Šerif David Dutton (Timothy Olyphant) z provinčního městečka Ogden Marsh má nudnou práci: jeho úkolem je dohlížet na pořádek v útulném zapadákově, ve kterém se většinou nic moc neděje. Jednoho dne se ovšem jeho město změní k nepoznání. Spořádaní spoluobčané se začínají chovat zpočátku jen podivně, postupně se z nich ale stávají zuřivé vraždící bestie. Zdivočelí sousedé a přátelé se množí, nákaza šílenství se rozšířila po celém městečku a obyvatelé se navzájem vyvražďují. Šanci uniknout nemají ani ti, kteří zůstávají normální. Město obklíčila armáda a ozbrojenci ve skafandrech nekompromisně čekají, až se obyvatelé Ogden Marsh navzájem zlikvidují... (oficiální text distributora)

kondomxxl

Takých filmov, resp. filmov s touto zápletkou tu už bolo mnoho, takže sa neoplatí hodnotiť film podľa nápadu, ale ako je spracovaný. Mne osobne sa takéto spracovanie páčilo, či už po hereckej stránke, alebo réžijnej. A pokud ste videli The Happening, tak je to to isté len v oveľa lepšom kabáte. ()

montel

Havárie vojenského letadla způsobí kontaminování pitné vody v jednom americkém maloměstě. Nakažení lidé se rázem stávají velmi agresivními a město postupě ovládají vojáci, kteří se chystají obyvatele vyhubit a město zcela zničit...Další z řady filmů typu 28 dní poté i když tentokrát se nejedná o typické zombie. Nebylo to vůbec špatné ale nic nového pod sluncem. 60% ()

ocelotak112

pekny tempo zadne predstavovani postav hned ve druhe minute se jde na vec takove razne vtrhnuti do deje jsem necekal proto mi chvily trvalo nez jsem se zorijentoval a zjistil ze je to prumerny horor kde chod veci odhadnete 30 sekund dopredu kdyby tvurci pridaly trochu fantazie a originality v soubojich mohlo to bty klidne 5*ale nektere veci pusobi ze uz jsme je videl parkrat predtim ()

Atmosphere

Povedený film, nepřináší sice nic nového, ale je kvalitně udělaný, dobrá atmosféra, sympatické hlavní postavy, taky docela s humorem, je tam všeho tak akorát. Byla jsem příjemně překvapená. Můžu doporučit. ()

schindler

Ať počítám, jak počítám po Černočerné tmě, Silent hillu a Krokodýlovi jsou Podivní už čtvrtým velice solidním horůrkem ve kterém hrála Radha Mitchell. Jak to ta holka dělá? Zřejmě dobrý oddíl. ()

Lukkyn

Nebyl to špatný film!!!Lehce mi to připomělo Úsvit mrtvých nicméně tady bylo lépe vyřešené šíření nákazy. Herci to zvládli a rozhodně nepůsobili trapně. Daří se tu budovat napětí a je tu pár slušnějších lekaček. V hlavě mi uvízla hlavně scéna v myčce.Bohužel však už filmů o tomto tématu je hafo a uspět dnes v konkurenci je těžké ale Eisner rozhodně ukázal kudy vede cesta !!! ()

DaweBIKE

Potlesk.Skvělý námět a atmosféra,kde jsem se ani chvíli nenudil.Dostal jsem víc než se dalo od tohoto remaku očekávat.Více než milé překvapení na konci roku. ()

Stinger78

No jo, stará dobrá Iowa, zapadákov, celkově ponuré prostředí, z toho by hráblo každému, kdo je zvyklý na velké město a nepotřebuje k tomu ani tajnou zbraň. Vidíme klasiku žánru, kdy pár lidí přežije pekelnou část období a následně se snaží najít záchranu. Závěr byl sice jasně čitelný a to jak "vyčištění" zamořené části, tak poslední scéna před Cedar Rapids, ale to je u těchto filmů pravidlem. Olyphantovi tahle role sedla perfektně, o Radje Mitchell snad ani nemá cenu diskutovat - ozdoba filmu :-)) Jen mě zarazila její výdrž, jako těhotná toho zvládla opravdu dost :-) ()

marek.kral

Film plný těch nejočekávanějších béčkových klišé. Řekl bych, že jeho sledování bylo naprosto zbytečné, protože už teď, 2 minuty po jeho shlédnutí si z něho vlastně nic nepamatuju. Nezanechal ve mě žádný dojem. Byla to kulisa, ale nic víc. ()

fořtajs

Chudáci zombíci -- to o nich nikdo nedokáže natočit poslední dobou pořádnej biják?!? Nebylo to špatný, ale už teď dohromady nevím, o čem to vlastně bylo... a není to nadměrnou konzumací!!! ()

Kucin

Hergot držet to stejne tempo napětí a zy ostatní věci až do konce jasných 5 hvězdiček ale po váborném začátku a celé první polovině filmu to nějak začne né nudit ale trochu táhnout ale zdůraznuji že nudit vás to nebude...perfektní herci a hlavně konečně ne-zombie nikdy v tomhle filmu zombici nebyli :-) já se náááááramně bavil ()

Cesy66

Není to špatně natočený film, ale bohužel ničím nepřekvapí. Téma kdy lidstvo bojuje s virem, tu už bylo mnohokrát. Škoda, že ve filmu nedojde k nějakému zvratu nebo překvapení, jinak by to byl opravdu dobrý film. ()

chatwenna

Uz mam tech zombie hororu tak nejak plne zuby. Zvlast, kdyz jsou tak predvidatelne jako tenhle kousek. Zel, ve srovnani s Usvitem mrtvych, se muzou jit Podivni klouzat. ()

miromir

Normalne bych dal asi obektivne 3* ale jak vydim to ubohe hodnoceni musim tento urcite mirne nadprumerny horror trosku vyzvednout, jakoz to veliky milovnik hororu musim konstatovat ze jich rocne vznikne uboze malo alespon takto kvalitnich, proto si jich musime vazit. ()

Luciaaas2

Milé překvapení a Timothy Olyphant dokazuje, že je skvělý drsňák, po nevydařenem Hitmanovi velký pokrok. V Dokonalém úniku je ještě lepší :-) Film nenudí, atmosféra je celkem dobře stavěná a to sem ten film ze začátku hodně podceňoval, chyba :-) ()

Vin Diesel – kladivo na čarodějnice?

Vin Diesel – kladivo na čarodějnice?

11.09.2012

Nedávno dokončil třetího Riddicka a právě v Londýně maká na Fast Six. Jedním z dalších projektů by mohl být The Last Witch Hunter. Alespoň by si to přáli ve studiu Lionsgate, které před dvěma lety… (více)

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

Pošuk z Pařby krotí duchy

Pošuk z Pařby krotí duchy

27.02.2010

Zatímco Ivan Reitman připravuje Ghostbusters 3 (Bill Murray prý hned na začátku zemře a pak bude starým parťákům pomáhat už jen jako duch), konkurence chystá žánrový protiúder. Producent blížícího se… (více)

Co dál s Pandorou a Worthingtonem?

Co dál s Pandorou a Worthingtonem?

03.01.2010

Celosvětové tržby Avatara se během tohoto víkendu lehkou nohou přehoupnou přes 800-miliónovou laťku, což znamená tři věci: 1, hlavouni studia Fox budou střílet šampusy i dlouho po Silvestru; 2, šíří… (více)