohužel lépe rozvinutá.Ovšem z přihlédnutím že se jedná pouze o snímek určený pro televizní distribuci,tak vtomto případě přimhouřím oči a dám 4 hvězdičky,ale mírných 72%! ()

Pythonator

Tak to byl sakra dobrý námět. Takový záhrobní western by to chtělo natočit jako velkofilm s pořádným rozpočtem. Na televizní film to nebylo špatné. Levná produkce zase tolik nevadí, když se vám tam sejdou Divoký Bill, Jessie James, Billy Kid a Doc Holiday. Moralizující mysteriózní epos o dobru a zlu zasazený do divokého západu. To chce vážně silnější produkci. ()

Bránolog

Už bych jen opakoval, co bylo napsáno přede mnou. Ale ty záporáci byli fakt k sežrání. A líbily se mi kostýmy - žádný nažehlený kalhoty a vyblejskaný kolty, ale správná špína a hnus. Tak to má být... ()