Adolf Větvička chodí s Ilonou. A kromě toho, že chodí s Ilonou, chodí taky s doktorkou Slepičkovou ze střediska a s Jančou ze sámošky. Co se stane, když někdo z jeho harému otěhotní? Otěhotní alespoň ta správná osoba? (TV Nova)

laepus

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je to čím dál tím slabší... Nebýt té úplně poslední věty celého dílu, tak to nemá nic. Už se řešili Vietnamci, gamblerství, minule gayové, teď nevěra a svobodné matky... Co bude příště? To z toho bude výchovný seriál? ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Každá ženská je tak tjošku zvíjátko, víš? Jen musíš pjostě objevit jaký." Tak tajemství Ádova úspěchu u žen je odhaleno a já z toho nemám radost, protože pak už se řešilo samé to má mě rád, nemá mě rád a vůbec se neřeklo to podstatné - tedy jestli Meziřečí splichtilo v Kojčicích a Doloplazy vyhrály v Kostomlatech. ()

rakovnik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Málo Jirky, až moc Ády a Jarmila. Civilní přirozené dialogy, ale méně vtipné. Zato perfektní Vráťa Kydlíček. Ještě, že Jirka tu funkci nesložil. Úterní Vrabčáček mi ještě nakonec vykouzlil úsměv na tváři. ()

Arkanoid

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trochu obohrané, naťahované scény už v predošlých častiach riešeného problému rozšíreného tentokrát o tehotenstvo. Niektoré vážne problémy, ako aj tu, majú jednoduché riešenia, ale keď už ich mám pozerať vo filme, patrila by sa poriadna dávka drámy alebo humoru. ()