Frozen

• Velká Británie Frozen

m@rz

Lidská blbost je nekonečná. Bundu si nezapne. Radši skočit než lézt po laně. Atd atd. Tato naivita a hloupost zbytečně kazí celý film. ()

grogodil

Ideálny film k vypnutým radiátorom (vonku kosa jak v ruskej rozprávke a mne stále nekúria), takže v rámci "doladenia sa" na atmosféru filmu bol Frozen dokonalý výber. Samotný nápad nechať hodinu kameru krútiť sa okolo trojice zmrnutých lyžiarov zaseknutých na lanovke je nakoputý zo začiatku naozaj vynikajúco a minimálne prvú hodinku je Frozen napinávý jak guma v trenírkach a aj keď záver postráda už tie správne grády, o nejakej monotónnosti, či nezáživnosti nemôže byť reč. Na tak obmedzenom priestore s tak obmedzenými možnosťami rozohral režisér slušné nervy šponujúce divadielko, v ktorom sa síce nájde priestor na kopec rýpavých "keby", lenže nič našťastie nevyčnieva zo scenára natoľko nepravdepodobne alebo nelogicky, že by to nešlo s privretým okom prekusnúť a akceptovať. ()

TominoLa

Vcelku dobře se na to kouká, ale je potřeba vypnout mozek. Uvažování postav je totiž občas šílený. Připomínek je více, ale nechci moc prozrazovat. Raději bych spíše doporučil podobný film s jinou partou a to The Reef. Tam si toho napětí užijete asi víc. Já si ho rozhodně užil. ()

Dexter1

Veľmi dobre natočené, pekné zábery, atmosférické. Jediný problém je v niektorých nevyrovnanostiach, miestami geniálne, miestami strašne ťahavé, až hlúpe. Každopádne to má skvelú skľučujúcu atmosféru, pri ktorej vám je nepríjemne. Skrátka za málo peňazí, veľa muziky. ()

SonG

Trailer, dokonce i obsah filmu mne navnadil, ale po projekci mám hodně zklamané oči. Atmosféra jakž takž ujde, herci nejsou zlí, ale to, že se celý film odehrává na lanovce, kde drtivá většina času zaberou konverzace, které nejsou nijak famózní, mne vážně neberou. Chvilku jsem si připadal, že se koukám na přírodní talk show, ne na napínavé drama... ()

ilemas

Opět nádherný fim pouze na jedno shlédnutí o třech přátelích, kteří zůstanou v hrozném mrazu viset na sedačkové lanovce, zatímco dole čekají hladoví vlci. Celý příběh se odehrává na lanovce, kde si povídají a řeší , jak se ze zapeklité situace dostat. ()

StrYke

Taky mám trochu strach z výšek a na horách jsem taky byl, takže vím, jaké to je... Nicméně mě Frozen děsilo a skvěle jsem se bavil. Plný počet hvězdiček = 99,9% ()

GrungeChild

Tož to je tedy blbá příhoda, když se tupý zarostlý výplod amerického hamburgerového průmyslu rozhodne opustit své těžce zodpovědné a mizerně placené místo dřív, než je zdrávo, a nechá vás na trati viset jako partu otužilců. Co dělat v takové prekérní situaci?! Počasí nestojí za nic, sněhu jak v prosinci u muzea, nevraživá příroda všude okolo. Jen co sjezdovku opustí poslední opozdivší se prknař, už se pod vámi prohání divoké šelmy, lovící po lesích zbloudilé běžkaře, což na sebevědomí rozhodně nepřidá, navíc se vám chce příšerně na malou, a ještě musíte mrznout se dvěma dalšími dementy, co si ani neumí zapnout bundu až ke krku! Pro nezúčastněné oko diváka z toho ovšem nakonec vyplyne pár komických situací, které potěší nejednu sadistickou dušičku a zahřejou u srdíčka. Příjemná nezávislá kratochvíle, proč ne? Navařte lavor grogu, a jen do toho. 3* ()

TheDon

Tak jestli jsem doteď neměl žádný noční můry, tak se mi bude zdávat asi o lanovkách. Ze svýho pohledu bych z toho asi taky skočil. Nebo by mě drblo. Survival s velkým "S". Silný čtyři. ()

MartinNDL

3 dospěloděcka, vypnutá lanovka, zima a pár vlků. Vzhledem k tomu, že ta hoďka a půl se utáhla poměrně bez nudy a fakt nic jinýho ve filmu není, beru to jako opravdovej úspěch tvůrců. Improvizovaná divadelní hra pro děti s krvácejícím penisem, po které vás přítomné rodiče nezkopou. ()

Caminzind

Ano, ano, líbejte mi ruce dámy a pánové, že jsem tento sajrajt dokoukal do konce. Ostatně ta jedna hvězdička je jen pomníkem mé trpělivosti. Ani se mi nechce věřit, že je to pouze film, přál bych podobný osud snad celému zdejšímu štábu (hlavně scenáristovi), kinematografii by se rozhodně ulevilo. Je možná ujeté vzájemně porovnávat sračky, ale tohle byl bratříček o rok staršího, leč stejně ubohého THE CANYON. Shovívavosti v hodnocení bylo učiněno za dost, zmizte mi z očí. PS: Kdo to kdy slyšel, aby vlci žrali lidi, natož na sjezdovce? ()

Martin741

Frozen je o troch lyziaroch, ktori uviazli na lanovke, ktora sa prave zastavila. Reziser Adam Green zrucne ovlada reziserske remeslo, k tomu si vybral aspon obstojnych hercov. Film ma sice kopu prazdnych dialogov, ale sceny s vlkmi boli dostatocne hororove a atmosfera bola taktiez na urovni. 69 % ()

peiton

Lepší mrazivý a k tomu výborne nalinkovaný thriller som ešte nevidela a to som si nevedela predstaviť,čo sa preboha bude diať 90 minút na jednej lanovke.A viete čo..?Ono sa dialo.Ked prišla prvá silná scéna-skok z lanovky,musela som odvrátiť zrak.Pri dalšej-svorka vlkov a veci s tým súvisiace,to už bola silná káva aj pre mňa.A len tak na okraj,vie mi niekto povedať,v akom lyžiarskom stredisku zatvárajú v nedeľu,otvárajú v piatok a zamestnávajú neschopných idiotov?Neexistuje! Tvorci to zase raz nedomysleli,ale zase by nevznikla tak skvelá vec.Treba vidieť.!!! Ved nakoniec je to len film.Našťastie. ()

zbyshek

Takové nemasné neslané. Musím říct, že jsem se toho celkem i nudil. Klasické survival drama, které se akorát lehce mění od filmu k filmu. Čekal spíše, že hlavní hrdinové budou bojovat sami se sebou a bude více zaměřeno na psychiku lidí a jejich následné chování. To si myslím, bylo zachyceno v malém množství. Místo toho byli hlavní enemies vlci, další nudící prvek. Na závěr jen pogratulovat slečně k přežití, u které jsem toto očekával. 40%. ()

Langy10

Vynikající film Adama Greena jaký kdy mohl vytvořit! Fakt pecka, která se jen tak nevidí! ... Ztohodle filmu jsem měl slyzy v očích, ale to u většina krásných drama-filmů.. Fakt dokonaly smyšlené, dokonalý herci, kteří opět zapadali krásně do role, když se film rozjel vypadalo to pohodově, ale postupem času zjišťujeme, že to pohodoví moc neni. Někdy stačí opravdu jediná chyba, za kerou člověk ani nemůže a stane se z toho neštěstí, ale já si myslím, že každý má svůj osud už předurčený a každý jak naloží se svým životem, takovýho má, i když je krutej... Každopádně hory miluju, ale tohle mě celkem vyděsilo a jízdu na lanovce asi v ní ztrácim důvěru :D... ne kecám je to jen film a výbornej! . Každopádně doporučuji, nudit se nebudete, ale nezaručuju, co s vámi ten film uděla já byl vyděšenej pořád .. ()

O´Neill

OBSAHUJE SPOILERY! Tento film má tolik nelogičnosti až to bolí. Nesmysl, že nikdo z těch tří to neřekl nějakým známým, že jede pryč (rodiče, kamarádi?), nesmysl, že nikdo z nich neměl u sebe telefon (já ho mám vždy, i na svahu), skočit z lanovky (absolutní hovadina, buď neměli dělat nic, nebo hned vyzkoušet slézt k tomu stožáru), usnout s rukou přimrzlou k lanovce (to necítila ten chlad, tu zimu, jak při tomto mohla usnout?), ocelové lana takhle řezat (v žádném případě takto neřežou, zvlášť když má člověk rukavice, tak je nesmysl aby se prořezal skrz), aby začala padat lanovka (absolutní hovadina, toto by se v žádném případě nestalo), a nakonec, jaký lyžařský areál, má během sezóny otevřeno jen přes víkend? Všechny tyhle faktory mě celý film provázely, a hned od začátku mi všechno tohle lezlo do hlavy (nemusel jsem se na to dívat bůhví kolikrát, stačilo jednou). Konce jsem si představoval dva - buď ji taky seřerou vlci, nebo jediná jako zázrakem přežije (a taky že ano). Když jste si přečetli všechny tyhle řádky, říkáte si, jak proboha můžů dát plný počet? Ačkoliv je film opravdu extrémně nelogický, tak jsem doslova hltal každý moment, a i když bych vše co udělali udělal jinak, tak atmosféra byla natolik děsivá, extrémni, že i přes tunu nelogičností, musím prostě dát plný počet... ()

bourec

Ten film neni žádná pětihvězdičková bomba,ale odpad si nezaslouží.Začátek byl celkem v pohodě,pak byla asi dvacetimunutová kecací část,tu si mohl Adam vodpustit,ale pak film zase nabere vobrátky.Na to,že ve filmu hrajou tři lidi,a asi byl natočenej za pár šupů,je to dobrý.60%. ()

Mefistofelle

Na úvod řeknu, že je to přesně ten druh filmu, který tak jako mnoho jiných trochu doplatil na to, že se po většinu stopáže odehrává na jedné jediné lokaci. Spíš než napínavých scén či nějaké té dramatičnosti se dočkáte rozhovorů mezi hlavními postavami, které bohužel po čase začínají trochu nudit. Pár scén je ale opravdu výživných (pokud myslíte na tu s vlky, myslíte správně). Navíc, téma samotné je zajímavé, protože se nejedná o nic nadpřirozeného, ale o věc, která by se klidně mohla stát a to i u nás. To v člověku vyvolává trochu zvláštní pocit a nutí vás přemýšlet o tom, co byste dělali vy v podobné situaci. No, není to film, který by mi dlouho ležel v hlavě, ale originální to je, takže hodnotím jako čistý průměr. ()