Burák v Tokiu

• USA Tokyo Mater

Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení. Burák, srdce a duše Kardánové Lhoty, vás společně s dalšími oblíbenými postavami ze světa filmu Auta bude provázet na báječné jízdě, při níž se bude celá vaše rodina skvěle bavit. V epizodě Burák v Tokiu se Burák díky běžnému odtahu dostane až do Tokia, kde je podlým vůdcem gangu a jeho bandou ninjů vyzván na závod v driftování. S pomocí svého přítele "Bleskodraka" McQueena a speciálnímu tunningu se Burák pokusí zvítězit a stát se "králem všech drifterů". (HBO Europe)

Heroine

Kdo neviděl Rychle a zběsile Tokijskou jízdu, ten nemá šanci si to pořádně užít. Vzhledem k tomu, že jsem Tokijskou jízdu viděla, a zatraceně se mi to nelíbilo, jim toho Buráka fakt přeju! ()

chemicquei

Upřímně, nic moc. Vypadá to, že se studio trochu nudí, tak se snaží udělat kdeco. Neříkam, že je to špatný, je to jenom lehce zbytečný. Připadá mi to jako náhlej reality show vstup "co dělaj hrdinové právě teď, po pár letech"... ()

kubilov

Tak strašlivě přitažené za vlasy dokonce i na poměry pixarovských Aut. Dokonce se mi zdálo, že byl Burák v Tokiu graficky zaostalejší oproti předchozímu kraťasu Burák a Bludička. ()

JosefTomas

Já jsem tenhle mini filmeček měl v Cars Toon: Burákovy povídačky, takže platí to samé co u nich, je to fajn oddechovka pro děti a milovníky Aut. 75% ()

PlayEasy

Vcelku OK krátkometrážka, která nám sice nic moc nedala, ale, že by nám uškodila???? To v žádném případě ne. 60% ()

blondboss

Tento snímok môže byť kľudne ako doplnok nielen Áut, ale aj Tokyo Driftu, a ako paródia slušné. Animácie podarené a Burákov tuning pobavil. 65 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Prehistar_

Jak to, že to má tak málo. Já se náramně bavil. Přemýšlím, zda to ti lidé co tomu dali jednu nebo dvě hvězdy vůbec viděly. Ale jinak je pravda, že je to jeden z nejslabších pixarvských výtvorů. ()