Inseminátor (E13) (epizoda)

Komedie / Sportovní

Česko, 2010, 28 min

 • laepus
  *

  Je to čím dál tím slabší... Nebýt té úplně poslední věty celého dílu, tak to nemá nic. Už se řešili Vietnamci, gamblerství, minule gayové, teď nevěra a svobodné matky... Co bude příště? To z toho bude výchovný seriál?(12.1.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Každá ženská je tak tjošku zvíjátko, víš? Jen musíš pjostě objevit jaký." Tak tajemství Ádova úspěchu u žen je odhaleno a já z toho nemám radost, protože pak už se řešilo samé to má mě rád, nemá mě rád a vůbec se neřeklo to podstatné - tedy jestli Meziřečí splichtilo v Kojčicích a Doloplazy vyhrály v Kostomlatech.(21.10.2016)

 • Arkanoid
  ***

  Trochu obohrané, naťahované scény už v predošlých častiach riešeného problému rozšíreného tentokrát o tehotenstvo. Niektoré vážne problémy, ako aj tu, majú jednoduché riešenia, ale keď už ich mám pozerať vo filme, patrila by sa poriadna dávka drámy alebo humoru.(11.5.2019)

 • Tommassi3
  **

  "Ty už jsi jí toho našišlal dost, Adolfe !!" ;)(3.8.2019)

 • rakovnik
  ****

  Málo Jirky, až moc Ády a Jarmila. Civilní přirozené dialogy, ale méně vtipné. Zato perfektní Vráťa Kydlíček. Ještě, že Jirka tu funkci nesložil. Úterní Vrabčáček mi ještě nakonec vykouzlil úsměv na tváři.(29.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace