Pořad, ve kterém se divák může dozvědět zajímavé informace z oblasti úprav interiéru, nábytku, designu, financování staveb či vhodného použití domovních doplňků. Každý jednotlivý díl pořadu se přitom zaměřuje vždy na ústřední téma (např. předsíně, dětské pokoje, podlahy, osvětlení atd.). (TheMaker)

Falconica

Oproti Jak se staví sen aspoň přemejšlej nad použitelností svých výtvorů...a nemlátěj do ničeho. Ono to bude tim, že ty proměny platí zákazník a ne sponzoři z banky... ()

Wiikii

Jsou zde inspirace, které se dají využít, ale jinak to není pořad, který by jste s radostí ladily. ....HODNOCENÍ: 40% (2*) ()

Elyssea

O třídu lepší než Jak se staví sen. Architekti projevovali nějaký talent a nápad a ne, že pouze zajeli do Ikey a vybrali tam všechno. ()

Elisebah

Tak tnehle pořad se mi moc líbí. Vždycky ráda koukám, co pěkného architekt vymyslí a musim říct, mají v týmu šikovné lidi, páč i s amlým rozpočtem umějí vylepšit moc pěkně bydlení. ()

rozbris

Docela zajimavé, hlavně jedna z dizajnérek (taková mladší slečna s blond vlasy...ale na její jméno si nevzpomenu..), která má velmi kreativní nápady a dokaže udělat z obyčejné, levné věci krásnou a do interiéru zapadající věc. Škoda, že si proměnu musíte platit. ()

Bohemák

Zahlédl jsem tam daleko více dobrých podnětů než kdekoliv jinde. Není to zrovna strhující dramaturgie, ale tenhle pořad si na žádnou show nehraje. ()

Paity

Oceňuji některé nápady, ale celkově je poznat chudoba, která z toho pořadu čiší.... jako abych si nechal na slepo od někoho předělávat byt, zaplatil za to a ještě doufal, že nepřekročí rozpočet.... to je trochu síla. ()

sona123

Ve srovnání např. s Jak se staví sen nejen původnější, ale i vkusnější, obsáhlejší a se střízlivější komentátorkou, která má sice hlas jak chlap, ale má něco do sebe...Ne že by to člověk musel sledovat pořád, ale pokud na to narazí v televizi, určitě dobrá volba. ()

RadimFišer

Jeden z nejlepších filmů o bydlení, jaký byl u nás kdy vysílán. Ještě předstihl dnes již upadající a silně zkonkurenzovaný Receptář a jeho následovníky. Tato věcička vytvořila svoji jasnou značku, které si vážím. Zrychlené záběry jsou krásné a bezvadné. Pamatuji si hlavně na Jihlavský uspěchaný pár, který pracoval v médiích a poté rodinu, která dělala kamennou podlahu na své chalupě. Hlas moderátorky je nakřáplý a jasně si ji neustále pamatuji. ()