Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se konvencím vzdorující slečna Carys Reitman ocitá na dně, udělá to, co by udělala každá emocionálně vypjatá moderní dívka - chodí na pohřby cizích lidí. (Televize Seznam)

Recenze (27)

Ant 

všechny recenze uživatele

Na Wake jsem se odhodlala podívat jen pro Somerhalderovy modré oči, takže mě ani tak nepřekvapilo, že jsem na tom skoro žádné další pozitiva nenašla. Příběh je jako z Hallmarku a logických děr má jako cedník. Curys možná Tylera podezřívala z vraždy, ale být jí, tak mi přijde podezřelejší, že si mě chce nějaký chlap vzít dva měsíce po smrti své druhé snoubenky. Takových podivností tam bylo plno a mě prostě vadí, když scénář uráží mou inteligenci. O Bijou Phillips jsem nikdy dřív neslyšela a vzhledem k jejímu výkonu v tomhle filmu už radši ani slyšet víc nechci. Nicméně je to neškodný film. 2* za Iana a postavu extra vtipné spolubydlící. ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Tak ja som sa pobavila, je to asi najmä tým Ianom ktorý je neodolateľný ako vždy ale celkovo príbeh bol originálny(podobný som vážne ešte nikdy nevidela) a možno troška zaspoilerujem ale koniec bol iný ako v typických romantických filmoch. Väčšina ľudí tu písala, že sa im film nezdal veľmi vtipný, no mne presný opak:D Pri niektorých scénach som sa zamyslela, že čo by som robila ja a preto mi to asi prišlo veľmi zábavné.Podľa mňa má tento film presný priemer ale pretože je Ian taký aký je tak to bude o 5% viac, 55% ()

Reklama

miksacka 

všechny recenze uživatele

Film jsem si pořídila proto, že v něm hraje Ian Somerhalder, který mě absolutně dostal seriálem Upíří deníky. Má to být komedie. Celou dobu jsem čekala na nějaký skvělý vtip, ale nestalo se. Ani nevím, o co v tom filmu vlastně šlo. Nedávalo to smysl, byla to prostě ztráta času. :-( Chtěla bych hodnotit lépe, ale vážně nemůžu. Snad další filmy s Ianem dopadnou líp. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Popravdě jsem se celou dobu ptala, jestli vůbec může existovat někdo tak ujetý jako je Curys Reitman. Snažila jsem se ji pochopit...chodila na pohřby aby se vyrovnala sama se svým trápením (mrtvou sestrou). Do příběhu mladé mrtvé Anny se vžila až když poznala Tylera, který ji tak zvaně probudil (od toho asi název Wake). Bohužel mě docela obtěžovalo přehrávání herečky Bijou Phillips, která i přes perfektní neprůstřelné herectví mého milovaného Iana vyčnívala z filmu svým teatrálním výrazem. Příběh jímavý, hudba nic moc, začátek dost děsivý a konec neuspokojivě useknutý...ale i tak to mělo cosi do sebe a neubráním se pocitu podobnosti s filmem Elvis and Anabelle - asi tím pohřebním prostředím. ()

Rosaviva 

všechny recenze uživatele

Uznávám, že jsem se na to dívala hlavně kvůli Ianovi, tak nebylo to žádný mister piece, ale mě se to celkem líbilo, i když uznávám, že by se mi to líbilo asi o hodně míň, kdyby tam asi 4x nebylo vidět Ianovo skoro nahý tělo. Ten příběh mi teda přišel docela ujetej a trochu jsem nepochopila jaký, že je to "hobby" tý hlavní hrdinky. No rozhodně se jí nemůžu divit, že se do Tylera zamilovala. Ale upřímně, ta zápletka byla poměrně originální. Dávám 4* (nezastírám, že přidávám jednu navíc kvůli Ianovi) ()

Galerie (91)

Reklama

Reklama