• Handle

Nemám rád vyloženě "prošu*ané" filmy, řekl bych že od toho tu jsou jiní... Ovšem odvážnější sexuální scény se vidí málokdy, avšak nic jinýho mně v paměti asi nezůstane. Herci sice nebyli zas tak špatní, ale ono to bylo opravdu o ničem. Jinak se na to ale jakž takž dalo koukat, řekl bych tedy, že se jedná o průměrný film... Ale kde bylo to "Drama" ?(29.6.2010)

• Gilmour93

Kutcher hraje kurvu v kšandách, co první půli klátí pro zábavu i kopání zlata a v té druhé trpí, protože mu dívčina podobného smýšlení láme srdce. Škoda, byl bych radši, kdyby ho zlomila kapavka.. Co může být horšího, než povrchní film o povrchních lidech? Snad jen Ashton herec, snad jen ten.. Když měl při závěrečném vyznání slzy v očích, chtěl jsem vrhnout všechny vanilkové rohlíčky, co jsem od Vánoc pozřel. A přitom kdyby vkládal svých dvacet centimetrů do úst kamarádovy ropuchy, dojde k ukojení a nemusí se trápit city - i za cenu, že mu ten přerostlý skokan nebude kupovat svetříky od Hermese..(6.1.2014)

• Fiftis

Taký nenáročný film, v ktorom chýba vtip i napätie a dej je veľmi jednoduchý. Toto bol jediný film, ktorý v televízii bežal a vyzeral ako-tak normálne. Preto som sa rozhodol, že si ho pozriem. Celkom ma aj zaujalo, že tu hrá Ashton Kutcher. Skôr som ho neznášal, ale poslednou dobou mi vôbec nevadí. V tomto snímku sa mi ale nepáčil. Celkovo na mňa film nepôsobil práve dvakrát pozitívne. Začiatok bol zaujímavý, veľmi dobrý úvod ..Ďalej to pre mňa išlo ale z kopca. Osobne musím povedať, že ma pobavila tak maximálne jedna hláška a potom už sa to len viezlo. Je to škoda, vtip je pre film veľmi dôležitý, ale ja osobne som ho tu naozaj nenašiel.(22.2.2015)

• hallelluja

Predpokladám, že každá postava dostávala mimo záber úder do hlavy tupým predmetom. Inak si neviem vysvetliť tie osobnostné zmeny, ktorými prechádzali každých desať minút. Jednu poriadnu a definitívnu ranu čelom o stôl si radšej mohol dopriať scenárista, ušetril by nám, kultivovaným európskym intelektuálom, jeden filmový argument dokazujúci primitívnosť hollywoodskej kinematografie. Celé je to jalové, plytké, detinské. Nebrať.(8.4.2014)

• johnn333

Neskutečně únavné. Spread jen a pouze variuuje slavnější předobrazy (namátkou Půlnoční kovboj), přičemž zcela rezignuje na vlastní nápady, invenci, ba i romantiku, vtip nebo spád. Prachobyčejná historka ve stylu up-down-moralize spolehlivě uspí, a to i navzdory faktu, že se první polovinu takřka nepřetržitě souloží. Indie-B(oring) 40%(13.11.2009)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)

• - Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)

• - Do role Samanthy byla původně obsazena Jennifer Jason Leigh. (Kroup4)