Cekal jsem kravinu, ale tohle me hodne dostalo. Aby se nejznamejsi hollywoodska lesbicka oddaval vasnivemu sexu s Kutcherem pred kamerou, kdy sceny opravdu nemaji daleko do erotickeho filmu, wow wow wow, casto jsem si rikal, ze se divim, ze to Mooreova Ashtonovi dovolila :D. Navic asi tezko vybrat pro roli "Samce" lepsiho herce nez je prave Kutcher. Perfektne zahrane, vtipne, s dobrym hudebnim doprovodem. Jenze jak film plyne a drzi Vas na te spravne hladine, ke konci se to zacne vse s*at a je Vam naprosto jasne, kam to bude za chvili smerovat a jak to skonci. Tady tvurci mohli projevit vice fantazie. Ale i tak se pro me jedna o nadprumernou a castence jinou komedii, nez jsme v poslednich letech z Hollywoodu zvykli.(4.12.2009)

• playboxguest

Hrozná zhovadilost, která je de facto úplně o ničem a jejíž hlavní hrdina je chováním tak úlisný a nudný, že jsem ho od začátku nenáviděla a jen mi děsně lezl na nervy. Opravdu to jediné, co mě na tomhle filmu docela pobavilo a zaujalo, byly závěrečné titulky, na ty jsem vydžela civět s mnohem větším zaujetím, než na celý ten film předtím a kdyby udělali film jen z těch titulků, udělali by snad i lépe.(23.1.2011)

Dostal jsem chuť na pohodovou romantickou komedii a po shlédnutí traileru k tomuto filmu jsem si řekl : tak tohle bude to pravé . No a ono nebylo ! Ono je to totiž erotické drama ! A. Kutchera jako herce mám rád , ale tady byl fakt na pěst . Nemyslím jeho herecký výkon , ale to jak se chová jeho postava ve filmu . Určitě k tomu přispěl i hodně špatně zvolený dabing , který se k němu vůbec nehodil . Příště bych si to radči pustil v originálním znění . Na druhou stranu , film je to natočený dobře . Herecký výkony jsou slušný , dialogy dobře napsaný , lokalita také stojí za to . Jako správné drama , to má i špatný konec , což je u tohoto filmu docela plus , protože aspoň je to reálné a nespadne to do filmového kýče .(8.1.2011)

Hrozná blbost. Jeste vic me mozna stve, ze ten Ashton je antisexual, jasne, ze se treba nelibi zrovna me, ale do takovy role prece musej pouzit univerzalniho krasavce, tohle je strasne odpudivej clovek, a ty kalhoty me celej film stvaly, odporny! Jenomze tak se tak nejak stalo, ze ten konec je zase super realnej a je ho prostě třeba, že snad i ty 3 hvězdy dát můžu...(23.5.2014)

V podstatě jsem ani nevěděl, co od toho čekat. Popis obsahu a zařazení "Komedie" mi dávaly jen znát, že to bude nějaká hovadina. Ale ono to, kupodivu, překvapilo. Nejen odvážnými scénami, ale také tím, který BLBEC to označil jako Komedii. (Koukám, že Komedie už z popisu zmizela - hle :) - (hmm, nějaké trdlo tam tu Komedii zase připsalo...) ~~~ *MiniSpolier* "Kdo s čím zachází, tím také schází" - kdyby to končilo happyendem, bylo by to za **, že ho ale kopla a on to tak dostal vyžrat, to se u Hollywooďáků vidí málokdy. */MiniSpoiler* ~~~ Taky proto to asi neokupuje 70%.(23.4.2011)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)

• - Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)

• - Dom, v ktorom býva Nikki (Ashton Kutcher) so Samanthou (Anne Heche) patril v čase natáčania filmu módnemu návrhárovi menom Randolph Duke a má hodnotu 8 250 000 amerických dolárov. (Cako_SK)