• MM_Ramone
  ***

  "Reportéri ČT" sa nemusia hanbiť za svoju prácu, ktorú odvádzajú na tejto publicistickej, televíznej relácii. Snažia sa prenikať do zamotaných káuz, ktoré častokrát siahajú do vysokých podnikateľských, či až politických kruhov. Nevyhýbajú sa ani prípadom spojeným s organizovaným zločinom. Kvalitne robia náročnú, investigatívnu, novinársku činnosť. "Reportéri ČT" majú zaostrené na gaunerov, zlodejov, podvodníkov a podobné kriminálne individuá, čo si myslia, že pre nich zákony neplatia. ***(6.12.2011)

 • Karlos80
  odpad!

  Možná by stálo za úvahu, napsat srovnání, kolik ročně “vydělává” extrémistický a dezinformační pořad Reportéři ČT, ze státem garantovaného výpalného! Ovšem předpokládám, že tam budou příjmy zahaleny neprostupnou mlhou. Každopádně myslím, že nejlepší způsob, jak dát najevo dopad pořadu na svou osobu, je navýšení příspěvku třeba pro tipu Wůlnéra a spol. tomu nezabraní.(11.5.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Nástupce Na vlastní oči – tak trochu jinak a hlavně „měkčeji“…Ale pořád jde o slušný pořad, který nám poodhalil docela slušnou porci nejrůznějších kauz, o kterých často bulvár mlčel a i sami inkriminovaní se zapotili až u samé řiti. Jen smůla, že žijeme v tomhle bordelu, kde ty největší svině nikdo nepotrestá…jen se udělá tytyty…(4.2.2019)

 • Harry_
  ****

  Jeden z mála zbylých pořadů investigativní žurnalistiky. Až nebude ani ten, bude to důkaz ohrožení svobody a/nebo totální rezignace autorů a/nebo diváků. Škoda, že se případy nedotáhnou až dokonce, přes obvinění až po (ne)odsouzení. Ale to už asi opravdu není práce novinářů. Na druhou stranu mám pocit, že kdo se domnívá, že vidí trestný čin, je povinen mu zabránit nebo jej nahlásit.(6.6.2016)

 • Esgalnor
  ****

  Jeden z mála objektivních a nezaujatých publicistických pořadů a snad aktuálně jediný, jenž se více zabývá investigativní žurnalistikou. Wollner sice není tak sympatický a charismatický jako Nora Fridrichová z podobných 168 hodin, ale na podobný typ pořadu stačí. Občas mám problém s neuzavřením reportáže, jejím nevyřešením, avšak mé hodnocení se stále pohybuje mezi čtyřmi a pěti hvězdami. A každá objektivní zpravodajská relace se cení (kdyby ČT měla přestat být veřejnoprávní, Moravec, Fridrichová a Wollner by byli rychle vyhozeni...).(23.10.2017)