V první řadě sem už dloho neviděl film, ve kterém by bylo tolik sexu během půl hodiny (snad kromě porna). Herecké obsazení bylo vzhledem k postavám zvoleno velice slušně, hodně mě překvapil hudební podkres, který se mi velice zamlouval. Kdo čekal romanťák s happyendem, tak se ho dočká tak na půl. Nicméně konečně něco, co vybočilo z klasických kolejí. Bohužel byl ale příběh místy až trochu monotématický, což ho docela sráželo. Možná i proto pouze průměr.(30.10.2009)

Obcas mi vazne vadily nedokoncene sceny, reziser mel asi touhu prenechat fantazii divakum, avsak dosti amaterskym zpusobem. Nejen, ze ukoncil zaber prilis brzy, ale i dost neobratne a chaoticky.Pokus o spatny konec se mu take prilis nevyvedl, jelikoz k tomuto filmu by vazne lepe pasoval klasicky americky happy end, tenhle konec je bez emoci a nedotazeny, ovsem vzbuzuje dojem, ze by emoce probouzet chtel a to se vazne nepovedlo. Stastnym koncem by uspokojil asi vice divackeho publika, nejak se to proste ke stylu snimku hodi vice. Ashton by se mel naucit chodit, jeho chuze nam*daneho kacera je vazne odpudiva. Na obranu musim rict, ze sexualni sceny byly zkvele zfilmovany. Poenta deje pokulhava, ale budis .. Ovsem celkovy dojem ve finale usel. Na tri hvezdy to rozhodne neni, to bych tvurcum krivdila. Takze za ctyri, ale vazne velice slabe slabotinke.(19.10.2012)

• Novada

V tomto filmu nejspíš veškeré peníze padly na předvádění Ashtona bez trička, pronájem kalifornské vilky a jednoho money shotu nad L.A. Autoři se měli nejdříve zamyslet nad tím, zda radši nevrazit tyto peníze do pořádného scenáristy. Nemluvě o tom, že to není ani průměrně vystavěná tzv. romantická komedie ve které se aspoň na chvilku zasmějete (když už nic jiného). Jedna hvězda a to z důvodu konce, který je pro tento žánr neobvyklý.(23.4.2014)

• viperblade

Od tohohle filmu jsem nečekal mnoho. Popravdě, nečekal jsem nic a to jsem taky dostal. Nejvíc mě zklamal Ashton. Ten by se měl držet Demi, jinak je velká šance, že skončí stejně, jako tady. Co mě naopak potěšilo, byla Anne Heche. Nejen kvůli pár odhaleným scénám, ale hlavně kvůli tomu, že pouze v těch scénách, kde byla ona, se na to dalo dívat. Pak tu máme Margaritu Levieva - na tu holku se dá dívat (i když, znám lepší) ale po herecké stránce… nevím, ale nevěřil jsem jí skoro nic. Pokud jste fanynka (pochybuju, že má i fandy, ale vše je možné) Kutchera, bude se vám to líbit. Já osobně jsem do tohohle šel hlavně kvůli Anne. A proto dávám o jednu hvězdu navíc, než si tento snímek zaslouží. Pochybuju, že se na to ještě někdy budu chtít podívat…(4.2.2010)

Hrozná blbost. Jeste vic me mozna stve, ze ten Ashton je antisexual, jasne, ze se treba nelibi zrovna me, ale do takovy role prece musej pouzit univerzalniho krasavce, tohle je strasne odpudivej clovek, a ty kalhoty me celej film stvaly, odporny! Jenomze tak se tak nejak stalo, ze ten konec je zase super realnej a je ho prostě třeba, že snad i ty 3 hvězdy dát můžu...(23.5.2014)

• - Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)

• - Anne Heche a Ashton Kutcher se nejvíce během natáčení soustředili na jejich sexuální scény, které chtěli udělat pobuřující a svým způsobem ojedinělé. (newpage)

• - Dom, v ktorom býva Nikki (Ashton Kutcher) so Samanthou (Anne Heche) patril v čase natáčania filmu módnemu návrhárovi menom Randolph Duke a má hodnotu 8 250 000 amerických dolárov. (Cako_SK)