Reportéři ČT (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2004, 37 min

"Reportéri ČT" sa nemusia hanbiť za svoju prácu, ktorú odvádzajú na tejto publicistickej, televíznej relácii. Snažia sa prenikať do zamotaných káuz, ktoré častokrát siahajú do vysokých podnikateľských, či až politických kruhov. Nevyhýbajú sa ani prípadom spojeným s organizovaným zločinom. Kvalitne robia náročnú, investigatívnu, novinársku činnosť. "Reportéri ČT" majú zaostrené na gaunerov, zlodejov, podvodníkov a podobné kriminálne individuá, čo si myslia, že pre nich zákony neplatia. ***(6.12.2011)

Velmi kvalitiní publicistický pořad moderovaný Markem Wollnerem, poukazující na stěžejní události nejen v politických kuloárech, ale i napříč celou naší společností. Je rozhodně dobře, že takový pořad veřejnoprávní televize svým divákům nabízí, protože těmito reportážemi si diváci mohou svým způsobem udělat i lepší obrázek o skutečnostech, o nichž například neměli dostatek informací.(19.9.2017)

Pořad,který se nehoní za senzacemi a poctivě nám přináší vše, co se děje kolem nás, s čím se někteří z nás díky bohu nesetkali, ale co nás bohužel potkat může. Hodně na mě zapůsobil příběh mladé maminky, která vinou lékařky, která nepoznala zhoubný melanom, přišla o možnost se včas léčit a život si když ne zachránit, tak alespoň prodloužit. Zůstal po ní malinký chlapeček. Nejsmutnější je, že se pozůstalým nedostalo ani omluvy, ani jiné satisfakce. Osobně se domnívám, že takové pořady, sahající viníkům do svědomí jsou potřeba.(11.8.2009)

Manžel mi vždy říká, nedívej se na to, zas ti to akorád zkazí náladu. Stejně se dívám a občas se dívá i on se mnou. Je dobré, že můžu jednotlivé díly shlédnout na internetu. Škoda, že nelze shlédnout na netu vše. Pan Wollner mi připadá jako normální příjemný chlapík a dle mého názoru je profesionálnější než pan Klíma.(6.3.2014)

V tomto pořadu je krásně vidět, čeho je naše justice schopná. Člověk, kterej vytuneluje dvě firmy a připraví tak několik set lidí o celoživotní úspory, člověk, kterej do "svých" firem nastrkává své osobní šoféry, trenéry boxu a další lidi tohoto typu, vyvázne u soudu s podmínkou a soudce se pak ještě cítí dotčen, když reportér ČT zpochybní jeho verdikt. Díkybohu narozdíl od dvou tří soudců si dotyčný všechny fanoušky Slavie nikdy nekoupí.(19.6.2011)