Skupina nebezpečných desperátů uniká před svými pronásledovateli a míří do malého města, o kterém je známo, že jeho obyvatelé jsou velmi mírumilovní a nepoužívají zbraně. Ve skutečnosti se však dostanou do města, jehož obyvately jsou samí slavní kriminálníci jako Divoký Bill či Doc Holiday, kteří pro kulku nejdou daleko. Tito zvláštní obyvatelé se však nutně potřebují dostat do Nebe...jinak je čekají plameny Pekla. Musí se tedy rozhodnout, zda se budou proti desperátům bránit a tím se vystaví možnosti věčného zatracení anebo zemřou podruhé. (oficiální text distributora)

Wolvie

Nesmírně originální záležitost,která,ač televizní,dokáže diváka v mnoha ohledech velmi příjemně překvapit.Třeba hereckým obsazením,které je velmi slušné. ()

drankeryth

Najprv som tomuto filmu nedaval velku sancu, ze ma to bude bavit. Ale ako plynul cas dopredu, tak ma to aj uputalo a bez problemov som to pozrel az do konca. Mam rad westerny, ale musia byt kvalitne a tento urcite patri medzi ne. A este k tomu to bolo okorenene mysterioznom, co len tomu dodalo spravny smrnc a film dostatocne ozivilo k putavosti pre sledovanost filmu. ()

MickeyStuma

Westernový příběh šmrncnutý nadpřirozenem. Vlastně je to taková pohádka pro dospělé. Ale povedená pohádka. Příběh obsahuje veškeré rodokapsové momenty a tradice. Kladní i záporní hrdinové a příběh končící dramatickou přestřelkou. S trochou fantasie je snímek povedený a coby levný filmový produkt funguje znamenitě. Takže pokud se tento počin nebude brát vážně, jako zábavný film padne jako ulitý. ()

Hapretor

Účel to splnilo. Zabavilo. Ale klišoidní tak, že už víc to ani nejde. E. Roberts se z rolí béčkových záporáků už nikdy nevymaní. Na uspání ok. ()

Rockerman

Je třeba ocenit už ten nápad, spojit western s biblickým tématem. Největší desperáti divokého západu jsou posmrtně umístěni do městečka, kde mají očistit své hříšné duše, sekat dobrotu a tak se dostat do nebe. Jenže, když jde o čest a spravedlnost, neváhají riskovat i pekelné zatracení a chopí se koltů, proklatě nízko zavěšených. Je to zábavný film, jen občas ztrácí na tempu. 3 a půl *. ()

mira.l

Co tohle bylo za kravinu?? Město plný živých mrtvých desperádů, padouchů, hrdinů nebo co to vlastně bylo za skvadru zombíků?? Vždyť to nedává žádnej smysl... Jak se to do kelu dostalo na 70 %? Jedna * za to, že jinak mám westerny docela rád. ()

SuicideKing

tento skvelý nápad by si zasloužil pořádný scenář, tohle dilko asi ani žádný scenář nemělo a chtělo by to nasypat něco zlaťáčků do rozpočtu.. ()

Fanak

Tento televizní film strčí hravě do kapsy většinu dnešní vysokorozpočtové dobrodružné produkce. Skutečně nevšední variace na westernové téma sice má svoje mouchy, především co se týče logických nedostatků zápletky. Zamhouříme-li ale nad tím oči, čeká nás drama s hutnou atmosférou, nabyté emocemi a výborně rozehranými vztahy mezi postavami. Především napětí mezi pacifistickým šerifem městečka Refuge a provokujícím gaunerem Blackjack Brittonem, vůdcem bandy desperadů, dodává příběhu na šťavnatosti. Závěrečná přestřelka je poctivou akcí a následné dojemné finále přes svou předvídatelnost nechá roztát i zapšklého cynika. Nečekaně kvalitní je hudba a tak lze tento "teologický western" považovat za velmi vydařený. ()

pekas

Tak ve všech komentářích zde je něco z toho, co jsem chtěl napsat. Tedy začnu zábavu z jiného soudku. Westerny mě nechávají chladným, dá se říci, že většina mě nebaví. Z tohoto pohledu žádná velká změna. Romantické filmy, zvlášť ty dobře zvládnuté, můžu podstatně víc. A filmy s chytrým originálním nápadem, pokud se navíc dobře zpracují, ty snad může každý. Když je nějaký film natočen s menším rozpočtem, neznamená automaticky, že to nemůže být dobrá podívaná. No a ze všeho dříve jmenovaného je tu celkem mix, který se dle mého vcelku podařil správně nadávkovat. A výsledek je - nejblíže ke čtyřem hvězdičkám. ()

calculus

Dobrý nápad, ale ke stejně dobré realizaci chybělo "sakra hodně". Natočit to v trochu bláznivějším stylu, z těch dlouhých vyčkávacích pasáží udělat něco ujetého, mohla to být skvělá podívaná. Hodil by se mi tady Tarantino, i když sám nevěřím, že to říkám:-) ()

m.xFuck

Jednoduchý příjemný western s jakýmsi filozoficko náboženským přesahem na televizní projekt to působí celkem slušně. Nepředpokládám, že by to někoho mohlo urazit a ani mě to nijak neuráželo a dokázal bych se klidně podívat znovu. ()

solisoli

Zo začiatku to vypadalo, ako pravý western s dobrou výpravou a prevažne hereckým obsadením. Nakoniec to bola melancholická nadpozemská ukážka ľudských hodnôt o zle, naopak počestnosti, čestnosti, spravodlivosti, ktoré nakoniec súdi tá najvyššia moc. ()

old salt

Zajímavý nápad. Dost bylo znát, že se jedná o televizní produkci. Ale jelikož mám ruž od Frances či Nebeských dnů rád Sheparda, musím přidat jednu hvězdu. ()

retrix

Western, kterému nelze nic vytknout. Teda nelze s výjimkou jedné jediné věci a to - děj je až příliš jednoduchý, prostý a konec snadno předvídatelný, žádná složitá zápletka či nějaké očekávání nepředvídatelnosti zde není. ()

SvobiQ

Režisér zřejmě chtěl jako malý vidět film kde Jsou esa jako Jesse James, Billy the kid, Doc Holloway či Billy Hicock a tak když ho nemohl vidět aspon ho natočil....a musím říct že ho nenatočil vůbec špatně na Tv film smekám ()