Publicistický magazín České televize uváděný Markem Wollnerem každé pondělí večer přináší na světlo světa kauzy, fakta a reportáže. Pořad se snaží odhalovat politické, ekonomické a společenské kauzy, zabývá se zajímavými lidskými příběhy i záhadami a reportéři natáčejí velmi zajímavé rozhovory. Investigativní reportáže z domova ale i ze zahraničí komentují zúčastnění aktéři i významné osobnosti přímo ve studiu. S redakcí spolupracuje řada věhlasných českých i zahraničních žurnalistů. (Stocki)

Mr.Hudson

Zrovna nedávno jsem viděl zajímavou reportáž o podzemní chodbě vedoucí na Bezděz. Vše vypadalo profesionálně natočeno a s nádechem tajemna a dalo se na to pěkně koukat. Sympatičtí moderátoři a zajímavé reportáže. ČT má po dlouhé době opět pořad na který se rád podívám. ()

Miany

Publicistický pořad, který patří určitě k těm kvalitnějším. Bohužel jsem ho viděla jen párkrát, takže nemohu docenit všechny kvality, ale jednu vidím jasně a to je spojení a spolupráce více dobrých reportérů, kteří se snaží témata zpracovat zajímavě. ()

Harry_

Jeden z mála zbylých pořadů investigativní žurnalistiky. Až nebude ani ten, bude to důkaz ohrožení svobody a/nebo totální rezignace autorů a/nebo diváků. Škoda, že se případy nedotáhnou až dokonce, přes obvinění až po (ne)odsouzení. Ale to už asi opravdu není práce novinářů. Na druhou stranu mám pocit, že kdo se domnívá, že vidí trestný čin, je povinen mu zabránit nebo jej nahlásit. ()

kondor77 odpad!

Soudruhy a soudružky z tohoto publistického bordelu jsem nikdy neměl rád, ale chápu, že pro většinu liberálu je to totéž, jako sledovat porno. Nu, odplivnu si a půjdu dál. ()

topi80 odpad!

Pořad, který se podívá na nějaké kauzy, a pak vám řekne, jaký je ten správný názor. To pro případ, že byste snad podléhali nějakým klamným dojmům, že to snad s námi naši mocní nemyslí dobře... Pořadu neujde nikdo, kdo jakýmkoli způsobem narušuje důvěru v naše socialisticko multikulturní pořádky, ale na každého takového naštěstí dopadne pěst publicistiky naší státní televize. ()

milwaukee odpad!

Wollner exhibuje kde se dá, ale pokud mu dojdou argumenty, tak na hajzlu (aby ho nikdo neviděl), vyfackuje ředitele, pokud má tento jiný názor. Bych blil z celý ČT ()

Frog.cz odpad!

Česká televize šla vždycky proti lidu ať už za komančů anebo po nich.....líp by pasoval název "Lháři a manipulátoři ČT. ()

majky19

Velmi kvalitiní publicistický pořad moderovaný Markem Wollnerem, poukazující na stěžejní události nejen v politických kuloárech, ale i napříč celou naší společností. Je rozhodně dobře, že takový pořad veřejnoprávní televize svým divákům nabízí, protože těmito reportážemi si diváci mohou svým způsobem udělat i lepší obrázek o skutečnostech, o nichž například neměli dostatek informací. ()

miki68cz

Pořad s názorem v němž reportéři neohýbají záda před mocipány z hradu, rudou galerkou z vlády pana Babiše a jinými komunisty, kteří nás pomalu vhánějí do náruče komunistické Číny a velkého imperiálního Ruska. Tento pořad vám vřele doporučuji ()

MP17

Reportéři, kteří tento pořad připravují jsou velmi schopní, profesionální a umí se dostat na kobylku skutečně závažným kauzám. Nicméně mám dost často pocit, že asi tento pořad nesledují ty správné osoby, protože se pak v těchto kauzách vůbec nic neděje, byť poslední dobou se situace snad zlepšuje. Často ale některé reportáže určitého typu úplně vynechám, protože už předem vím, že by mi to přineslo jen další nával frustrace, zlosti a depresí. ()