• SOLOM.
  ***

  Nástupce Na vlastní oči – tak trochu jinak a hlavně „měkčeji“…Ale pořád jde o slušný pořad, který nám poodhalil docela slušnou porci nejrůznějších kauz, o kterých často bulvár mlčel a i sami inkriminovaní se zapotili až u samé řiti. Jen smůla, že žijeme v tomhle bordelu, kde ty největší svině nikdo nepotrestá…jen se udělá tytyty…(4.2.2019)

 • Spinosaurus
  *****

  V tomto pořadu je krásně vidět, čeho je naše justice schopná. Člověk, kterej vytuneluje dvě firmy a připraví tak několik set lidí o celoživotní úspory, člověk, kterej do "svých" firem nastrkává své osobní šoféry, trenéry boxu a další lidi tohoto typu, vyvázne u soudu s podmínkou a soudce se pak ještě cítí dotčen, když reportér ČT zpochybní jeho verdikt. Díkybohu narozdíl od dvou tří soudců si dotyčný všechny fanoušky Slavie nikdy nekoupí.(19.6.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  "Reportéri ČT" sa nemusia hanbiť za svoju prácu, ktorú odvádzajú na tejto publicistickej, televíznej relácii. Snažia sa prenikať do zamotaných káuz, ktoré častokrát siahajú do vysokých podnikateľských, či až politických kruhov. Nevyhýbajú sa ani prípadom spojeným s organizovaným zločinom. Kvalitne robia náročnú, investigatívnu, novinársku činnosť. "Reportéri ČT" majú zaostrené na gaunerov, zlodejov, podvodníkov a podobné kriminálne individuá, čo si myslia, že pre nich zákony neplatia. ***(6.12.2011)

 • Radek99
  ****

  Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR...(11.5.2018)

 • Ravi
  *****

  Tento pořad je v dnešním informačním šumu a dezinformačním hnoji kriticky potřeba - zejména u nás. Můžeme být rádi, že tady ješte existuje publicistika, která dokáže odhalit zásadní pochyby ve veřejném životě a podat tak informační ruku divákovi, který ještě chce vědět, co se kolem něj děje. Ostatní můžou třeba číst blesk a koukat na novu a možná i primu, ale dokud tu budou Reportéři ČT, budu je plně podporovat. 100% = 5/5(25.10.2010)