Kotel

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Publicistický
Česko, 1998

Diskusní show vysílaná na TV NOVA. Michaela Jílková si do každého dílu pozvala nějakého politika a lidé mu kladli otázky. Pořad se začal vysílat v roce 1998. V dnešní době už se nevysílá. (duklak2)

WANDRWALL

To nebyl špatný nápad. Politik a lidí do něj! Aspoň se politici ukázali, ti co zde vládnou aktuální politice. Bohužel v kotli bylo i dost lidí, co tam byli jen proto, že byli v televizi a dělalo jim to radost, místo štěkačů a štváčů bez nichž byl tenhle pořad slabší. ()

iamek

Někdy to byla opravdu legrace sledovat Kotel. Nezapomenu na díl s panem Sládkem. To bylo nezapomenutelné. ()

heyda

Vždycky se mi líbilo, jak je Michaela Jílková bezmocná :-D Jediné co poutalo na ní trochu pozornosti byly prsa a většinou výstřední šaty :-D ... taky jsem se mohl vždycky potrhat míchy, když tam dostal mikrofon nějaký důchodce, který sotva mluvil, nebo koktal nebo mu málem vypadla zubní protéza a po vyslovení jeho názoru následoval bouřlivý potlesk a fandění :-D trochu to připomínalo fotbalový zápas. ()

SOLOM.

Občas jsem se na to mrkl, ale většinou jsem byl zhnusen nejen zrovna přítomným politikem, který žvatlal svoje nesmysly a mnohdy ani neodpovídal na položené otázky, ale i lidma v obecenstvu, kteří se chovali otřesně. I když pravda být takový pořad dnes, tak by dolů létali kameny a slavný politik by už nevstal. Především pak z naší vládní koalice. ()

duklak2

Hodně dobrý pořad, skvělá moderátorka, která dokázala ukočírovat, jak politiky, tak i obecenstvo, které bylo nespokojeno skoro se vším. Lidem mohu jen říci to, že každý svého štěstí strůjcem. Nezáviďte politikům jejich platy. Vždyť všichni jsme startovali v porodnici, takže si za to může každý sám, kolik za měsíc vydělá. ()

Handle

''Vítejte v dnešním Kotli!', áách, pamatuju si, jak jsem se vždycky nasmál, když přišla Jílková, řekla to a všude byl kouř. ()

Tommassi3

Orgastický novácký výlet do rekta snadno manipulovatelné většiny, v podobě feťáků bulváru a křiklounů, vedený voodoo kněžkou Jílkovou.. ()

L_O_U_S

Pořad, který navštěvovali primitivové - a nemyslím tím politické představitele. Ovšem proti Novinkám.cz balada. (448.) ()

cariada

aneb jak si zařvat na politika. Někdy to byla docela síla. Ještě že to zrušili dneska by je asi rovnou umlátili. ()

Attta

Totální masakr :D Hokejová atmosféra hadra. Jako tohle bylo kolikrát lepší než kdejaká komedie, ale účel to vůbec nesplňovalo. ()