Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Trailer

Skejpr

Strašné překvapení. Příběh mladého muže, který si ve měste snů žije ten svůj. Jenže každý sen musí jednou skončit. Povrchní videoklipová stylizace je zcela na místě, koresponduje s životy postav a jakožto rámec objímající celý film je pradaoxně i vězením, z něhož se charakterům nedaří uniknout. Ashton Kutcher po Buttefly effectu opět dokazuje, že charakterní herectví mu nedělá nejmenší problém, ostatní slečny jsou taktéž velice schopné, ale především se rády svlékají, co si budem povídat :) především Anne Heche za to má body nahoru... Závěrečná metafota s žábou a myškou je geniální... ()

Zeck

Takže tady máme Ashtona Kutchera, hollywoodský krasavec známý svojí průměrnou filmografií. Pro mnohé další béčko, pro mě sakramentsky zábavný film. Tenhle metrosexuální "kšanďák", oslňující ženy úsměvem a růžovým tričkem mi prostě sedl, jak prdel na mísu. Film je sám o sobě bez děje, celý snímek se dá vyjádřit pár slovy. Prcání, předvádění kamasutry, nic nedělání, šála kolem krku, ale je to zatraceně zábavné. Ashton je přesně ten typ člověka, kterému tohle prostě sedí. Vše je uvěřitelné, přisprostlé a na nic si nehrající a mě to v ty tři ráno děsně bavilo. 90% 26.12. 2009 ()

Gilmour93

Kutcher hraje kurvu v kšandách, co první půli klátí pro zábavu i kopání zlata a v té druhé trpí, protože mu dívčina podobného smýšlení láme srdce. Škoda, byl bych radši, kdyby ho zlomila kapavka.. Co může být horšího, než povrchní film o povrchních lidech? Snad jen Ashton herec, snad jen ten.. Když měl při závěrečném vyznání slzy v očích, chtěl jsem vrhnout všechny vanilkové rohlíčky, co jsem od Vánoc pozřel. A přitom kdyby vkládal svých dvacet centimetrů do úst kamarádovy ropuchy, dojde k ukojení a nemusí se trápit city - i za cenu, že mu ten přerostlý skokan nebude kupovat svetříky od Hermese.. ()

Malarkey

Samec teda Ashton Kutcher fakt je. Ve svejch třiceti letech točí film o tom, jak funguje jako zdejší šukací mašina a ženský jsou z něj unešený. Nevím jestli mi to příjde, nebo se sex čím dál tím víc prosazuje ve filmech. Tady se s tím ale nesere hodně dobře a popravdě se na to koukat docela dalo. Mohlo to být horší, ale romantiku bych tady určitě nehledal, možná ke konci. Ale taková romantika se najde klidně i v pornu. ()

larelay

Ja tomuto filmu hovorim "nie". Pre mna absolutne nedostacujuce v kazdom ohlade. Hodinu a pol sa pozerat na to, ako sa ludia prekurvia zivotom len preto, aby mali lahky zivot? Na to sa naozaj pozerat nemusim. A ani ten koniec, ktory mal byt uzasnym akoze ponaucenim a brutalnym zobudenim bol taky prvoplanovy, ze som ho cakala uz asi tak po desiatich minutach. Brrr... ()

• Film se do distribuce dostal pod různými názvy. V Dánsku, Švédsku, Norsku a Finsku jako "L.A. Gigolo", ve Francii, Německu, Itálii a Nizozemsku jako "Toy Boy", ve Španělsku a Portugalsku jako "American Playboy" a v Jižní Koreji jako "S-Lover". (Hroozley)
  • Anne Heche za svůj výkon ve filmu inkasovala 65 000 amerických dolarů. (newpage)