Reportéři ČT (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2004, 653x37 min

• Karlos80

Možná by stálo za úvahu, napsat srovnání, kolik ročně “vydělává” extrémistický a dezinformační pořad Reportéři ČT, ze státem garantovaného výpalného! Ovšem předpokládám, že tam budou příjmy zahaleny neprostupnou mlhou. Každopádně myslím, že nejlepší způsob, jak dát najevo dopad pořadu na svou osobu, je navýšení příspěvku třeba pro takové AE, což tímto činím. Díky za Vaši práci. :-) Ps: Pravda si svoje cesty vždy najde a nějací spacákoví revolucionáři Wollneři a spol. tomu nezabraní.(11.5.2018)

Manžel mi vždy říká, nedívej se na to, zas ti to akorád zkazí náladu. Stejně se dívám a občas se dívá i on se mnou. Je dobré, že můžu jednotlivé díly shlédnout na internetu. Škoda, že nelze shlédnout na netu vše. Pan Wollner mi připadá jako normální příjemný chlapík a dle mého názoru je profesionálnější než pan Klíma.(6.3.2014)

Reportéři, kteří tento pořad připravují jsou velmi schopní, profesionální a umí se dostat na kobylku skutečně závažným kauzám. Nicméně mám dost často pocit, že asi tento pořad nesledují ty správné osoby, protože se pak v těchto kauzách vůbec nic neděje, byť poslední dobou se situace snad zlepšuje. Často ale některé reportáže určitého typu úplně vynechám, protože už předem vím, že by mi to přineslo jen další nával frustrace, zlosti a depresí.(22.2.2012)

Jedna z posledních vlaštovek nezávislé, seriózní a profesně kvalitní investigativní publicistiky na poli českých televizních stanic. Přesně takhle má vypadat činnost veřejnoprávního média. Skutečný ,,hlídací pes demokracie". Existence tohoto pořadu a působení Marka Wollnera a jeho týmu na obrazovce ČT je lakmusovým papírkem svobody slova v ČR...(11.5.2018)

Velmi kvalitiní publicistický pořad moderovaný Markem Wollnerem, poukazující na stěžejní události nejen v politických kuloárech, ale i napříč celou naší společností. Je rozhodně dobře, že takový pořad veřejnoprávní televize svým divákům nabízí, protože těmito reportážemi si diváci mohou svým způsobem udělat i lepší obrázek o skutečnostech, o nichž například neměli dostatek informací.(19.9.2017)