Čas lovit

• Jižní Korea Sanyangeui sigan (více)

Tři vyděděnci chtějí utéct z dystopického světa do dalekého ráje. Naplánují proto loupež, ale upoutají tím pozornost krutého zabijáka (Netflix)

Mamlas

Čtveřice vypatlanců udělá casino patřící mafii. To by tak bylo asi jediných dobrých 10 minut tohoto filmu. Vlastníkům casina se loupež očividně nelíbí a chtějí zadostiučinění. Zbytek filmu se pak vypatlanci poflakují od ničeho k ničemu, neustále na sebe cosi kuňkají a kdosi je sleduje s úmyslem je usmrtit. Kdyby to střihač, který mimochodem neodvedl moc dobrou práci, lépe sestříhal, mohlo to mít 22 výživných minut, jako třeba nějaký sitcom. (24%) ()

xxmurphyxx

Ak to budem hodnotiť v rámci celosvetovej, hlavne tej americkej kinematografie, tak to bude silný nadpriemer. Má to pasáže ako tá v bare s mobilom, kde som bol napnutý jak guma v trenkách, má to sympatických hrdinov a riadneho mäsiara, čo po nich ide jak pes po údenom.Ak to budem ale hodnotiť čisto v rámci kórejskej kinematografie, tak je len klasický priemer. Pretože kórejci jednoducho vedia natočiť iný delovice na ktoré sa nikto nechytá. Tu mi najviac chýbal taký ten výraznejší plot twist, ktorými su ich filmy známe. ()

Heywood

To údajné sci-fi je jen kulišárna na diváka, ve skutečnosti je to krimi o třech idiotech a mafii, kterou okradli. Půl filmu se vleče a ubíjí diváka primitivismem, pak se to trochu rozběhne, aby to byla tuctovka, kdy superzabiják vlastně vše vyřeší pro mafii a pak si hraje na kočku a myš, ale jsou tu i jiné mafie. Film je předvídatelný a hlavní hrdinové mají nulové sympatie. Ale mají to snadné, protože se okolo nich nemotají žádné dívky (asi je scénárista a režisér nemají rádi). Jedna hvězda je až moc. ()

HanzoBureshi

Co se týče zábavy, tak tento film má jedno velké plus, protože akce je tu suprová a to neustálé tempo, které žene hlavní postavy dopředu je opravdu dobré. Co se týče podobných typů filmů, tak tyto projekty žádné velké příběhy nepotřebují, jenomže tady to je docela problém. Hlavní postavy mluví o poslední loupeži, jakoby bych s nimi měl prožít celý život, jenomže já je znal sotva jen 5 minut. Záporák je naprosto stylový, jenomže trpí stejným problémem. Jakoby se prostě spawnul a je hlavnímu týmu v patách celý film. Ale ten nejhorší spawn přijde teprve ke konci filmu. Bavil jsem se aspoň díky té akci, mělo to super hudbu, a ke konci mi ty postavy aspoň trochu přirostli, a finále mělo docela temný nádech. Akční zážitek jako jednohubka to je, ale mohlo z toho být něco více. Mé hodnocení: 6/10 ()

vojacek

Naprostý souhlas s JASON_X. Nudné od začátku do konce - na to, že to má být akční film, je tam akce pomálu. 1* za exteriéry. ()

pallok

Fúúúúú! Zle! Zle! Zle! Celé zle! Film prakticky ani nezačal, a už končí, je to cirka v 35. minúte, potom už to dopozerajú len skalní    Seong-hyeon Yoon Scénář:  Seong-hyeon Yoon Je-hoon LeeJae-hong AhnWoo-shik ChoiJeong-min ParkHae-soo ParkHang-na LeeYoon-kyeong HaSeon-hwa KimJung-ho YooSeong-ha Jo, (více). Ďalej už to nie je film pre divákov nad 12 rokov alebo nad 99. Jedni aj druhí, by z filmu mali totiž to isté = hovno! Som vďačný za české titule, ináč, by som vedel hovno o čo v tomto snímku ide, ale, som zároveň rád, že nehovorím kórejským dialektom, to by ma asi poriadne dojebalo, oni majú taký kokotský zváštný akcent na posledné písmenko, takže to vždy natiahnu o nejaký ten plus-+mínus haplushaplusha! No a potom je tu ešte jeden faktor keď som ešte ako tak chápal, kto je kto: "Nerieš kto strieľa, koho chce zastreliť! Pozeral s cz titulkami, najčastejším slovom bolo: KURVA, potom ČUN-SOKU, ČHANG-HO, ale kurva víťazí bez konkurencie. Tiež som mal pocit, že na začiatku a na konci nesedia počty hercov, ale to je naoaj len moja debilna paranoja - čo ak som Kobrik, alebo Spílberg? ()