Film se odehrává v 50. letech, kdy Ann Devereaux (Renée Zellweger) opouští svého muže Dana (Kevin Bacon), vezme své náctileté syny a vydává se na cestu, aby našla bohatšího muže a lepší život. Bohužel už to nejde tak lehce jako před 20 lety, kdy všechny okouzlovala svým mládím a jiskrou. (j.o.j.o.)

FireBlader

Tak tohle vážně nebyl film pro mě. Nuda od začátku do konce, jen občas trochu pozdvihnutá vcelku pohlednými záběry exteriérů. Další film o zhrzené dámě, která se vydá na cestu emancipace a dojede, kam ani nechtěla, ale je tam úžasně šťastná. Aspoň to teda tvrdí. Nevim proč, ale připomnělo mi to Hodiny, u kterých jsem se taky neuvěřitelně nudil. Nevím, z čeho kdo usoudil, že jde o komedii. Zkrátka jsem zas šlápnul vedle. U takových filmů by asi měl být varovný řádek - Pouze pro ženy. ()

Pythonator

Prej komedie:-) Leda hovno. Jenom nudné drama o jedné pipině, co hledá frajera, který by ji živil a šatil. V půlce filmu už jsem měl toho kyselého šklebu Renée Zellweger plné zuby. ()

Viking81

Necakal som ze sa az tak dobre pri tomto filme pobavim. Malo to smrnc...stavu....spad a asi ani ziadne hluche miesto. A tie sarkasticke poznamky boli skvele. U mna tak plne 4 :) ()

mmirri

No, skládala jsem u toho úspěšně pazzle, takže asi trochu nadhodnocuji. Ale konec dobrý, všechno dobré... ()

ondrasheq

Dívali jsme na stejný film? Prý komedie - kromě asi dvou replik opravdu ne... Poslední půlhodinu už jsem jen trpěl čekáním na to, co je vám jasné od poloviny filmu. ()

k.rakonos odpad!

Omlouvám se, ale pokud film po dvaceti minutách unuděně vypnu, tak se to nedá hodnotit jinak. Trochu mě překvapuje tak vysoké hodnocení. Nebo, že bych o něco přišel a ještě jsem to měl chvíli vydržet?:-) ()

andy60

Očekával jsem takovou tu sladkobolnou romantiku, ale nakonec se z toho vyklubal celkem pohodový film - trochu dramatický, trochu vtipný, trochu uvěřitelný. Dobrý průměr. ()

Jannine

Nenadchne, neurazí. Road-movie z dob padesátých, kdy se vydržovaná panička rozhodne odejít od manžela a setkat se se svými bývalými nápadníky a získat nového manžela. Příběh nic extra. Ztvárnění let padesátých se mi líbilo, už méně pak Renée, které jsem ale nikdy nepřišla na chuť. A Chrisu Nothovi jsem jeho roli vysloužilého vojáka nevěřila, už nadosmrti pro mě zůstane Panem Božským :) ()

thymus

Je to taková cesta životem s Ann Devereaux (Renée Zelweger) a jejími chlapci, kde se střídají zábavné momenty s těmi vážnějšími, ale i ty v sobě mají vtip. Člověk se nesměje, že by se za břicho popadal, ale humor je zde decentní, takový, který se báječně hodí k roztomilé, poněkud naivní Ann Devereaux, která si ale za všech okolností zachovává glanc, důstojnost, spoustu optimismu i odvahy začínat stále znovu. Ta jízda je pro ni životní maturitou - a obstála v ní. – Renée Zelweger je v této roli báječná. ()

mirika39

Vcelku pekný film, ktorý má hlavu aj pätu, opäť vynikajúca Renée Zellweger, ktorá má v sebe naozaj niečo komické, takže sa na ňu vynikajúco pozerá. Dej je vsadený do päťdesiatych rokov, a tak som si prišla na svoje pri pohľade na ten nádherný kabriolet, ale aj oblečenie a účesy, tak typické pre päťdesiate roky. Film, v ktorom sa nájde nejedna manželka a matka, keď sa výchova detí vykryštalizuje tak, že si žena uvedomí, že si neviedla úplne stopercentne, no napriek tomu z detí vyrástli osobnosti, na ktoré môže byť hrdá. Film má síce zmysluplný dej, ale celkovo je tak nejak nudný, rozťahaný a predvídateľný. ()