• Ravi
  *****

  Tento pořad je v dnešním informačním šumu a dezinformačním hnoji kriticky potřeba - zejména u nás. Můžeme být rádi, že tady ješte existuje publicistika, která dokáže odhalit zásadní pochyby ve veřejném životě a podat tak informační ruku divákovi, který ještě chce vědět, co se kolem něj děje. Ostatní můžou třeba číst blesk a koukat na novu a možná i primu, ale dokud tu budou Reportéři ČT, budu je plně podporovat. 100% = 5/5(25.10.2010)

 • majky19
  ***

  Velmi kvalitiní publicistický pořad moderovaný Markem Wollnerem, poukazující na stěžejní události nejen v politických kuloárech, ale i napříč celou naší společností. Je rozhodně dobře, že takový pořad veřejnoprávní televize svým divákům nabízí, protože těmito reportážemi si diváci mohou svým způsobem udělat i lepší obrázek o skutečnostech, o nichž například neměli dostatek informací.(19.9.2017)

 • demovka
  ****

  Manžel mi vždy říká, nedívej se na to, zas ti to akorád zkazí náladu. Stejně se dívám a občas se dívá i on se mnou. Je dobré, že můžu jednotlivé díly shlédnout na internetu. Škoda, že nelze shlédnout na netu vše. Pan Wollner mi připadá jako normální příjemný chlapík a dle mého názoru je profesionálnější než pan Klíma.(6.3.2014)

 • Harry_
  ****

  Jeden z mála zbylých pořadů investigativní žurnalistiky. Až nebude ani ten, bude to důkaz ohrožení svobody a/nebo totální rezignace autorů a/nebo diváků. Škoda, že se případy nedotáhnou až dokonce, přes obvinění až po (ne)odsouzení. Ale to už asi opravdu není práce novinářů. Na druhou stranu mám pocit, že kdo se domnívá, že vidí trestný čin, je povinen mu zabránit nebo jej nahlásit.(6.6.2016)

 • jizvoun
  **

  Občas mi jejich reportáže připadaly k věci, investigativní a šokující. Momentálně jsem ale nucen dát hodnocení hodně dolů za jejich neobjektivnost, tohle se v podobných pořadech prostě nesmí dít !! To, že o sobě tvrdí, jak už léta informují bez příkras, se čím dál víc projevuje jako hovadina. Nijak jsem si tohoto pořadu nevšímal, ale jak se zde objevila reportáž k události, jíž jsem byl sám svědkem a byla natočena zcela jednostranně, a navíc nepravdivě, mě donutila ohodnotit tuhle bandu hodně nízko. Nevím, jestli je to příchodem Dvořáka coby nového ředitele čt, ale česká televize hodně upadá.(5.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace